مزرعه شادی

معرفی، نقد و بررسی بازی مزرعه شادینسخه 0.9.4

امتیاز کاربران
4.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : تفننی
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 30.1 مگابایت

 

تغییر حال و هوای محل زندگی و اطراف آن به نحوی که باعث تقویت روحیه و شادی ذهن شود، همیشه برای ما مهم بوده است. یکی از راهکارهایی که میتوانیم به این منظور درپیش بگیریم، کاشت گل و گیاه در باغچه منزل میباشد. حتی برخی از مردم که آپارتمان نشین هستند به نگهداری گلدان در محل اقامت خود مبادرت میورزند. نگهداری از گیاهان و رسیدگی به آنها لذت خاصی برای علاقه مندان به این موضوع دارد و خود باعث ایجاد نوعی سرگرمی برای آنها میشود.

حال اجازه دهید یک بازی اندرویدی به شما معرفی کنیم که میتواند به صورت مجازی، طعم این لذت را به کاربرانش بچشاند و برای مدتی آنها را سرگرم کند. در نقد و بررسی "مزرعه شادی" ما را همراهی کنید.

Mazrae-Shadi-2

گرافیک و رابط کاربری:

در این بازی شاهد بخش های متنوعی هستیم که درون آنها آیتم های بسیاری قرار گرفته است. در طول اجرای بازی باید از همه عناصر موجود استفاده شود بنابراین ایجاد یک دسترسی سریع و بدون پیچیدگی که روند بازی را تحت تاثیر قرار ندهد، بسیار اهمیت دارد. این ویژگی در "مزرعه شادی" یافت میشود و از این لحاظ امتیاز خوبی به آن تعلق میگیرد.

از حیث گرافیک، میتوانیم به رنگ بندی هماهنگ، چیدمان مرتب فهرست ها، آیکون های زیبا و فونت مناسب امتیاز مثبت بدهیم. تمامی موارد ذکر شده با محتوای بازی متناسب بوده و اصل یکپارچگی بین آنها رعایت گردیده است.

از آنجا که سبک این بازی اندرویدی به صورت فانتزی و کارتونی میباشد، گرافیک محیط درون آن نیز از همین قاعده پیروی میکند. البته از طراحی کاراکترها و انیمیشن ها انتظار بیشتری میرفت چرا که یک بازی در این سطح و با این سبک وسیاق، دقت نظر و سلیقه بیشتری را در امر طراحی گرافیکی طلب میکند.

 گفته های ما دلیل بر این نمیباشد که از ارزش های "مزرعه شادی" کم کنیم. به هر حال زحمتی که برای آن کشیده شده است، مشخص بوده و در کنار موزیک متن و افکت های صوتی که درخود دارد، میتواند برای کاربران جذابیت داشته باشد.

از نظر AppReview امتیاز خوبی به این بخش تعلق میگیرد، 4 از 5.

مزرعه شادی

گیم پلی:

داستان بازی از این قرار است که شما باید یک مزرعه بسازید و برحسب امتیازاتی که بدست می آورید، این مزرعه را بزرگتر و زیباتر کنید. در هر مرحله (تراز)، چند دستورکار به کاربر داده میشود که باید آنها را به انجام برساند. این دستورات به صورت دیالوگ هایی جالبی که بین شخصیت های بازی رد و بدل میگردد، بیان میشوند.

همانطور که حدس زدید، سبک بازی به صورت مدیریت و ساخت و ساز میباشد بنابراین باید مدیر خوبی باشید تا علاوه بر بدست آوردن امتیاز خوب، سرعت بیشتری در گذر از مراحل داشته باشید. همچنین برای تهیه ابزار و نیروهای لازم برای ساخت مزرعه خود، نیاز به سکه دارید. این سکه ها از فروش گیاهانی که کاشته اید بدست خواهند آمد.

مورد دیگری که در روند بازی موثر میباشد، زمان است. هر کدام از گیاهانی که در ترازهای نوزده گانه "مزرعه شادی" وجود دارند، در یک بازه زمانی مشخص رشد کرده و آماده فروش میشوند. البته برای تسریع در زمان میتوانید از جایزه استفاده کنید که به شکل یک رنگین کمان است.

