واژگان تصویری 3 زبانه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن واژگان تصویری 3 زبانهنسخه 1.1.5

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 3.4 مگابایت
دریافت برنامه/بازی واژگان تصویری 3 زبانه از بازار سازنده : بابا آب داد

به دلیل وجود اختلاف بین زبان ملل مختلف و نیازی که به برقرار روابط میان مردم در سراسر دنیا وجود دارد، لازم است تا هر یک از ما با زبان های بین المللی مانند انگلیسی، آلمانی و فرانسه، آشنایی داشته باشیم. البته یادگیری این سه زبان مذکور به صورت کامل و حرفه ای، کار چندان ساده ای نیست و نیاز به تمرین و تکرار خواهد داشت.

برنامه "واژگان تصویری 3 زبانه"، به شما امکان این تمرین را میدهد. با ما در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید. واژگان تصویری 3 زبانه

رابط کاربری:

اپلیکیشن فوق از قالب گرافیکی نسبتا جذابی بهره میبرد که برای آن میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگ بندی زنده و هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های زیبا، چیدمان مرتب عناصر در صفحه و نمای صحیح در حالت افقی و عمودی اشاره کنیم. با توجه به موارد ذکر شده، به نظر میرسد ظاهر این برنامه اندرویدی هیچگونه نقصی نداشته باشد اما با دقت بیشتر خواهیم دید که در بعضی قسمت ها، فضایی بیش از حد لازم به برخی عناصر اختصاص داده شده است. البته در کل باید گفت که محیط "واژگان تصویری 3 زبانه"، کاربرپسند بوده و میتواند رضایت خاطر کاربران را فراهم سازد.

از لحاظ دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده از امکانات، مشکل خاصی در برنامه فوق به چشم نمیخورد و جابجایی ها بدون هرگونه پیچیدگی انجام میپذیرد. تنها نقص رابط کاربری "واژگان تصویری 3 زبانه"، تعداد جابجایی بین برخی از صفحات میباشد که بهتر بود به نحو دیگری پیاده سازی گردد.

درنهایت، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. واژگان تصویری 3 زبانه

کاربرد:

بزرگترین مزیت این اپلیکیشن اندرویدی، این است که شما میتوانید با سه زبان مهم انگلیسی، آلمانی و فرانسه آشنایی پیدا کنید. مورد دیگری که اهمیت دارد، تصویری بودن آموزش کلمات و معانی آنها بوده که همراه با تلفظ نیز میباشد. بدین ترتیب "واژگان تصویری 3 زبانه"، منبع مناسبی جهت یادگیری زبان های نام برده به نظر میرسد اما باید توجه داشت که تعداد کلمات موجود در آن محدود است هرچند با دسته بندی های متنوعی روبرو خواهید شد.

در برنامه فوق به منظور آموزش کلمات هر دسته، 4 مرحله پیاده سازی شده که مراحل پایانی شامل آزمون چند گزینه ای با تفکیک سه زبان میشود. همچنین با دریافت فایل صوتی، میتوانید به تلفظ کلمات نیز گوش فرادهید و یا آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امکانات جانبی "واژگان تصویری 3 زبانه"، به همین موارد محدود میگردد و نسبت به برنامه های مشابه کمبودهایی دارد.

قابلیت افزودن به علاقه مندی ها و امکانات پیشرفته تر جهت آزمون، از جمله کمبودهایی هستند که باید به آنها اشاره کنیم. البته بزرگترین نقص اپلیکیشن فوق، عدم وجود قابلیت بروزرسانی دستی میباشد که میتوانست باعث غنی تر شدن محتوای برنامه شود. جمع بندی موارد ذکر شده توسط AppReview، امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد. واژگان تصویری 3 زبانه

قیمت:

با توجه به مطالب عنوان شده در دوبخش قبل، باید گفت که این برنامه اندرویدی نیاز به توسعه بیشتری دارد تا کارایی آن افزایش یابد. به همین دلیل انتظار میرفت "واژگان تصویری 3 زبانه" با وجود فوایدی که دارد، با قیمت کمتری عرضه شود. امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


واژگان تصویری 3 زبانه