مکانیک خانه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مکانیک خانهنسخه 2.3

3.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 5.1 مگابایت
سازنده : میلاد

همه ما برای گذران زندگی به لوازم خانگی مختلف احتیاج داریم. بدیهی است این وسایل پس از مدتی که از استفاده آنها میگذرد، دچار عیب شده و نیاز به تعمیر خواهند داشت. هرچند تعمیرگاه های زیادی در اطراف شما یافت میشوند که میتوانند لوازم معیوب را تعمیر کنند اما بد نیست هر کس اطلاعاتی هرچند سطحی در این زمینه داشته باشد.

"مکانیک خانه" اپلیکیشنی است که سعی میکند این اطلاعات را در اختیار افراد قرار دهد. با ما در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید. مکانیک خانه

رابط کاربری:

در اولین نگاه به ظاهر برنامه فوق میتوان دریافت که دقت نظر کافی برای طراحی قالب گرافیکی آن صرف نشده است. به غیر از چیدمان مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، نقاط قوت دیگری در "مکانیک خانه" به چشم نمیخورد. کم دقتی در به کارگیری رنگ ها و رعایت اصل هماهنگی در بین آنها، بزرگترین نقص این اپلیکیشن اندرویدی به شمار می آید. در صفحات داخلی نیز نظم و ترتیب چینش متن ها و تصاویر مشاهده نمیگردد.

"مکانیک خانه" دارای بخش های متعددی میباشد و هرچند جابجایی میان آنها با سرعت قابل ملاحظه ای انجام میپذیرد اما هیچگونه ترفندی برای افزایش سرعت دسترسی ها و از بین بردن پیچیدگی در آن مورد استفاده قرار نگرفته است و باید گفت، رابط کاربری اپلیکیشن فوق از یک نمونه حرفه ای فاصله زیادی دارد. AppReview، امتیاز 3 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. مکانیک خانه

کاربرد:

بیشترین امتیاز این بخش به مطالب موجود در این برنامه اندرویدی تعلق میگیرد. "مکانیک خانه" از به 5 قسمت اصلی تقسیم گردیده و شامل آشنایی با انواع لوازم خانگی، ابزار آلات و قطعات، نحوه عیب یابی و سیم کشی میشود. هرکدام از قسمت های مذکور دارای عناوین گوناگونی هستند که با مطالعه همه آنها میتوانید دانش سطحی در زمینه تعمیر وسایل پرکاربرد زندگی پیدا کنید. نکته مثبت، استفاده از تصاویر به همراه متن میباشد که به یادگیری بهتر کمک میکند.

جالبترین بخش "مکانیک خانه"، مربوط به رفع عیب وسایل مختلف میگردد که به صورت گام به گام و با طرح سوالاتی در مورد نوع خرابی طراحی شده است. این نوع پیاده سازی به درک کامل ایراد به وجود آمده در یک وسیله کمک نموده و راهنمای خوبی به حساب می آید. بهتر بود در کنار این نکات مثبت، امکانات جانبی بیشتری در برنامه فوق گنجانده شود تا شاهد حداکثر کارایی آن باشیم. تنها قابلیتی که در دسترس میباشد، امکان انتخاب و کپی کردن متن ها و سپس به اشتراک گذاری آنهاست که با اشاره طولانی میسر خواهد شد.

AppReview امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. مکانیک خانه

قیمت: "مکانیک خانه" تا رسیدن به حد یک برنامه کامل و بدون نقص، نیاز به توسعه بیشتری دارد و به همین دلیل، قیمتی که برای آن درنظر گرفته شده زیاد است. از این رو AppReview، امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش مناسب میداند.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


مکانیک خانه