نرخ روز

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن نرخ روزنسخه 1.0

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کسب و کار
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 467 کیلوبایت

قیمت ارز و طلا، همواره بر کسب و کار افراد تاثیر میگذارد و به همین دلیل اکثر آنها سعی میکنند تا از آخرین قیمت ها آگاه باشند. تب و تاب بازار خودرو و نوسانات قیمت آنها نیز برای خیلی از ما مهم است و بدون تردید اطلاع از قیمت ها در امر خرید اتومبیل موثر میباشد. در ادامه قصد معرفی اپلیکیشنی را داریم که اطلاعاتی در این زمینه به شما خواهد داد. همراه ما باشید تا برنامه اندرویدی "نرخ روز" را نقد و بررسی کنیم. نرخ روز

رابط کاربری:

چیدمان مرتب لیست ها، فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم در ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی ببینیم. همچنین در رنگ بندی محیط "نرخ روز"، اصل هماهنگی رعایت شده است هرچند رنگ های استفاده شده میتوانست زنده تر باشد تا جذابیت بیشتری برای کاربران ایجاد گردد. این موضوع، به خصوص در صفحه اصلی برنامه بیشتر به چشم میخورد.

البته به کارگیری انیمشین های مختصر که در هنگام اسکرول کردن لیست ها میبینیم، به ظاهر بی روح این اپلیکیشن کمی جان بخشیده است. بطور کل میتوان گفت، قالب گرافیکی "نرخ روز" با توجه به موضوع آن، با رعایت استاندارهای لازم طراحی گردیده و معقول به نظر میرسد.

از لحاظ سرعت دسترسی به قسمت های مختلف و همچنین استفاده راحت از امکانات نیز، مشکلی در برنامه فوق وجود ندارد. این ویژگی ها نتیجه پیاده سازی اصولی اپلیکیشن بوده که به خوبی توسط تولیدکنندگان انجام گرفته است. امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 میباشد. نرخ روز

کاربرد:

صحت اطلاعات ارائه شده توسط "نرخ روز"، برای کاربران در درجه اول اهمیت قرار داشته و این موضوع به منابع استفاده شده در این برنامه اندرویدی بستگی دارد. از این لحاظ میتوان آسوده خاطر بود چون این منابع معتبر هستند و نام آنها را قبلا نیز شنیده اید.

امکان انتخاب منبع اطلاعات برای نمایش قیمت ها، برای هر بخش و با توجه به عنوان آن وجود دارد که برای این کار میتوانید از منوی موجود در سربرگ استفاده کنید. هرچند تعداد منابع کم است اما این قابلیت به شما اجازه میدهد تا مورد دلخواه و مورد اعتماد را انتخاب نمایید.

از دیگر امکانات جانبی "نرخ روز" میتوانیم به قابلیت به اشتراک گذاری قیمت ها اشاره کنیم. بعد از نمایش لیست نرخ ها، با اشاره بر روی هر یک از گزینه ها میتوان آن را توسط برنامه های مربوطه برای دیگران ارسال نمود.

با باز کردن هر قسمت از این اپلیکیشن، عملیات بروزرسانی اطلاعات انجام میشود و بدین ترتیب قیمت لحظه به لحظه موارد موجود در فهرست نشان داده خواهد شد. البته گزینه ای هم برای انجام این کار به صورت دستی، در منوی پایین صفحه – که با لمس دکمه سخت افزاری منو باز میشود - قرار داده شده است. تاریخ آخرین بروزرسانی نیز در بالای صفحه به نمایش درمی آید که بهتر بود شامل ساعت و دقیقه نیز باشد. با درنظر گرفتن موارد عنوان شده، امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 است. نرخ روز

قیمت: "نرخ روز" را میتوانید به صورت رایگان دریافت کرده و به عنوان یک منبع خوب برای آگاهی از قیمت ارز، طلا، سکه و خودرو مورد استفاده قرار دهید. AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نرخ روز