والپیپر بابابزرگم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن والپیپر بابابزرگمنسخه 1.0

3.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی والپیپر بابابزرگم از بازار سازنده : PSB.Ltd

کاربران تلفن همراه، علاوه بر استفاده از آن به عنوان یک وسیله ارتباطی، همواره سعی میکنند تا ظاهر این وسیله پرکاربرد را به صورت دلخواه دربیاورند. یکی از رایج ترین علایق افراد در این زمینه تنظیم تصویر پس زمینه موبایل میباشد که مسلما سلیقه های متفاوتی از این بابت وجود دارد. در ادامه یک تصویر پس زمینه زنده به شما معرفی میکنیم که میتوان به عنوان سرگرمی نیز به آن نگاه کرد! در نقد و بررسی "والپیپر بابابزرگم" همراه ما باشید. والپیپر بابابزرگم

رابط کاربری:

درمورد تصاویر پس زمینه نمیتوان گزینه رابط کاربری را تشریح کرد اما به دلیل سبک خاص و تفاوت "والپیپر بابابزرگم" با دیگر رقیبان، استثنایی به وجود می آید. دلیل این امر، ویجت و منوی تنظیمات برنامه میباشد که درنوع خود قابل توجه است. البته راهنمای استفاده از این والپیپر نیز به صورت جداگانه اجرا میشود و آیکن آن درمیان برنامه های تلفن همراه شما ظاهر خواهد شد.

طراحی مواردی که به آن اشاره کردیم به صورت خلاقانه انجام گرفته و با درنظر گرفتن گرافیک تصویر میتوان گفت، توجه کاربران را جلب خواهد کرد.

در مورد "والپیپر بابابزرگم" نکته مبهمی وجود دارد که شاید برای خیلی از شما تعجب برانگیز باشد. سبک گرافیک، متن منوها و گزینه ها و حتی جزئیات این تصویر پس زمینه مانند روزنامه روی میز و فیلمی که در تلویزیون پخش میشود، غیر فارسی هستند و این ذهنیت را برای کاربران تداعی میکند که والپیپر فوق، در خارج از کشور تولید شده است!

شاید این موضوع از ارزش های بصری این تصویر پس زمینه کم نکند اما به هرحال باید از دید یک نقص بزرگ به آن نگاه کرد. البته شایان ذکر است، تصمیم گیری در این باره کار ساده ای نیست اما . بهتر بود "والپیپر بابابزرگم" بطور کامل، فارسی و ایرانی باشد. در نهایت AppReview امتیاز 2.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. والپیپر بابابزرگم

کاربرد:

بدون تردید، ابتدا باید از جنبه شخصی سازی و سپس سرگرمی به "والپیپر بابابزرگم" نگاه کنیم. همانطور که اشاره شد، این تصویر پس زمینه تفاوت هایی با سایر رقبا دارد که در ادامه آنها را توضیح میدهیم.

والپیپر فوق به صورت زنده میباشد و قابلیت های جالبی در آن پیاده سازی شده است. یکی از جالبترین این قابلیت ها، واکنش کاراکتر داخل تصویر به اعمال شماست. به این صورت که با اشاره بر روی عناصر گرافیکی مختلف مانند درب منزل، تلویزیون، تلفن، پنکه و غیره، اتفاقاتی می افتد که ممکن است باعث عصبانیت مرد بازنشسته شود!

"والپیپر بابابزرگم" علاوه بر این قابلیت های سرگرم کننده، امکاناتی نیز برای پخش موسیقی، مطالعه جراید و نمایش تاریخ روز (تقویم) در اختیار شما قرار میدهد. استفاده از امکانات ذکر شده با اشاره بر روی عناصری مثل گرامافون، روزنامه و تقویم روی میز امکان پذیر میشوند. حتی عکس های دلخواه خود را – هرچند در سایز بسیار کوچک – میتوانید بر روی میز بچینید!

تنظیماتی از قبیل قطع و وصل کردن صدای محیط و تعیین نمای شب و روز نیز در این تصویر پس زمینه به چشم میخورد. برای انجام این تنظیمات میبایست از ابزارک درنظر گرفته شده برای این والپیپر استفاده کنید. همچنین قابلیت جالب ارسال پیامک به کاراکتر نیز در این ویجت تعبیه شده است که برای استفاده از آن باید به اینترنت متصل باشید. متاسفانه این قسمت نیز به زبان انگلیسی میباشد!

آخرین نکته ای که باید درمورد "والپیپر بابابزرگم" به آن اشاره کنیم، عملکرد صحیح یا بهتر بگوییم نمای بهتر آن، با استفاده از گولانچر است. درواقع نمای افقی این تصویر پس زمینه، شما را بیشتر راضی خواهد کرد. هرچند قبلیت های جالبی را ذکر کردیم اما به دلیل وجود نواقص و خطاهایی که در هنگام استفاده از والپیپر فوق رخ میدهد، AppReview امتیاز 2.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. فراموش نکنید که فارسی نبودن "والپیپر بابابزرگم" نیز در کسب این امتیاز موثر بوده است! والپیپر بابابزرگم

قیمت: شما میتوانید تلفن همراه خود را بطور رایگان به این تصویر پس زمینه جالب و زنده مجهز کنید. قابلیت های خاصی که در بالا به آن اشاره کردیم، دلیل استقبال چشمگیر کاربران از "والپیپر بابابزرگم" بوده و بنابراین، امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    سحر
    دیدگاه :cry: :laugh: برنامه رو که نصب کردم از بازار فقط راهنما میادو فقط نکس رو می تونی بزنی آخرشم هیچی لطفا راهنمایی کنید

    به این نظر پاسخ دهید
والپیپر بابابزرگم