ویکی نام

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ویکی نامنسخه 1.0

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : سوربیکس

یکی از عمده مسائلی که زوج های جوان پس از تولد فرزندشان با آن مواجه میشوند، انتخاب نام مناسب میباشد. افراد بسیاری هستند که به این مسئله توجه ویژه ای داشته و نامگذاری کودک تازه متولد شده، برای آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل تنوع بسیار بالای اسامی که دلایل مختلفی از جمله ریشه آنها در ملل مختلف و معانی نام ها دارد، نیاز به یک منبع غنی برای انتخاب اسم احساس میگردد. "ویکی نام" برنامه ای است قصد داریم در ادامه آن را به شما معرفی کنیم تا نیاز زوج ها در این زمینه برطرف گردد. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید. ویکی نام

رابط کاربری:

محیط زیبای این اپلیکیشن با دقت نظر بالایی طراحی شده و میتواند نظر کاربران را به خود جلب کند. رنگ بندی هماهنگ و زنده، آیکن های زیبا و گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب عناصر صفحه، از جمله نقاط قوت "ویکی نام" هستند که در مجموع، ظاهر کاربرپسندی به این برنامه اندرویدی بخشیده اند. با توجه به اینکه نقص یا کمبودی به چشم نمیخورد، میتوان این رابط کاربری را به عنوان یک نمونه حرفه ای به شمار آورد.

علاوه بر موارد اشاره شده، باید نکات مثبت دیگری همچون جابجایی سریع بین قسمت های مختلف برنامه و استفاده راحت از امکانات موجود را نیز برای اپلیکیشن فوق نام ببریم. در کل، "ویکی نام" از رابط کاربری روان و استانداردی بهره میبرد. این موضوع امتیاز بزرگی محسوب میشود چون همه اقشار جامعه از مخاطبان این برنامه هستند و میتوانند به راحتی با آن کار کنند.

AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. ویکی نام

کاربرد:

به نظر شما آیا ممکن است با جستجو در میان 8000 اسم، نتوانید برای فرزند خود نامی را انتخاب کنید؟ مسلما جواب منفی بوده و این موضوع بزرگترین مزیت "ویکی نام" میباشد. علاوه بر این، امکانات جانبی مفیدی در این اپلیکیشن اندرویدی گنجانده شده تا کاربران بهترین نتیجه را از آن بگیرند و ما در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

هنگامی که وارد برنامه فوق میشوید، صفحه ای در پیش رو خواهید دید که از سه قسمت تشکیل شده است. در اولین بخش (برگه میانی)، لیست تمامی نام ها به ترتیب حروف الفبا به نمایش درمی آید و شما میتوانید به منظور آگاهی از معنی و ریشه اسم مورد نظر خود، آن را با استفاده از ابزار جستجوی موجود در سربرگ بیابید. آیکن کنار هر نام، مشخص میکند که این اسم مناسب چه جنسیتی (دختر، پس یا هردو) میباشد و علاوه بر این، قابلیت افزودن به علاقه مندی ها و به اشتراک گذاری نیز به چشم میخورد. بخش مورد علاقه ها، در سومین برگه از برنامه و منتهی الیه سمت چپ قرار گرفته است.

حال اجازه دهید به مهمترین قابلیت "ویکی نام" اشاره کنیم. در تب جست جو، میتوانید نمایش اسامی در لیست نام ها را به صورت دلخواه و بر حسب حروف الفبا، جنسیت و یا ریشه، فیلتر نمایید. این کار به شما امکان میدهد تا سریعتر به نتیجه برسید و نام موردنظر خود را از میان تعداد بسیار زیاد اسم ها پیدا کنید. نکته مثبتی که لازم است بدانید، وجود 30 دسته بندی برای ریشه نام ها میباشد که خیال همه کاربران را از بابت انتخاب صحیح راحت میکند.

تولیدکنندگان اپلیکیشن فوق با وجود محتوای غنی "ویکی نام"، باز هم به دنبال افزودن اسم های جدید به آن هستند و بدین منظور، بخشی تحت عنوان پیشنهاد نام را پیش بینی کرده اند. برای دسترسی به این قسمت، میتوانید از منوی سمت چپ برنامه استفاده نمایید و درصورتی که نامی از قلم افتاده است، آن را از طریق فرم مربوطه ارسال کنید.

در نهایت باید گفت همه چیز تکمیل میباشد و به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. ویکی نام

قیمت: همانطور که ملاحظه فرمودید، "ویکی نام" از بابت وظیفه ای که به عهده دارد کمبودی نداشته و زوج های جوان میتوانند با خیال آسوده، در انتخاب نام فرزند خود به آن اطمینان کنند. از این رو، قیمت این برنامه اندرویدی منصفانه به نظر میرسد و در نتیجه، امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    مهرناز 5
    من از این برنامه استفاده کردم و به نظرم هیچ کمبودی نداره.

    به این نظر پاسخ دهید
ویکی نام