محاسبه درصد

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن محاسبه درصدنسخه 1.0

3.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 645 کیلوبایت
سازنده : AJM

آیا تا به حال در آزمون های گوناگون که به صورت تستی بوده اند، شرکت کرده اید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، حتما به دنبال محاسبه نمره احتمالی خود نیز بوده اید اما راه صحیح آن را نمیدانستید. البته افرادی نیز که از روش مذکور مطلع هستند معمولا به دلیل پیچیدگی محاسبات، نتیجه درستی نمیگیرند. در ادامه اپلیکیشن ساده ای را به شما معرفی میکنیم که مشکل ذکر شده را برطرف میکند. در نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "محاسبه درصد" همراه ما باشید. محاسبه درصد

رابط کاربری:

برنامه فوق، تنها از یک صفحه تشکیل شده است و بنابراین نمیتوان درمورد ویژگی هایی مثل سرعت دسترسی به قسمت های مختلف و استفاده آسان از امکانات آن، بحث کرد چون مسلما "محاسبه درصد" این خصوصیات را به همراه دارد.

رنگ هایی که در قالب گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی به کار رفته اند، در عین حال که زنده و شاداب میباشند اما هماهنگی لازم را با یکدیگر ندارند. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که نسبت به موضوع برنامه، بهتر بود از رنگ های متناسب تری استفاده شود. برای "محاسبه درصد"، میتوانیم نقاط قوتی مانند فونت مناسب و چیدمان مرتب عناصر را نام ببریم. با توجه به موارد ذکر شده، امتیاز AppReview به این بخش 2.5 از 5 میباشد. محاسبه درصد

کاربرد:

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، این اپلیکیشن عملکرد ساده ای دارد و شما میتوانید با پر کردن تنها چند فیلد، نتیجه موردنظر خود را از آن بگیرید. این نتیجه، همان محاسبه نمره خام در آزمون ها خواهد بود.

به منظور انجام محاسبات، احتساب نمره منفی نیز پیش بینی شده است. نکته دیگر این که، "محاسبه درصد" در صورت وارد کردن اطلاعات غلط، از شما خطا میگیرد و اگر غیر از این بود جای تعجب داشت!

در این برنامه اندرویدی قابلیت های دیگری به چشم نمیخورد و هرچند وظیفه خود را به درستی انجام میدهد اما با توجه به مخاطبان خاصی که دارد، بهتر بود به صورت جامع تری پیاده سازی شود. به عنوان مثال میتوانست امکان ذخیره نمره محاسبه شده با نام آزمون در برنامه میسر شود.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 2.5 از 5 است.

قیمت: برای دریافت اپلیکیشن فوق، نیازی به صرف هزینه نیست بنابراین ارزش دریافت را به عنوان یک ابزار ساده به منظور محاسبه نمره آزمون ها دارد. به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


محاسبه درصد