نوینا

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن نوینانسخه 1.0

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 1.1 مگابایت
دریافت برنامه/بازی نوینا از بازار سازنده : ویونا

یکی از نکات مهم در یادگیری زبان انگلیسی، استمرار در مطالعه متن و گوش فرادادن به پادکست های صوتی موجود به این زبان است. هرچند شرکت در کلاس های آموزشی میتواند شروعی برای فراگیری این زبان بین المللی باشد اما تمرین با استفاده از موارد ذکر شده نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. بنابراین نیاز به منبعی داریم تا بتوانیم این تمرین را با جدیت پیگیری کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اپلیکیشن "نوینا" را در این زمینه به شما معرفی کرده و به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم. نوینا

رابط کاربری:

ظاهر برنامه فوق از نقاط قوتی همچون رنگ بندی زنده و هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های گویا و چیدمان مرتب عناصر صفحه بهره میبرد. البته مورد آخر میتوانست با دقت نظر بیشتری همراه باشد و چینش لیست گونه تصاویر بند انگشتی مربوط به پادکست های صوتی، به صورت هوشمندانه تر انجام شود تا استفاده بهینه تری از فضای موجود صورت پذیرد. در کل، نقص خاصی در محیط این اپلیکیشن اندرویدی به چشم نمیخورد و از این بابت میتوان امتیاز خوبی به "نوینا" اختصاص داد.

اگر بخواهیم مهمترین خصوصیات برنامه فوق را نام ببریم، میتوانیم به جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات آن اشاره کنیم. درواقع، رابط کاربری "نوینا" با رعایت استانداردهای لازم پیاده سازی شده است و این موضوع یک امتیاز محسوب میشود. درنهایت، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. نوینا

کاربرد:

استفاده از این برنامه اندرویدی بسیار راحت میباشد و کافی است بر روی هر فایل صوتی اشاره کنید تا به صفحه جزئیات آن منتقل شوید. در این صفحه علاوه بر مشاهده نام، حجم و سطح آموزشی پادکست، میتوانید متن آن را نیز مطالعه نمایید. دکمه ای هم به منظور دانلود صوت وجود دارد که بلافاصله پس از اتمام، میتوان از صدای فایل نیز استفاده کرد.

در اینجا قابلیت جالب "نوینا" ظاهر میگردد که در نوع خود قابل توجه میباشد. در حین پخش صوت، متن پیمایش میشود و رنگ جمله ای که در حال خوانده شدن است تغییر می یابد. این روش آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی و به خصوص در حوزه مکالمه، بسیار تاثیرگذار و مفید خواهد بود. علاوه بر این، شما میتوانید لغات پادکست را نیز همراه با یک جمله مثالی و ترجمه آن مشاهده کنید.

در سربرگ صفحه مذکور، امکانات جانبی از جمله پنهان و ظاهرکردن مشخصات پادکست، نمایش ترجمه هر پاراگراف در زیر آن و حذف کامل فایل صوتی وجود دارد. دکمه دیگری نیز در این صفحه و تحت عنوان "اضافه به سبد خرید" به چشم میخورد تا درصورتی که کاربران از یک پادکست رضایت داشتند، بتوانند آن را خریداری نمایند.

حال اجازه دهید به صفحه اصلی "نوینا" بازگردیم و بخش های مختلف آن را نام ببریم. پادکست های جدید، پادکست های محبوب، ویژه تافل و کتاب های کلاسیک از جمله قسمت های تشکیل دهنده این صفحه هستند. همچنین دکمه هایی نیز برای مشاهده فایل های دانلود شده(موجود بر روی دستگاه) و فهرست کامل تر پادکست ها درنظر گرفته شده است.

درپایان باید گفت، هرچند برنامه فوق وظیفه خود را به نحو احسن انجام میدهد اما میتوانست کامل تر هم باشد. برای مثال امکان نظردهی توسط کاربران، قابلیت افزودن به علاقه مندی ها و پسند کردن، وجود دسته بندی موضوعی و یا حتی اشتراک گذاری بخشی از متن، از کمبودهای "ویونا" به شمار میروند. امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است. نوینا

قیمت: "نوینا" یک منبع برای دریافت پادکست های صوتی جهت فراگیری زبان انگلیسی میباشد و بدون تردید فواید بسیاری دارد. جالب اینجاست که هزینه لازم برای دریافت هرفایل پس از رضایت شما دریافت میگردد و این موضوع نشان میدهد که تولیدکنندگان این اپلیکیشن اندرویدی، برای حقوق کاربران احترام قائلند. بنابراین دلیل قانع کننده ای برای AppReview وجود دارد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نوینا