میکروفون مخفی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن میکروفون مخفینسخه 1.5.2.1

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : شایان هاشمی

 

ضبط کردن صدا همیشه کاربرد دارد، گاهی به دلایلی خاص و گاهی هم برای ثبت خاطرات. امروز قصد بررسی برنامه "میکروفون مخفی" را داریم، یکی از برنامه های بسیار خوب در زمینه ضبط صدا.

میکروفون مخفی

رابط کاربری :

محیط برنامه بسیار ساده زیباست و در طراحی از اصل سادگی به خوبی استفاده کرده است. این برنامه با رنگ بندی مناسب ، چینش خوب منو ها و... از نظر AppReview امتیاز کامل 5 از 5 را در رابط کاربری می گیرد.

میکروفون مخفی

کاربرد :

برنامه "میکروفون مخفی" از نظر کاربردی یکی از   برنامه های   بسیار   قدرتمند  است  و  می توان از آن به عنوان رقیبی جدی برای برنامه های مشابه خارجی نام برد. امکانات برنامه در مبحث تعامل کاربر در هنگام ضبط صدا بسیار خوب است. از نکات دیگر برنامه کیفیت خوب ضبط صدای آن است. البته حجم فایل های ضبط شده بسیار بالاست.

بجز تمامی این ها، از امکانات منحصر به فرد برنامه می توان به  شروع ضبط با تکان دادن گوشی و ویدجت اختصاصی برنامه برای شروع ضبط نام برد که از قابلیتهای بسیار خوبی برای برنامه است. از نظر AppReview امتیاز برنامه در بخش کاربرد 5 از 5 است.

میکروفون مخفی

قیمت :

قیمت این برنامه 2000 تومان است و کمی گران به نظر می رسد اما با توجه به قابلیت های آن، ارزش این قیمت را دارد. امتیاز AppReview در این بخش به این برنامه 5 از 5 است.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  مهدی 1.5
  سلام خسته نباشید بعدازضبط اجرا پخش نمیکنه گوشیمرهووای G510هست باچه برنامه ی اجراش کنم

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  دیلمان 4
  چی گیرت میاد اینجور تعریف میکنی؟

  به این نظر پاسخ دهید
میکروفون مخفی