 فراموش نکنید، رنگین کمان ها را به راحتی از دست ندهید چون در پایان هر مرحله فقط یک عدد از آن به شما تعلق میگیرد و اگر به تعداد بیشتری نیاز پیدا کنید، میبایست توسط قابلیت خرید درون بازی، آنها را تهیه نمایید!

هدف کاربر در این بازی اندرویدی، تنها کاشت گل و گیاه نیست بلکه خواسته های دیگری نیز مطرح میگردد که باید برای عبور از تراز موردنظر، آنها را برآورده کنید. برای مثال ساخت خانه برای کارگران، تزیین مزرعه و... . نکته مهم، کامل بودن قسمت تجهیزات بازی است و عناصر متعددی برای آن درنظر گرفته شده است.

حال سوال اینجاست که آیا روند سخت شدن مراحل نیز وجود دارد یا خیر؟ بله، هر بار که کاری را به پایان برسانید، کار دیگری برای انجام هست و امکان اینکه نیروها، سکه و ابزارهای لازم برای اتمام آن را دراختیار نداشته باشید، وجود دارد.

در طول روزهایی که مشغول ساخت مزرعه خود هستید، شخصیت ها و عناصر جدیدی نیز به محیط افزوده میشوند. این تکنیک که در اکثر بازی های قابل قبول دیده میشود، به جهت اینکه گیم پلی از حالت یکنواختی بیرون آید، بسیار اهمیت دارد.

"مزرعه شادی" ممکن است ساعت ها و روزها شما را درگیر خود کند. تولیدکنندگان این بازی احتمال اینکه کاربر از ادامه کار ساخت و ساز منصرف شود را داده اند و در قسمت تنظیمات قابلیت ذخیره بازی را گنجانده اند. در همین قسمت میتوانید، بازی های قبلی خود را بازیابی (لود) کنید که بر حسب زمانی که از آن گذشته است به نمایش در می آیند.

هنوز هم جزئیات و موارد دیگری هستند که به آن اشاره کنیم اما تا اینجا تقریبا همه چیز برای داشتن یک گیم پلی خوب (در این سبک) تکمیل است هرچند نقص ها وکمبودهایی نیز مشاهده میشود. برای مثال بهتر بود امکان تغییر مکان و یا حتی حذف بعضی از عناصر که کاربر آنها را به زمینه بازی افزوده است، وجود میداشت. این قابلیت را قبلا در خیلی از بازی های مشابه با همین سبک دیده ایم.

 باتوجه به موارد ذکر شده AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

Mazrae-Shadi-4

قیمت:

این بازی اندرویدی به صورت رایگان عرضه شده است اما تعجب نکنید! همانطور که اشاره شد قابلیت خرید درون بازی، در آن قرار داده شده است. به هر حال کاربرانی که درگیر "مزرعه شادی" میشوند و تمایل به پیشرفت در روند بازی دارند، از این قابلیت استفاده خواهند کرد.

معیار AppReview، قیمت اصلی محصول میباشد و بنابراین به این بخش، امتیاز 5 از 5 تعلق میگیرد.

توضیح: در بخش گیم پلی عنوان شد که قابلیت جابجایی و حذف آیتم ها وجود ندارد. در واقع این قابلیت درون "مزرعه شادی" قرار داده شده است که باید پس از ورود به منوی فروشگاه و لمس آیکونی که در گوشه پایین و سمت چپ قرار گرفته است، به این کار اقدام کرد. به همین دلیل امتیاز بخش نام برده از 4 به 4.5 افزایش پیدا میکند.

 

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Niayesh
  اون که گرده شاخ داره شیر میده چیه؟؟؟عاقا یکی راهنمایی کنه

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  ملیکا
  سلام من نمیدونم گیاه شانس کدوم هست لطفا کمکم کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  امین 5
  سلام من مزرعه ام سیو نمیشود ،وقتی میرم از بازی بیرون و دوباره میام از اول میآید.لطفا منو راهنمایی کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  زهرا 4.5
  من تو تراز 9 هستم ولی کل کارگران و افراد مزرعه ام رفتن هیچکس نیست چیکار کنم

