پرچم رو جمع کن

معرفی، نقد و بررسی بازی پرچم رو جمع کننسخه 1.0.1

2.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : معمایی
  • قیمت : ۱۰۹۵ تومان
  • حجم : 1.6 مگابایت

انسان ها در طول روز با مسائل گوناگونی روبرو میشوند که برای حل آنها از هوش و ذکاوت خود خود استفاده میکنند. در کل، هر معمایی راه حلی دارد و این موضوع به بهانه ای برای تولید انواع بازی های فکری در سبک پازل، تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا بازی اندرویدی "پرچم رو جمع کن" را که در رابطه با موضوع مورد بحث ما میباشد، معرفی، نقد و بررسی کنیم. پرچم رو جمع کن

گرافیک و رابط کاربری:

بازی فوق، در این بخش نواقص و کمبودهای زیادی دارد. درواقع باید گفت، طراحی منوها و گرافیک محیط بازی با دقت کمی صورت گرفته و اثری از خلاقیت در آن به چشم نمیخورد. همه عناصر کاملا معمولی به نظر میرسند و حتی آیکن ها نیز ازنظر ظاهری، هماهنگی لازم را با موضوع بازی ندارند.

پس زمینه تیره این بازی اندرویدی، جذابیتی برای کاربران نخواهد داشت و انیمیشن و افکت تصویری خاصی نیز برای محیط طراحی نشده است. حتی موزیک متن بازی مناسب به نظر نمیرسد و گذشته از این، امکان توقف آن نیز وجود ندارد!

تنها نکته مثبتی که میتوانیم برای "پرچم رو جمع کن" نام ببریم، چیدمان مرتب فهرست ها و عناصر صفحه میباشد. البته از این بابت نیز، کم دقتی هایی را میتوان مشاهده کرد.

متاسفانه امتیاز خوبی را نمیتوان برای این بخش انتظار داشت و ازنظر AppReview، این امتیاز 1.5 از 5 است. امیدواریم تولیدکنندگان این بازی، بطور جدی در اصلاح گرافیک و رابط کاربری آن، اقدامات لازم را به عمل آورند. پرچم رو جمع کن

گیم پلی:

این بازی اندرویدی را میتوانید در سه سطح سختی انجام دهید که در هر کدام تعداد مراحل زیادی گنجانده شده است. از این لحاظ میتوان مدت زمانی را با "پرچم رو جمع کن"، مشغول بود اما باید دید گیم پلی آن تا چه حد جذب کننده میباشد.

در ابتدا لازم است تا راهنمای بازی را به دقت مطالعه نموده و از مراحل آسان شروع کنید. پازل ها از همان ابتدا شما را درگیر خود میکنند که باید صبر زیادی در حل کردن آنها داشته باشید. هرچند ایده کلی بازی جالب به نظر میرسد اما پیاده سازی آن میتوانست خیلی بهتر باشد.

نقص بزرگی که باید به آن اشاره کنیم، زمان زیادی میباشد که برای فراگرفتن نحوه انجام بازی فوق به آن نیاز دارید. این موضوع ممکن است کاربران کم حوصله را از ادامه دادن منصرف کند!

عدم وجود یک سیستم امتیازدهی در این بازی، نقطه ضعفی برای آن محسوب میشود و غیر از این مورد، قابلیت های دیگری نیز برای "پرچم رو جمع کن" درنظر گرفته نشده است. تنها امکانات موجود، حرکت خانه به خانه هواپیما و تنظیم سرعت حرکت آن میباشد که به شما در تشخیص اشتباه در حل معما کمک میکند.

درنهایت، AppReview امتیاز 2.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. پرچم رو جمع کن

قیمت: با توجه به مواردی که در دوبخش قبل به آن اشاره کردیم، قیمت این بازی اندرویدی زیاد به نظر میرسد و نمیتوان امتیاز کامل را برای این بخش تصور کرد. AppReview امتیاز 4 از 5 را مناسب میداند.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


پرچم رو جمع کن