نصبی ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن نصبی هانسخه 2.1

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : 1000 تومان
  • حجم : 340 کیلوبایت

هرگز نمیتوان تصور کرد که فردی از تلفن همراه هوشمند استفاده کند و بر روی آن تعداد زیادی اپلیکیشن های متنوع نداشته باشد! این روزها تقریبا برای همه نیازهای افراد جامعه یک برنامه موبایل تولید گردیده و با وجود مارکت هایی که میشناسیم، این برنامه ها در دسترس همه مخاطبان قرار گرفته است. حال ساماندهی این حجم زیاد از فایل ها بر روی گوشی، خود مسئله ایست که باید برای آن راه چاره ای یافت. برنامه اندرویدی "نصبی ها" که در ادامه آن را معرفی میکنیم، به شما کمک خواهد کرد تا بر روی فایل های نصب اپلیکیشن ها در تلفن همراه خود، مدیریت داشته باشید. ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید. نصبی ها

رابط کاربری:

در مورد ظاهر برنامه فوق، چیز زیادی برای بررسی کردن وجود ندارد چرا که قالب گرافیکی آن درنهایت سادگی طراحی شده است اما با این حال میتوان دقت در رعایت نکات استاندارد را در آن مشاهده کرد.

استفاده از آیکن های گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب فهرست ها از جمله نقاط قوت این اپلیکیشن اندرویدی به شمار می آید. رنگ های به کار رفته "نصبی ها" نیز از هماهنگی لازم بهره میبرند اما بهتر بود کمی هم از رنگ های زنده تر استفاده شود. عدم در دسترس بودن نمای افقی را باید به عنوان یکی از کمبودهای این برنامه نام ببریم که با توجه به ساختار آن میتوانست دید بهتری به کاربران ببخشد.

از آنجا که "نصبی ها" فقط شامل یک صفحه میباشد، بنابراین خصوصیاتی همچون سرعت دسترسی و استفاده راحت از امکانات را میتوان از آن انتظار داشت. البته به کارگیری ترفندهای لازم از سوی تولیدکنندگان نیز در پیدایشن این ویژگی ها بی تاثیر نبوده است. امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 3.5 از 5 میباشد. نصبی ها

کاربرد:

این برنامه اندرویدی عملکرد ساده ای دارد و تمامی اپلیکیشن های نصب شده بر روی تلفن همراه را لیست میکند. شاید این کار زیاد مفید به نظر نرسد اما با وجود امکاناتی که در "نصبی ها" گنجانده شده، میتوان به دید یک ابزار کاربردی به آن نگاه کرد.

اولین نکته ای که لازم است به آن اشاره کنیم، تفکیک لیست برنامه ها در دوبخش (زبانه) نرم افزارهای سیستمی و نرم افزارهای غیر سیستمی میباشد. این جداسازی به شما کمک میکند تا اپلیکیشن موردنظر خود را سریعتر بیابید. البته وجود یک ابزار جستجو میتوانست مفیدتر باشد که جای خالی آن در اپلیکیشن فوق واقعا احساس میشود.

حال باید دید با استفاده از "نصبی ها"، چه عملیاتی را میتوان بر روی فایل ها انجام داد. پس از اشاره بر روی هر برنامه، فهرستی باز میشود که گزینه هایی مثل اجرا، ذخیره، به اشتراک گذاری و حذف اپلیکیشن انتخاب شده در آن وجود دارد. مسلما سرعت انجام عملیات ذکر شده از هنگامی که مجبور به جستجو کردن در پوشه ها بودید، بیشتر خواهد شد.

درمورد قابلیت ذخیره فایل ها، کمبودی به چشم میخورد و آن عدم امکان انتخاب یک پوشه دلخواه است. درواقع پس اشاره بر روی این گزینه، فایل نصبی مورد نظر در فولدر پیش فرض این برنامه ذخیره میگردد.

در نهایت، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

قیمت: "نصبی ها" یک اپلیکیشن ساده اما کارآمد است و دریافت آن ارزش دارد. البته قیمتی که برای آن درنظر گرفته شده کمی زیاد به نظر میرسد و میتوانست کمتر باشد تا رضایت خاطر بیشتری برای مخاطبان فراهم کند. به همین دلیل، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش تعیین میکند.

نسخه 2.1 "نصبی ها"، دستخوش تغییرات مهم و سازنده ای بوده که در ادامه آنها را ذکر میکنیم. در ابتدا لازم است به ظاهر جدید این اپلیکیشن اندرویدی اشاره شود که نسبت به قبل جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

xdroid.ir.nasbiha_3

در نسخه جدید، رنگ بندی روشن و زنده و همچنین استفاده از آیکن های زیبا را باید به عنوان نقاط قوت "نصبی ها" نام ببریم. از لحاظ قالب و ساختار کلی نیز تغییراتی در این برنامه دیده میشود و این بار به جای استفاده از زبانه ها، فهرستی برای جابجایی بین دو بخش اصلی آن به کار گرفته شده است. البته در این منو امکانات دیگری هم وجود دارد.

xdroid.ir.nasbiha_4

مرتب سازی صعودی و نزولی برحسب حروف الفبا، قابلیت مفیدی است که به این نسخه افزوده شده و در کنار ابزار جستجوی سریع و پیشرفته، خیال شما را از بابت یافتن فایل موردنظرتان راحت و آسوده میکند. این دومورد، کارایی بیشتر "نصبی ها" را به همراه داشته اند.

با توجه به موارد اشاره شده، از نظر AppReview امتیاز این برنامه اندرویدی در بخش رابط کاربری به 4 از 5 و دربخش کاربرد به 4.5 از 5 افزایش می یابد. 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نصبی ها