نسخه پیچی گیاهی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن نسخه پیچی گیاهینسخه 1.1

3.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی

در عصر ما به همان نسبت که جمعیت رشد داشته بیماری ها نیز بیشتر گسترش یافته است. یکی از مهمترین سرمایه های زندگی داستن سلامتی میباشد اما به هرحال گاهی امراض مختلف به سراغ انسان می آیند که باید راه چاره ای برای درمان آن پیدا کرد. برای هر بیماری داروهای مخصوص وجود دارد و البته به دنبال مصرف این داروها ممکن است عوارضی برای بدن پیش آید. افرادی که به این موضوع توجه دارند سعی میکنند در موقع بروز کسالت از داروهای گیاهی استفاده کنند.

اگر شما هم تمایل چندانی به مصرف داروهای شیمیایی ندارید در بررسی برنامه اندرویدی "نسخه پیچی گیاهی" همراه ما باشید.

نسخه پیچی گیاهی

رابط کاربری:

اجازه دهید ابتدا نقاط مثبت طراحی این برنامه را نام ببریم. از آنجا که با یک اپلیکیشن متنی روبرو هستیم سازندگان برنامه در قسمت تنظیمات قابلیت هایی مثل تعویض سایز متن، تغییر رنگ پس زمینه و رنگ خود متن را در اختیار کاربران قرار داده اند. درضمن نوع فونت را نمیتوان تغییر داد اما فونت استفاده شده خوانا و مناسب است. یک ایده خوب دیگر برنامه این است که با اشاره روی عنوان هر دکمه متن درون آن به صورت کشویی باز شده و یک صفحه جدید باز نمیشود. در مورد چینش منوها نیز دقت شده و مرتب میباشد منتهی در رنگ بندی میشد بیشتر سلیقه به خرج داد. از نقاط منفی گرافیک این اپلیکیشن اندرویدی می توان به درهم ریختگی متن (به خصوص در منوی بیماری ها و درمان) در رزولوشن پایین اشاره کرد که چینش نامرتب متن منو نیز به آن افزوده میشود. همچنین بهتر بود کاربر بتواند هم در نمای افقی و هم در نمای عمودی از "نسخه پیچی گیاهی" استفاده کند اما شاهد چنین امکانی نیستیم.  AppReview تمام موارد بالا را مدنظر قرارداده و امتیاز 3.5 از 5  را به این رابط کاربری اختصاص میدهد.

نسخه پیچی گیاهی

کاربرد:

"نسخه پیچی گیاهی" تنها برای تعداد محدودی بیماری نسخه میپیچد! تعداد مطالب موجود در این برنامه اندرویدی بسیار کم است اما در عوض همین تعداد کم توضیحات کاملی دارد. چنین اپلیکیشن هایی بهتر است محتوای غنی تری داشته باشند تا نیاز بیشتری از مخاطبان خود برطرف سازند. کاربرد برنامه اندرویدی "نسخه پیچی گیاهی" از نظر AppReview امتیاز 3 از 5 میگیرد.

نسخه پیچی گیاهی

قیمت:

رایگان بودن یک برنامه خیلی ها را مجاب به دریافت آن میکند و به هر صورت استفاده ای هرچند ناچیز برای کاربر خواهد داشت. "نسخه پیچی گیاهی" نیز از این قاعده مستثنی نیست و به همین دلیل دربخش قیمت امتیاز 5 از 5 را از AppReview میگیرد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نسخه پیچی گیاهی