پاپ کرن

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پاپ کرننسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • حجم : 712 کیلوبایت
سازنده : باریکو

سینما و تلویزیون، همیشه جزو سرگرمی های تعداد بسیار زیادی از مردم بوده اند و به همین دلیل در تمامی کشورها به صنعت تولید فیلم توجه ویژه ای میشود. در کشور ما نیز، مردم علاقه زیادی به تماشای فیلم دارند و کمتر کسی را میتوان یافت که حداقل یک بار به سینما نرفته باشد!

اگر شما هم جزو علاقه مندان به سینما هستید و تمایل دارید از زمان اکران همه فیلم ها در سینماهای شهر خود اطلاع داشته باشید، ما را در معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "پاپ کرن" همراهی کنید. پاپ کرن

رابط کاربری:

ناوبری سریع و جابجایی بدون هرگونه پیچیدگی در بخش های مختلف این اپلیکیشن، از مهمترین خصوصیاتی میباشند که کار با آن را برای همه کاربران راحت میکند. در "پاپ کرن" استانداردهای مورد نیاز از این بابت رعایت شده اند و بدین ترتیب امتیاز خوبی به آن تعلق خواهد گرفت.

از لحاظ ظاهری نیز نقاط قوت زیادی را میتوانیم برای این برنامه اندرویدی نام ببریم. فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا و چیدمان مرتب فهرست ها از این جمله هستند. همچنین رنگ بندی هماهنگ و به دور از شلوغی، محیط کاربرپسندی را ایجاد کرده است. البته باز هم انتضار خلاقیت بیشتری از تیم تولیدکننده میرفت اما در کل، نقص خاصی در قالب گرافیکی "پاپ کرن" به چشم نمیخورد.

AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. پاپ کرن

کاربرد:

در ابتدای مطلب به وظیفه ای که "پاپ کرن" برعهده دارد اشاره کردیم و حال به جزئیات این اپلیکیشن اندرویدی خواهیم پرداخت. در صفحه اصلی برنامه، آخرین فیلم های اکران شده در سینماهای کشور به نمایش درمی آیند که شامل جشنواره ها نیز میشود. با اشاره بر روی تصویر هر کدام از فیلم ها، میتوانید به اطلاعاتی نظیر نام کارگردان، تهیه کننده، بازیگران، خلاصه داستان و لیست سینماهای اکران کننده دست پیدا کنید.

قسمت های دیگر برنامه فوق، از طریق منوی پایین صفحه قابل دسترسی هستند. یکی از پرکاربردترین بخش های "پاپ کرن" مربوط به لیست سینماهای تهران و شهرستان ها میشود که با انتخاب هرگزینه از این فهرست علاوه بر شماره تلفن و آدرس سینما، لیست فیلم های روی پرده به همراه ساعات نمایش آن نیز به شما نشان داده خواهد شد.

تولیدکنندگان این اپلیکیشن دسته بندی دیگری نیز برای معرفی فیلم های درحال اکران درنظر گرفته اند که بر اساس جدول فروش آنها میباشد. بدین ترتیب میتوانید میزان استقبال عموم از هر فیلم را مشاهده نموده و تصمیم گیری بهتری برای تماشای آن داشته باشید. در این بخش اطلاعاتی مانند مبلغ کل فروش، روزهای اکران و تعداد سینماهای اکران کننده وجود دارد.

بد نیست به جالبترین قابلیت "پاپ کرن" نیز اشاره کنیم که به شما کمک میکند تا سینماهای اطراف محل زندگی خود را شناسایی نموده و نسبت به فیلم های اکران شده توسط آنها آگاهی پیدا کنید. آخرین موردی که نیاز است آن را نام ببریم، قابلیت بروزرسانی اطلاعات برنامه به صورت دستی میباشد.

درکنار موارد ذکر شده، اگر امکاناتی همچون آگاه سازی برای فیلم های جدید و یا حتی یادآوری برای ساعات پخش فیلم ها در سینمای موردنظر کاربر وجود میداشت، دیگر همه چیز تکمیل بود. همچنین نمایش قیمت بلیط ها میتوانست کارایی "پاپ کرن" را بیشتر کند. AppReview با جمع بندی موارد بالا، امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. پاپ کرن

قیمت: "پاپ کرن" رایگان است و تنها هزینه ای که تولیدکنندگان آن از شما و درصورت دلخواه دریافت میکنند، جهت حذف نمایش تبلیغات میباشد. این کار به روش خرید درون برنامه ای انجام خواهد شد و چون لزومی برای کاربران ندارد به همین دلیل AppReview قیمت این برنامه اندرویدی را رایگان درنظر گرفته و امتیاز 5 از 5 را برای این بخش تعیین میکند.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    حسین 5
    خیلی خوبه :)

    به این نظر پاسخ دهید
پاپ کرن