مشهد نما

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مشهد نمانسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سیر و سفر
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 8.1 مگابایت
دریافت برنامه/بازی مشهد نما از بازار سازنده : سینا تفقدی

مشهد یکی از کلان شهرهای کشور ما میباشد که هر روز پذیرای تعداد زیادی از مسافران است. این شهر بزرگ از جنبه های متفاوتی همچون سیاحتی، زیارتی و تفریحی به عنوان یک نقطه توریستی مهم به شمار می آید و بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا دارد. برای اینکه بتوان نهایت استفاده را از سفر به مشهد مقدس برد، باید اطلاعات کاملی از مکان ها و خدمات موجود در این شهر داشت. "مشهد نما" اپلیکیشنی است که در این زمینه به شما کمک میکند. با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم. مشهد نما

رابط کاربری:

قالب گرافیکی یکپارچه و متناسب با موضوع، ویژگی بارز برنامه فوق محسوب میشود که نقاط قوتی همچون رنگ بندی هماهنگ، آیکن های گویا، فونت خوانا و چیدمان مرتب فهرست ها در آن به چشم میخورد. همچنین استفاده از تصاویر بند انگشتی در کنار عناوین لیست ها، به زیبایی ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی کمک کرده و در کل، محیط کاربر پسندی در "مشهد نما" ایجاد شده است. البته دقت بیشتر در انتخاب نوع فونت، آیکن ها و رنگ ها در برخی از قسمت ها، میتوانست همه چیز را تکمیل کند.

دسترسی به بخش های مختلف اپلیکیشن فوق، با سرعت خوبی انجام میپذیرد و در جابجایی بین صفحات آن و همچنین استفاده از امکانات، مشکل خاصی وجود نخواهد داشت. با توجه به اینکه مخاطبان "مشهد نما" میتوانند از همه اقشار جامعه باشند، وجود این خصوصیات نکته مثبتی به حساب می آید و امتیاز خوبی به آن تعلق میگیرد.

ازنظر AppReview، امتیاز این بخش 4.5 از 5 است. مشهد نما

کاربرد:

وظیفه این برنامه اندرویدی، اطلاع رسانی درمورد اماکن شهر مشهد میباشد که در 12 دسته بندی مختلف از قبیل زیارتگاه ها، هتل ها، مراکز خرید، تفرجگاه ها، مناطق تفریحی، آثار تاریخی، خوراک، پوشاک، سینماها، جایگاه سوخت، بیمارستان ها و حمل و نقل انجام میشود. "مشهد نما" از این لحاظ امتیاز خوبی دریافت میکند و با وجود قابلیت افزودن مکان توسط کاربران در تمام بخش های مذکور، کامل تر نیز خواهد شد.

با اشاره بر روی عناوین هر کدام از لیست های موجود در اپلیکیشن فوق، مشخصات مکان موردنظر از جمله آدرس و شرح مختصری در مورد آن و همچنین امکان مشاهده بر روی نقشه و ارسال نظر توسط کاربران در دسترس قرار میگیرد. این مشخصات برای برخی از بخش ها متفاوت میباشد و به عنوان مثال در قسمت هتل ها، امکانات هتل، لینک به وب سایت، رزرو اتاق و تماس تلفنی نیز گنجاند شده است. علاوه بر موارد ذکر شده، ابزار جستجو و دکمه بروزرسانی هم در سربرگ وجود دارد و بد نیست بدانید، جستجو در میان هتل ها به صورت پیشرفته تر و با قابلیت انتخاب خدمات دلخواه امکان پذیر میباشد.

لازم به ذکر است برای ارسال نظر در "مشهد نما" میبایست در آن ثبت نام کنید و از این پس میتوانید در باره هر مکان نظرات خود را ارسال نمایید. همچنین تولیدکنندگان برنامه فوق از تصاویر گرفته شده توسط شما استفاده خواهند کرد تا آن را در اسلاید شو صفحه اصلی به نمایش درآورند.

این اپلیکیشن با وجود قابلیت هایی که دارد، وظیفه خود را به نحو احسن انجام میدهد اما کمبودهایی نیز در آن به چشم میخورد. برای مثال بهتر بود جزئیات کامل تری از مکان ها و حتی تصاویر بیشتری از آنها وجود داشته باشد. البته بدین منظور باید صفحه جدیدی درنظر گرفته میشد که نمایش بر روی نقشه نیز میتواست در آن قرار بگیرد. عدم وجود قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، از دیگر کمبودهای "مشهد نما" به شمار می آید. AppReview با جمع بندی همه موارد اشاره شده، امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. مشهد نما

قیمت:

"مشهد نما" بطور رایگان عرضه شده است و با توجه به امکاناتی که ارائه میدهد، میتواند برای مسافرین شهر مقدس مشهد مفید واقع گردد. این موضوع دلیل قانع کننده ای برای AppReview خواهد بود تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Ramin 5
  آقا دمت گرم، نرم افزار خوبیه :-)

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  فرزاد 5
  بسیار عالی!

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  مسعود 0.5
  ببخشید ولی خیلی مسخره بود

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  سینا تفقدی
  با تشکر از عوامل وب سایت AppReview :-) از پیشنهادات شما در نسخه های بعدی نرم افزار استفاده خواهیم کرد و همچنین اطلاعات مکان های مختلف نرم افزار در نسخه های بعد تکمیل خواهند شد. از تمامی دوستان و صاحب نظران دعوت می شود تا با پیشنهادات خود ما را در جهت بهبود "مشهد نما" یاری کنند. با سپاس

  به این نظر پاسخ دهید
مشهد نما