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  ساسان 4
  سلام دوست عزیز خطا در ارتباط با سرور رسیدگی کنید ممنون

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  نرگس
  سلام.من نمیتونم از مزرعم پشتیبان بگیرم.خطا در سرور میده.چیکار کنم؟

  به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  فرزانه 3
  منم مشکلم شبیه بقیس. اولا ک سفارش بابای سهراب ک دوازده تا سنبل و سوسنه رد نمیشه. دوما وقتی سفارش شهرداری رو تکمیل میکنم اگه هنوز زمانش مونده باشه هر کاری میخوام بکنم میگه سفازش تکمیل شد و دیگه هیچکار نمیشه کرد. باید صبر کنم زمان اون سفارش تموم بشه تا بتونم بازیو ادامه بدم. خواهش میکنم رسیدگی کنید من همه نظارتو خوندم ولی به هیشکی جواب ندادید.

  به این نظر پاسخ دهید
 8. avatar
  razieh 4.5
  پدر سهراب که میگه 12 تا سوسن و 12 تا سنبل بکار هر چی میکارم قبول نمیکنه ؟؟؟ لطفا پاسخ بدید زوووود

  به این نظر پاسخ دهید
 9. avatar
  روژان
  منم مسل بقیه مشکل ذخیره و رد شدن از خواسته پدر سهراب که ده تا سنبل و ده تا همیشه بهار.......خب چرا هیچ جوابی دریافت نمیکنم چکار کنم اخه خیلی بازیه خوبیه حیفه حذف بسه پس راهنمایی کنید لفا

  به این نظر پاسخ دهید
 10. avatar
  مرجان 2.5
  سلام بازی جالبی اولش اما بعد که به نواقصش میرسی جذابیتش کم میشه درست پشتیبانی نمیشه و بی هدفه و بعد کاشت کارگرا سرگردانن به امید بهتر شدن ترم افزارهای ایرانی

  به این نظر پاسخ دهید
 11. avatar
  محمد حسن پور
  با سلام . بعد از تکمیل کردم سفارشات شهرادی پیغام تکمیل شد برای من امد . ولی بعد از رفتن به داخل بازی دوباره آن پیغام تکمیل شد شهرداری برای من امد و طی چند روز این اتفاق برای من اتفاق می افتد و تمامی نداری . لطفا مرا راهنمایی کنید. با تشکر

  به این نظر پاسخ دهید
 12. avatar
  M.A 4
  سلام. من تراز 18 بودم. سفارش شهرداری را که انجام دادم.وقتی که مدت زمان سفارش تمام شد، بازی هنگ کرد و هر وقت وارد بازی میشم فقط امتیاز کم میکنه و ترازها پایین می آیند.

  به این نظر پاسخ دهید
 13. avatar
  الهام
  سلام یک جاهایی بازی انگار هنگ می کنه مثلا پدر سهراب ماموریتی داد که فلان گل را بکار و من بارها و بارها کاشتم اما ماموریت را تمام شده تلقی نمی کنه و کلا پدر سهراب روی این ماموریت قفل شده است. چه کار باید کرد؟

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   خورشیدک
   سلام من روی سه تاگوشی این بازی رو نصب کردم مشکل سفارش بابای سهراب حل نشد وسط بازی هم این بابا بزرگ وآقوی همساده یهو غیب میشن ودیگه تا چند تراز بالا تر پیداشون نمیشه لطفا یه توضیحی راجع به برطرف شدن این مشکل بدید

   به این نظر پاسخ دهید
 14. avatar
  آرش
  سلام.متاسفانه پشتیبانی ما ایرانی ها همه همینطوریه.بازی جالبیه اما متاسفانه دیگه ساپورتش نمیکنید.سفارش شهرداری رو انجام دادم.هی امتیازم کم میشه و سفارش نظام مهندسی هم که اصلن انجام نمیشه؟؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
 15. avatar
  رضا 2
  من میخوام رنگین کمان بخرم نمیشه انتخاب میکنم .. میگه صبر کنید یک ساعته میگه صبرکنید به درگاه وصل نمیشه چکار باید کرد:-[

  به این نظر پاسخ دهید
 16. avatar
  ریحانه
  و سوال سوم باگ چیست آیا؟!;-)

