مطبخ

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مطبخنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : ۲۰۰۰ تومان
 • حجم : 8.4 مگابایت

  آشپزی و طبخ غذاهای لذیذ، هنری است که هرکسی در پی یادگیری آن میباشد. این موضوع فقط شامل حال بانوان نمیگردد و حتی دربین آقایان نیز علاقه مندانی یافت میشوند. حال مخاطبان مربوط به این مقوله باید در پی مرجعی، جهت دریافت دستور پخت خوراکی ها باشند. اپلیکیشن اندرویدی "مطبخ"، در رابطه با موضوع مورد بحث ماست که در ادامه آن را معرفی، نقد و بررسی میکنیم. با ما همراه باشید. مطبخ

رابط کاربری:

اصل سادگی و سهولت دسترسی، برای این برنامه رعایت شده است اما سرعت جابجایی بین بخش های مختلف کمی پایین میباشد. این مورد برای کاربران کم صبر، مزاحمت ایجاد میکند و برای آنها ناخوشایند به نظر میرسد. البته این ایراد در همه قسمت ها وجود ندارد.

نقاط مثبت طراحی گرافیکی "مطبخ" در استفاده از آیکون های زیبا، چیدمان مرتب فهرست ها خلاصه میشود. فونت به کار رفته که امکان تعویض نوع و سایز آن نیز وجود دارد مناسب میباشد اما در بعضی قسمت ها درهم فرو رفتگی متن دیده میشود. همچنین تعویض نمای افقی و عمودی برنامه، در برخی از بخش ها اختلال به وجود می آورد اما در کل عملکرد صحیحی دارد.

مواردی که عنوان شد نقص های کوچکی به نظر میرسند اما نشان از کم دقتی تولید کنندگان این برنامه اندرویدی دارند. ظاهر یکنواخت و بیروح برنامه که البته تصاویر مربوط به غذاها کمی به آن جان بخشیده اند میتوانست جذاب تر از این طراحی گردد. از نظر AppReview امتیاز این بخش 3 از 5 است. مطبخ

کاربرد:

با تمرین پخت غذاهایی که در لیست این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارند، میتوانید علاوه بر بهره گیری از تنوع غذایی بالا، امید داشته باشید که به آشپز ماهری تبدیل گردید.

تعداد مطالب زیاد است و از این حیث امتیاز مثبتی به "مطبخ" تعلق میگیرد اما امکانات جانبی برنامه ناچیز هستند و تنها شامل ابزار جستجو و قابلیت افزودن به علاقه مندی ها میشوند.

جای خالی امکاناتی مانند به اشتراک گذاری و یا قابلیت تشخیص عنوان های مطالعه شده از بقیه، احساس میشود و میتوانستند چهره کاربردی تری به این برنامه اندرویدی ببخشند.

با توجه به وظیفه "مطبخ" مبنی بر آموزش پخت انواع غذا، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش میدهد. مطبخ

قیمت:

هزینه ای که باید برای دریافت این اپلیکیشن بپردازید بسیار کمتر از یک کتاب آشپزی میباشد هرچند ممکن است مطالب درون کتاب غنی تر باشند. ازنظر AppReview امتیاز این بخش 5 از 5 خواهد بود.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Ehsan.nEt 4.5
  سلام نسخه جدید برنامه منتشر شده داخل امکان اشتراک گذاری افزوده شده

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  ArcxX 5
  سلام برنامش دیتابیس قوی ای داره . احتمالا دیر لود شدن بعضی از قسمت ها برای همین موضوع باشه . در کل برنامه خوبیه . لایک :-D

  به این نظر پاسخ دهید
مطبخ