هبوط در کویر

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن هبوط در کویرنسخه 1.1

5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی

 

مرحوم دکتر شریعتی یکی از بزرگترین اساتید در تاریخ ایران به شمار می آیند. ایشان متون و کتاب هایی دارند که بدون شک خواندن آنها دیدگاه جدیدی نسبت به جهان به هر کسی خواهد داد.

 امروز قصد داریم اپلیکیشن "هبوط در کویر" که مجموعه ای از 14 کتاب دکتر علی شریعتی می باشد را بررسی کنیم.

هبوط در کویر

رابط کاربری :

رابط کاربری "هبوط در کویر" رنگ بندی زیبایی دارد. رنگ ها نسبتا با هم هماهنگ هستند و در محیطی ساده در کنار هم قرار گرفته اند. امکانات تغییر در نوع فونت یا سایز آن از امکانات بسیار عالی برای رابط کاربری هستند اما انتخاب آیکون ها چندان مناسب نیست که با توجه به موارد خوب دیگر که در بالا ذکر شد، میتوان از آن چشم پوشی کرد. امتیاز AppReview به رابط کاربری "هبوط در کویر" 5 از 5 است.

هبوط در کویر

کاربرد :

این برنامه بسیار ساده و کاربردی است. شما به بهترین شکل ممکن متن کتب را در اختیار دارید. حتی می توانید کل یا قسمتی از متن را به اشتراک بگذارید. جستجوی برنامه نیز به بهترین شکل ممکن طراحی شده است و به سادگی به بهترین نتایج دسترسی خواهید داشت. با توجه به تعداد مناسب کتابهای این برنامه،AppReview امتیاز 5 از 5 را به آن اختصاص می دهد.

هبوط در کویر

قیمت :

مطمئنا قیمت گذاری مناسب از بهترین مواردی است که این برنامه آن را رعایت کرده است، قیمت "هبوط در کویر" تنها 500 تومان است و با چنین قیمتی تقریبا همه را راضی می کند که برای داشتن چنین چیزی هزینه کنند. امتیاز این برنامه از نظر AppReview  با توجه به تعداد بسیار خوب کتاب ها و قیمت واقعا مناسب آن مطمئنا 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


هبوط در کویر