  به این نظر پاسخ دهید
 17. avatar
  omid 5
  و سوال دوم آیا این بازی باگ هم داره؟ :-D

  به این نظر پاسخ دهید
 18. avatar
  omid 5
  سلام. من قبل از اینکه بگه چاه بخر خریدم ولی قبول نمیکنه چیکار کنم. لطفا کمک کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 19. avatar
  ریحانه
  سلام بازی خوبی بود، ولی الآن چندماهی میشه به تراز بیست رسیدم ولی موقعی که میخوام بازی رو ذخیره کنم خطا میده چجوری باید ذخیره کنم؟

  به این نظر پاسخ دهید
 20. avatar
  sami
  من روی گوشیم نصب کردم اما برای تایپ نام مزرعه کیبورد گوشیم باز نمیشه. میشه راهنماییم کنید.. مدل گوشیم هواوی y300

  به این نظر پاسخ دهید
 21. avatar
  محمد 4.5
  من به تراز 20 رسیدم..والان بیکار شدم..اپدیت دیگه نمیشه؟

  به این نظر پاسخ دهید
 22. avatar
  پریسا
  پدر سهراب خواسته 10 تا همیشه بهار و ده تا سوسن براش بکارم ولی هر چی میکارم قبول نمیکنه چیکار باید کرد؟ خواهشا بجوابید

  به این نظر پاسخ دهید
 23. avatar
  فرشید
  پدر سهراب ازن 12 باغچه سوسن و 22 باغچه سنبل خواسته الان دیگه من هر چقد که نگه میدارم این باغچه هارو پدر سهراب ازم نمیگیره

  به این نظر پاسخ دهید
 24. avatar
  ninjablack 1
  سلام پدر سهراب 10تا همیشه بهار و 10تا سوسن خواست من 30تا کاشتم ولی مرحله رد نمیشه و مشکل بعدی آپدیت هستش وقتی انجام دادم بازی اوحدی از اول

  به این نظر پاسخ دهید
 25. avatar
  محسن
  :-* خوبه ولی گرافیکش زیاد پایینه درکل خوبس دیدگاه

  به این نظر پاسخ دهید
 26. avatar
  گلشید 5
  من توی گوشیم دان کردم خیلی عالیه.اما تو تبلتم هر چقدر دکمه ی شروع بازی رو میزنم نمیاره کمک کنین لطفا :-((

  به این نظر پاسخ دهید
 27. avatar
  diana 2.5
  عالی

  به این نظر پاسخ دهید
 28. avatar
  زهرا
  سلام من تراز 16 بودم بعد داشتم سفارشا شهرداریو انجام میدادم سفارشا که تموم شد برنامه قاطی کرد رفت تراز 20 الانم هرچی میخوام ادامه بدم نمیشه هی میگه سفارشات شهرداری تموم شد حالا چیکار کنم یکی راهنمایی کنه خواهشا

  به این نظر پاسخ دهید
 29. avatar
  شرمین
  شرمنده میخوام بدونم اون چیه که گرده دوتا شاخ داره و شیر میده؟

  به این نظر پاسخ دهید
 30. avatar
  زهرا 4
  سلام من امروز بازیو اپدیت کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه امتیازا فواره و اینارو جمع منم؟

  به این نظر پاسخ دهید
 31. avatar
  alireza 5
  Alie

  به این نظر پاسخ دهید
 32. avatar
  shaden
  سلام یه سوال بازی مزرعه شادی روی لب تاپ هم نصب میشه

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   سلام تا جایی که میدونم این بازی نسخه pc نداره

   به این نظر پاسخ دهید
 33. avatar
  سعید
  اپدیت بازی کی میاد...چرا کسی رسیدگی نمیکنه...

