نقد و بررسی

28
9.3K
برگزیده ویجت ۵۰۴
ویجت ۵۰۴

موضوع : آموزش

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۳/۱/۲۶ و نسخه 1.0.1 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ویجت ۵۰۴

درصورتی که قصد فراگیری زبان انگلیسی را داشته باشید، باید سختی و مشکلات به خاطرسپاری هزاران لغت آن را به جان بخرید! شاید به همین دلیل است که خیلی از افراد، در یادگیری این زبان بین المللی و مهم دچار مشکل شده و از این کار صرفنظر میکنند. البته راههای متنوعی برای حل این مشکل وجود دارد که جعبه لاینتر یکی از معروف ترین آنها به شمار می آید.

اپلیکیشنی که در ادامه معرفی میکنیم، روش مذکور را به منظور آموزش معنی کلمات انگلیسی شبیه سازی نموده و “ویجت ۵۰۴” نام دارد. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه شوید.

ویجت 504

رابط کاربری:

از لحاظ طراحی گرافیکی، میتوانیم برنامه فوق را به عنوان یک نمونه حرفه ای نام ببریم. وجود نقاط قوتی همچون رنگ بندی جذاب و هماهنگ، فونت مناسب، چیدمان مرتب عناصر و آیکن های گویا و زیبا، گواه این موضوع میباشند که دقت نظر و حسن سلیقه زیادی برای خلق ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی صرف شده است. به جرات میتوان گفت که در این رابطه هیچ نقصی به “ویجت ۵۰۴” وارد نیست.

سهولت استفاده از امکانات و دسترسی سریع به آنها، از دیگر خصوصیات بارز اپلیکیشن فوق محسوب میشود. از این بابت نیز شاهد پیاده سازی هوشمندانه ای هستیم که همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم برای یک رابط کاربری روان میباشد. در کل، کار با “ویجت ۵۰۴” برای همه کاربران راحت و بدون پیچیدگی خواهد بود.

موارد اشاره شده، امتیاز ۵ از ۵ را توسط AppReview برای این بخش به همراه دارد.

ویجت 504

کاربرد:

این برنامه اندرویدی درواقع یک ابزارک کارآمد برای یادگیری معانی کلمات انگلیسی میباشد که به راحتی قابل استفاده است. اولین قدم، فعال کردن این ویجت میباشد تا بتوانید مرور کارت ها را آغاز نمایید. برای هر واژه و در روی کارت، تلفظ آن نیز پیش بینی شده و در پشت کارت ها علاوه بر ترجمه کامل لغات، مترادف آنها نیز در دسترس قرار دارد.

نحوه انجام کار ساده است و با مطالعه راهنمای “ویجت ۵۰۴″، علاوه بر آموختن چگونگی استفاده از برنامه میتوانید با طرز کار جعبه لایتنر نیز آشنا شوید. حال باید دید، قابلیت های اپلیکیشن فوق، تا چه حد انتظار کاربران را برآورده خواهد کرد. با ورود به بخش تنظیمات، امکاناتی مانند تعیین سرعت یادگیری(تعداد کارت ها در هر مرور) از بین سه حالت، تنظیم کیفیت تلفظ به سه نوع مختلف، تغییر در مکانیزم آموزش، فعال کردن یادآوری برای شروع مرورهای روزانه با تنظیم زمان و بازگرداندن جعبه لایتنر به حالت اولیه(ریست کردن) به چشم میخورد.

علاوه بر موارد ذکر شده، بخش دیگری به نام آمار در “ویجت ۵۰۴” وجود دارد که وضعیت روند یادگیری را به اطلاع شما میرساند. گزارشات این بخش، شامل وضعیت کلی بر حسب درصد، تعداد کارت های آموخته شده و تعداد کارت های در حال آموزش میگردد. همچنین جزئیاتی برای هریک از سطوح جعبه لایتنر به نمایش درمی آید.

با وجود قابلیت هایی که آنها را نام بردیم، “ویجت ۵۰۴” وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده و عملکرد قابل ملاحظه ای خواهد داشت. AppReview، امتیاز ۵ از ۵ را به این بخش اختصاص میدهد.

ویجت 504

قیمت:

برنامه فوق بطور رایگان عرضه شده است و تنها برای استفاده از برخی امکانات آن، میبایست هزینه ناچیزی جهت ارتقا به نسخه طلایی بپردازید. ازنظر AppReview، قیمت این اپلیکیشن اندرویدی ناچیز بوده و امتیاز ۵ از ۵ به این بخش تعلق میگیرد.