پیامک تاخیری

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیامک تاخیرینسخه 7.0

امتیاز کاربران
4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کاربردی
 • قیمت : ۸۰۰ تومان
 • حجم : 127 کیلوبایت
دریافت برنامه/بازی پیامک تاخیری از بازار سازنده : قادر فتاحی

بسیاری از گفتگوهای کوتاه روزانه ما با دوستان و آشنایان، به وسیله ارسال پیام انجام میپذیرد. با گسترش استفاده از تلفن همراه در میان مردم، این امر بسیار مرسوم شده و البته در خیلی از مواقع بسیار سودمند خواهد بود. در این میان، راه های متفاوتی برای استفاده از این قابلیت ارتباطی وجود دارد که هرکدام به نحوی مفید واقع میشوند. اپلیکیشن "پیامک تاخیری"، یکی از این راه ها را در اختیار شما قرار میدهد. با ما همراه باشید تا به معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم. پیامک تاخیری

رابط کاربری:

در اینجا با یک برنامه که از تعداد صفحات معدودی تشکیل شده روبرو هستیم و کلیه امکانات در دسترس کامل قرار گرفته اند. بدین ترتیب ویژگی دسترسی سریع به همه بخش ها، بطور ذاتی در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد که در کنار استفاده راحت از امکانات باعث ایجاد یک رابط کاربری روان برای "پیامک تاخیری" شده اند.

از لحاظ ظاهری میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگ هماهنگ، فونت خوانا، چیدمان مرتب عناصر صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی اشاره کنیم. هرچند انتظار میرفت دقت نظر بیشتری در طراحی قالب گرافیکی "پیامک تاخیری" صرف گردد اما در کل، شاهد محیط بدون نقصی در اپلیکیشن فوق هستیم. AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. پیامک تاخیری

کاربرد:

این برنامه اندرویدی وظیفه ساده ای بر عهده دارد که میتواند کاربرد زیادی برای شما داشته باشد. ارسال پیام با تاخیر در فواصل زمانی دلخواه که شما آنها را تعیین میکنید، تمام کاری است که "پیامک تاخیری" انجام میدهد و از این بابت امکانات خوبی در اختیار کاربران میگذارد.

برای شروع میبایست شماره مخاطب را در قسمت مربوطه وارد نموده و یا نام او را از لیست مخاطبین تلفن همراه خود انتخاب کنید. پس از این کار نوبت به نوشتن متن پیام و تعیین زمان تاخیر برای ارسال آن میرسد. در آخر هم باید دکمه پایین صفحه را لمس نمایید تا پیام موردنظر به لیست پیامک ها افزوده شود. نکته مثبت اینجاست که میتوانید هر تعداد پیامک دلخواه به منظور ارسال با تاخیر آماده کنید که در صفحه مخصوص به خود و به ترتیب وقفه زمانی لیست میشوند.

در صفحه مذکور، اطلاعاتی از جمله نام و شماره گیرنده، متن پیام، شمارنده زمان باقی مانده تا ارسال و مهمتر از همه وضعیت پیامک به نمایش در می آیند. همچنین با اشاره بر روی هر کدام از موارد این لیست، امکاناتی برای ویرایش، تغییر متن، ارسال سریع و حذف یک پیام یا همه آنها ظاهر میگردند.

همه چیز برای عملکرد صحیح "پیامک تاخیری" مهیا شده است اما کمبودهایی نیز در این میان به چشم میخورد. برای مثال بهتر بود قسمت پیامک های ارسال شده از پیام های در حال انتظار مجزا باشد و یا امکان تعریف لیست مخاطبین ویژه نیز میسر شود. مورد آخر به کاربران کمک میکند تا بتوانند با سرعت بیشتری مخاطب موردنظر خود را انتخاب نمایند. عدم نمایش پیامک هایی که توسط این برنامه فرستاده میشود در تاریخچه گفتگوهای تلفن همراه را نیز باید به عنوان یک نقص به حساب آورد. از نظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش اختصاص می یابد. پیامک تاخیری

قیمت:

"پیامک تاخیری" با قیمت ناچیزی عرضه گردیده است و این موضوع میتواند دلیل خوبی برای استقبال مخاطبان از این اپلیکیشن اندرویدی باشد. امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  parham 2.5
  نرم افزار های پولی بهتر است قبل از خرید برنامه مهلت تست کوتاهی مثلا 1 هفته به کاربر بدهند یا مثلا محدودیت در کارکرد . زیرا مشکلات عدم رضایت کاربران ناشی از عدم کارکرد صحیح برنامه در تلفن یا تبلتشان برطرف خواهد شد ویا اینکه نویسنده برنامه به قدر ی باید توانا باشد تا بتواند نرم افزار تولید شده اش را در بیشتر دیوایس های موجود در بازار و با ابعاد صفحه و سخت افزار های مختلف تست کند و در معرفی برنامه محدودیت های کارکردی آن را قید کند . در غیر اینصورت کار برنامه نویس محکوم به شکست و نارضایتی کاربران خواهد بود که عرضه چنین نرم افزارهایی در مارکت ها باعث بدنام شدن مارکت عرضه کننده به دلیل نداشتن فیلتر سنجش برنامه های عرضه شده نیز خواهد شد .

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  Isaac 1
  باسلام من این نرم افزارو خریدم کار نمیکنه، چکار باید بکنم؟ وقتی گزینه ی "انتخاب زمان" و سپس "انجام شد" را میزنم، برنامه "force close" میشه :no: چکار کنم...؟

  به این نظر پاسخ دهید
پیامک تاخیری