  به این نظر پاسخ دهید
 34. avatar
  سعید
  سلام. لطفا مزرعه ی منو جزو بهترین مزرعه ها بزارید. ممنون میشم.چون خیلی براش زحمت کشیدم

  به این نظر پاسخ دهید
 35. avatar
  نگار
  سلام،من اين بازي رو نصب کردم ولی وقتی ميپرسه نام مزرعه را وارد کنيد هرچی روش کليک ميکنم که صفحه کليد بياد تا بتونم اسم بنويسم،عمل نميکنه..گوشيم هاوی جی 600 خواهش ميکنم يه راه چاره بهم نشون بدين

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   سلام بازی با همین مدل گوشی که فرمودید تست شده و مشکلی نداشت، شاید به خاطر نسخه جدید باشه میتونین با ایمیل پشتیبانی تولیدکننده تماس بگیرین

   به این نظر پاسخ دهید
 36. avatar
  مسعود 5
  بازی خوبیه ولی چرا نمیشه چیزایی رو که میذاری مث زمین و خونه و ... حذف یا تغییر داد ینی چی اخه؟؟؟؟!!!!!!

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   برای ویرایش بایداز منویی که آیتم ها رو انتخاب میکنی، رو دکمه پایین سمت چپ بزنی تا اون چیزی که انتخاب کردی قابل حذف یا جابجایی بشه

   به این نظر پاسخ دهید
 37. avatar
  ایمان
  جریان جایزه نقدی چیه؟ من خریدمش هیچی نشد.

  به این نظر پاسخ دهید
 38. avatar
  پریا 5
  اون چیه که گرده و دوتا شاخ داره و شیر میده؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
 39. avatar
  مهدی 5
  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

  به این نظر پاسخ دهید
 40. avatar
  hamid 0.5
  سلام ادمین عزیز.من تراز 17 بودم که گزینه پشتیبانی رو زدم و من رو به تراز 6 برگردوند حالا میخام کمکم کنی که به همون ترزم برسم.

  به این نظر پاسخ دهید
 41. avatar
  shahrokh
  salam baziye zaifiye be rizekariha ahamiyat nadadan hheymatha to bazii dorost nist kenar rodkhane az karbar bara zaminhash chah mikhad dar kol baziye zaifiye vali idash khob bode

  به این نظر پاسخ دهید
 42. avatar
  ن
  چرا من وقتی میخاستم سفارش شهرداری رو ارائه کنم بازی قاطی کرد به تراز 20 رسید(من تراز14بودم)ودرصدی که ترازمو میبرد بالا غیب شده هرچی امتیاز میگیرم نشون نمیده همون تراز 20 گیر کرده!!!!!

  به این نظر پاسخ دهید
 43. avatar
  FGh
  سلام، من یه مشکل دارم که واقعا نمیدونم چطور حلش کنم. من بازی شما رو جدیدا نصب کردم روی تبلتم (نکسوس7 ، اندروید ۴.۴.۲)، هر بار که از بازی بیرون میام، اجرای مجدد بازی از همون مرحله اول انجام میشه. یعنی دوباره ازم اسم مزرعه رو میپرسه و وینکا بکارم. دلیلش چیه واقعا؟ آیا مشکل از ورژن اندرویدم هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  به این نظر پاسخ دهید
 44. avatar
  gitiy
  چرابازی دیر بالا می آیدو رنگین کمان ها خیلی گرونه ولی درکل من عاشق این بازی شدم .

  به این نظر پاسخ دهید
 45. avatar
  نیکو 2.5
  سلام.بعد از اپدیت کردن با اینکه نت وصله وقتی میخوام مزرعه رو ذخیره کنم و پشتیبان تهیه کنم از مزرعه میزنه خطا در برقراری ارتباط.چراااااا?

  به این نظر پاسخ دهید
 46. avatar
  مجتبی
  سلام این گلی که خوششانسی میاره چیست

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   حسین 3.5
   گل شبدر

   به این نظر پاسخ دهید
   1. avatar
    کیانوش انصاری
    آهان گل شبدر رو باید خرید. فکر کردم از این کاشتنی ها هست. بلاخره پیداش کردم 8-)

    به این نظر پاسخ دهید
   2. avatar
    کیانوش انصاری 5
    سلام گل شبدر که توی لیست گلهای بازی نیست. من تمام گلهارو کاشتم اما هیچکدوم جواب نداد!!!!!!

    به این نظر پاسخ دهید
 47. avatar
  محمد
  سلام من رنگارنگ خریدم بازی کردم فردا بازی ریسیت شد هم بازی و هم رنگارنگ پر پر شدن .

