دانلود اپلیکیشن مستر بلید

مِستر بلیط، خرید آسان بلیط برای یک سفر خوش و بی دردسرنسخه 1.4.8

5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سیر و سفر
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 1.25 مگابایت
دریافت برنامه/بازی مِستر بلیط از بازار سازنده : عتیق گشت

اگر به خاطر شرایط کاری و خانوادگی و یا برای تفریح، به سفر می روید؛ اگر مدیریت زمان برای شما اهمیت دارد و دوست ندارید به خاطر خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس ساعت ها درگیر ترافیک و آژانس های مسافرتی مختلف شوید. در این نقد و بررسی با ما همراه باشید چرا که قرار است به معرفی یک اپلیکیشن ساده و البته کارآمد برای خرید بلیط های داخلی هواپیما، قطار و اتوبوس بپردازیم. رزرو بلیط هواپیما این اپلیکیشن که مستر بلیط نام دارد و قدرت گرفته از یک سامانه اینترنتی با همین نام است، در چهار گام ساده می تواند بلیط شما را رزرو قطعی کرده و اطلاعات آن را برایتان ارسال می کند. با ورود به اپلیکیشن، ابتدا کافی است مشخص کنید که قصد سفر با کدام یک از وسایل نقلیه موجود در اپلیکیشن را دارید. سپس مبدا و مقصد خود را مشخص و تاریخ مد نظر خود را انتخاب می کنید. در نهایت با تعیین کردن تعداد مسافرین بر اساس رده سنی، می توانید دکمه جستجو را لمس نمایید تا اپلیکیشن با توجه به کلیه بلیط های موجود در تاریخ انتخابی، لیستی را به شما ارائه دهد. خرید بلیط چارتری هواپیما همچنین شما با عضویت و یا ورود به اپلیکیشن می توانید به کسب امتیاز کاربری بپردازید، که این امتیاز در سفر های آتی برای شما تخفیف ها و پیشنهادات ویژه ای را به ارمغان خواهد آورد. پس از گذراندن مرحله انتخاب وسیله نقلیه، مبدا و مقصد، زمان و تعداد بلیط مورد نیاز، وارد مرحله بررسی و رزرو بلیط مورد نظر از بین پیشنهادات موجود می شوید؛ در این بخش می توانید بر اساس قیمت یا زمان، پیشنهادات را دسته بندی نمایید و یا به کمک قابلیت فیلتر گذاری به ایده آل ترین پیشنهاد برسید. خرید آنلاین بلیط اتوبوس در این قسمت، می توانید سفر های روز قبل و بعد را نیز مشاهده نمایید که این کار به انتخاب آگاهانه تر شما کمک می کند. این اپلیکیشن از رابط و تجربه کاربری خوبی بهره می برد که باعث شده کاربر با کوتاه ترین مسیر و بدون سردرگمی بتواند به خرید بلیط بپردازد و از این خرید نهایت لذت را ببرد. در برنامه مِستر بلیط شما می توانید بدون نیاز به تماس با پشتیبانی و با در نظر گرفتن شرایط گفته شده، وضعیت بلیط خود را پیگیری و یا آن را کنسل نمایید.

همچنین این سامانه قصد دارد با استفاده از سامانه ای به نام مسیر، امکان یافتن بهترین راه های سفر و کمترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد.
مستر بلیط
نقاط قوت برنامه
  • رابط کاربری روان و کاربرپسند
  • اجرا روان و بدون خطا
  • سبک و بهینه
نقاط ضعف برنامه
  • مورد خاصی دیده نشد
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه اپلیکیشن مستر بلیط به خوبی می تواند نیاز مشتریان خود را رفع کند و به لطف طراحی خوب خود توانسته حس خوبی را به کاربران انتقال دهد. توصیه می شود در قسمت خرید بلیط و فیلترگذاری اطلاعات بیشتری از قابلیت ها و خصوصیت های موجود در برنامه را ارائه دهید برای مثال بلیط چارتری و سیستمی کلاس پروازی اکونومی و بیزینسی بازه سن کودک مواردی هستند که شاید برای قشر خاصی از کاربران شما مشخص نباشد و در فرایند خرید آن ها اخلال ایجاد نماید.

مِستر بلیط

مِستر بلیط، خرید آسان بلیط برای یک سفر خوش و بی دردسر

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود مِستر بلیط