موخاری

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن موخارینسخه 1.0

امتیاز کاربران
3.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : ابزارها
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 18 مگابایت
دریافت برنامه/بازی موخاری از بازار سازنده : زفره مدیا

فصل زمستان با همه زیبایی هایی که دارد، سردی هوا را نیز با خود به ارمغان می آورد و همه مردم را به فکر تهیه اسباب و وسایل گرمازا می اندازد. بطور یقین نیازی به معرفی این وسایل نیست اما آیا این امکان وجود دارد که برخی لوازم مانند تلفن همراه را به یک وسیله گرمایشی تبدیل کرد؟!

برای یافتن پاسخ این سوال همراه ما باشید تا برنامه اندرویدی "موخاری" را به شما معرفی کنیم. این اپلیکیشن در سرمای زمستان به کمک شما خواهد آمد!

موخاری

رابط کاربری :

قالب گرافیکی برنامه فوق تنها از یک صفحه تشکیل شده که طراحی متناسب با موضوع، اولین نکته مثبت آن میباشد. علاوه بر این، برای ظاهر "موخاری" میتوانیم به نقاط قوت دیگری از قبیل چیدمان مرتب اجزای صفحه، طراحی خلاقانه و با دقت عناصر گرافیکی و همچنین استفاده از افکت های صوتی و تصویری جالب نام ببریم. در کل باید گفت که چهره این اپلیکیشن اندرویدی برای کاربران قابل توجه خواهد بود هر چند انتظار میرفت برای خلق این تک صفحه بیشتر وقت صرف گردد!

کاملا مشخص است که ویژگی هایی همچون دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات بطور ذاتی در "موخاری" وجود دارد چون همه چیز در یک صفحه خلاصه شده و نیازی به جابجایی بین صفحات یا منوهای مختلف نیست. از این رو نمیتوانیم این خصوصیات را جزو موارد امتیازدهی برای رابط کاربری اپلیکیشن فوق به حساب آوریم و به همان قالب گرافیکی بسنده میکنیم.

از نظر AppReview امتیاز 3 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

موخاری

 

کاربرد :

بدون تردید عملکرد این برنامه اندرویدی برای شما عجیب و غیر قابل باور خواهد بود و میپرسید مگر امکان دارد که تلفن همراه به یک وسیله گرمازا تبدیل شود؟! در جواب این سوال باید بگوییم که حتما برایتان پیش آمده که با اجرای اپلیکیشن یا بازی های سنگین و فعالیت بیش از حد منابع سخت افزاری، گوشی شما داغ کرده باشد. "موخاری" نیز در واقع از همین خاصیت بهره میبرد و گرما ایجاد میکند!

برای اینکه بخاری جیبی شما گرم شود باید پس از اجرای برنامه دکمه روشن و خاموش کردن آن را لمس کنید. با این کار یکی از المنت ها روشن میشود که قطعا گرمای کافی را به همراه نخواهد داشت و این موضوع را درجه پایین صفحه نشان میدهد. به منظور افزایش یا کاهش حرارت میتوانید از دکمه های + و – تعبیه شده استفاده کنید و منتظر باشید تا "موخاری" شما را گرم کند.

این موضوع که در پشت پرده برنامه فوق چه میگذرد و چه زحمتی برای پیاده سازی آن کشیده شده است جای خود دارد اما آیا گرم شدن آن هم به مقدار خیلی کم، به معیوب شدن دستگاه می ارزد؟ البته تولیدکنندگان "موخاری" بر این باورند که عملکرد این اپلیکیشن آسیبی به تلفن همراه نمیزند اما باید قبول کرد که درگیر نمودن منابع سخت افزاری هر دستگاه الکترونیکی به صورتی که باعث ایجاد حرارت شود، در کل عاقلانه نیست! به هر حال ایده تولید این برنامه در نوع خود جالب به نظر میرسد و تنها همین مولفه در امتیازدهی به آن نقش خواهد داشت.

با توجه به توضیحاتی ارائه شده، AppReview امتیاز 1.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

موخاری

قیمت :

این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. با توجه به اینکه "موخاری" میتواند به عنوان تست و رفع کنجکاوی مورد استفاده قرار بگیرد، رایگان بودن آن یک مزیت محسوب میشود. امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 است!

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  میلاد مصطفی 5
  خیلی جالبه :))

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  حسنا مقام آبادی 5
  با نمکه!

  به این نظر پاسخ دهید
موخاری