  به این نظر پاسخ دهید
 48. avatar
  farnaz
  Man pool baraye rangin kaman ra variz kardam,az hesabam kam shodvalibe ranginkaman ha ezafe nashode.chetor mishe peigiri kard?Mamnnoon

  به این نظر پاسخ دهید
 49. avatar
  عبدالوهاب
  چراتاریخ دقیق اپدیت رو نمیگید

  به این نظر پاسخ دهید
 50. avatar
  عبدالوهاب شیما 5
  من مرحله ی بیستم چرا اپدیتش نمیکنید

  به این نظر پاسخ دهید
 51. avatar
  milad 5
  سلام بازی خیلی خیلی خوبه ولی یه مشکل اساسی داره . اونم اینکه هیچ کس به خونه نمیره و همه تو باغ راه میرن . پس خونه به چه دردی می خوره

  به این نظر پاسخ دهید
 52. avatar
  hesam333 4
  Slm vaghan bazi jalbie baray avalin bar dar iran be nazarm behtarine faght ie enteghad adam pol kam miare. Bara zood tar pish raft kardan to bazi+zaman bazi az gola vaghan ziade+ ghimat bazi az dastgaha khili geronoe. Bazam M30

  به این نظر پاسخ دهید
 53. avatar
  sari 1
  سلام من بيل رو خريدارى کردم ولى چجورى بهش فرمان کاشت بدم؟؟؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   نسرین
   وظیفه تو فقط خریدنو اماده سازی گلهاس.اون چیزا بعضیا جنبه تزیینی و امتیاز و پول دارن همین

   به این نظر پاسخ دهید
 54. avatar
  امین 5
  ممنون از نقدتون من یه گله داشتم آخه من کلی وقت گذاشتم برای این بازی اما حالا به یک ماموریت از سهراب رسیدم که گفته 16تا ژربرا بکار اما من بذرشو ندارم که مشکل از خوده بازیه و یک نوع باگه.من بازی رو باز از بازار آپدیت کردم اما باز درست نشد و الان توی بازی گیر کردم لطفا این مشکل رو برطرف کنین ممنون از شما

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   نسرین
   ژربرا رو باید بذرشو بخری از اونجایی که وسایلو میخری به سربرگ رنگین کمان برو پیداش کن.هزینه اشم 30تا رنگین کمانه!!

   به این نظر پاسخ دهید
 55. avatar
  فريد 3.5
  سلام ممنون از نقد خوب و بازى زيبا ولى با زمان و قيمت محصولات مشکل دارم اول که چه جورى ميشه من با 40 سکه خونه براى کارگرم بسازم ولى قيمت يه نيمکت 100 سکه است يا خونه خانوادگى 350 سکه هست ولى يه سطل که تو مرحله ميخوام بخرم بايد 450 تا باشه زمانش هم همين طور آگه به من باشه هيچ وقت گل روز نميکارم ما ميخوايم بازى کنيم 18 ساعت خيلى هست که همش تو مرحله از ما ميخواد

  به این نظر پاسخ دهید
  1. میلاد صالحی
   میلاد صالحی (ادمین)
   این مسائل جزو پلن بازی هستن و خب چاره ای جز پیروی از اون ندارید اما قابلیت جالب بازی اینکه بعد از خروج هم ادامه پیدا میکنه

   به این نظر پاسخ دهید
 56. avatar
  مزرعه شادی
  با تشکر از نقد کامل و منصفانه شما لازم به اشاره است که امکان جا به جا کردن و حذف آیتم ها در بازی وجود دارد. در منوی فروشگاه اگر آیکن سمت چپ و پایین را بزنید وارد فضای ادیتور می شوید که در آن هر چیزی را می شود جا به جا کرد / چرخاند / حذف کرد. فقط ساختمان های اصلی که حذف آن ها به روند بازی صدمه می زند قابل حذف نیستند. با تشکر مجدد از نقد خوب شما

  به این نظر پاسخ دهید
  1. میلاد صالحی
   میلاد صالحی (ادمین)
   با عرض پوزش از اشتباه پیش آمده قابلیتی که به آن اشاره کردید، در انتهای متن افزوده شد.

   به این نظر پاسخ دهید
مزرعه شادی