وایرینگ

معرفی، نقد و بررسی بازی وایرینگنسخه 1.2.2

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : معمایی
 • قیمت : ۱۰۸۰ تومان
 • حجم : 19.8 مگابایت

بازی های فکری در سبک پازل (معمایی)، طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشته و همواره با استقبال خوبی مواجه میشوند. این نوع بازی ها علاوه بر اینکه جنبه سرگرم کنندگی دارند، برای افزایش قدرت ذهن و فکر نیز سودمند خواهند بود. بازی اندرویدی "وایرینگ" که در ادامه آن را به شما معرفی میکنیم، یک نمونه کاملا ایرانی از بازی های اشاره شده میباشد. در این نقد و بررسی ما را همراهی کنید. وایرینگ

گرافیک و رابط کاربری:

منوهای بازی فوق از لحاظ تناسب با موضوع آن، به خوبی طراحی شده اند و با به کارگیری انیمیشن های خلاقانه و افکت های تصویری جالب توجه، جذاب به نظر میرسند. اگر در کنار این نکات مثبت از یک قالب رنگ بندی بهتر نیز استفاده میشد، میتوانستیم چهره زیباتری از "وایرینگ" ببینیم.

گرافیک محیط بازی با توجه به سبک معمایی آن، استاندارد به نظر میرسد اما انتظار میرفت دقت بیشتری در طراحی عناصر و آیتم های موجود، منظور گردد. به هرحال در اینگونه بازی ها، علاوه بر اینکه حفظ تمرکز کاربر باید درنظر گرفته شود، میبایست کمی هم از چاشنی جذابیت استفاده شده تا میل به ادامه دادن بازی از بین نرود.

با وجود موزیک مناسب در "وایرینگ"، میتوان لحظات سرگرم کننده ای را با آن تجربه کرد. AppReview با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش میدهد. وایرینگ

گیم پلی:

این بازی اندرویدی از مراحل متعددی تشکیل گردیده است که در آپدیت های بعدی به تعداد آنها افزوده خواهد شد. روند سختی در عبور از هر مرحله بیشتر میشود و با ظهور عناصر جدید که باید با استفاده از آنها معماها را حل کنید، بازی از حالت یکنواختی بیرون می آید.

وجود سیستم امتیازدهی در "وایرینگ"، ترفند خوبی برای ترغیب کاربران به انجام دوباره آن میباشد. همچنین وابستگی امتیاز کسب شده به مدت زمانی که از یک مرحله عبور میکنید، حس هیجان و تصمیم گیری سریعتر را به شما القا خواهد کرد. با امکان ثبت امتیاز در سرور نیز، رقابتی بین کاربران شکل میگیرد و این موضوع باعث تشویق آنها به دنبال کردن بازی و کسب امتیاز بیشتر میشود.

اگر از دید کلی به گیم پلی "وایرینگ" نگاه کنیم، انتظار پیاده سازی بهتری از لحاظ طراحی پازل ها و نحوه حل کردن آنها میرفت. نقصی که در رابطه با این مورد به چشم میخورد، ایجاد سردرگمی در پاسخگویی به معماهاست. شاید با درنظرگرفتن ایده های جالب تر، این مشکل نیز برطرف میگردید.

از نظر AppReview امتیاز این بخش 3.5 از 5 میباشد. وایرینگ

قیمت:

تولیدکنندگان بازی فوق، قیمت منصفانه ای برای آن درنظر گرفته اند. این موضوع میتواند باعث رضایت خاطر کاربران شود و همچنین دلیل قانع کننده ای برای AppReview بوده تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.  

در نسخه جدید "وایرینگ" به شماره 1.1.3، شاهد تغییرات اساسی در گرافیک محیط بازی و همچنین رابط کاربری آن هستیم. این تغییرات شامل اعمال رنگ بندی زیباتر در منوها و طراحی بهتر عناصر گرافیکی در محیط این بازی اندرویدی میشود. مورد دوم از آنجا اهمیت دارد که میتواند باعث جلب توجه بیشتر گردیده و حس جذابیت بالاتری به کاربران ببخشد.

هرچند موضوع بازی ایجاب میکند که به منظور حفظ تمرکز از پرداختن بیش از حد به جزئیات گرافیکی پرهیز گردد اما محیط جدید "وایرینگ" و چهره عناصر داخل آن، بیش از گذشته حال و هوای یک بازی حرفه ای را به آن بخشیده است.

ازنظر AppReview، امتیاز بخش گرافیک و رابط کاربری به 4 از 5 افزایش پیدا میکند.

================================================

"وایرینگ" در نسخه جدید خود به شماره 1.2.2، دستخوش تغییراتی شده که مهمترین افزوده شدن انیمیشن به عناصر بازی و همچنین افکت های صوتی جذاب(برای مثال درهنگام وصل کردن برق تلویزیون و روشن شدن آن) میباشد. این موارد به جذاب تر شدن محیط این بازی اندرویدی کمک میکنند و به همین دلیل AppReview امتیاز بخش مربوطه را به 4.5 از 5 تغییر میدهد.

از دیگر تغییراتی که لازم است به آنها اشاره کنیم، افزوده شدن راهنمای تعاملی و 20 مرحله جدید به بازی فوق است که البته تاثیری در امتیازات ثبت شده برای "وایرینگ" ندارد. 

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  رضا 5
  خیلی عالی :yes:

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  حسین 5
  بازی بسیار جذاب و فکری ای هست...سرعت عمل هم توش خیلی مهمه:):) :-)

  به این نظر پاسخ دهید
وایرینگ