پیامک عیدی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیامک عیدینسخه 1.0.0

امتیاز کاربران
4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۹۹۹ تومان
  • حجم : 3.8 مگابایت

فرارسیدن فصل بهار و عید نوروز، همواره حال و هوای خاصی برای ما ایرانیان به همراه داشته است. دید و بازدید از اقوام، مسافرت به شهرهای دیگر، عیدی دادن وعیدی گرفتن و حتی ارسال پیام برای یک دوست قدیمی از جمله کارهایی هستند که در این ایام انجام میدهیم. مورد آخر در سال های اخیر و با پیشرفت صنعت مخابرات و تلفن های همراه در بین افراد بسیار مرسوم شده و کمتر کسی را میتوان یافت که به این کار مبادرت نورزد.

اگر شما هم به دنبال متن های زیبا و متناسب با ایام نوروز برای ارسال به دوستان خود هستید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی "پیامک عیدی" همراهی کنید. پیامک عیدی

رابط کاربری:

نحوه پیاده سازی رابط کاربری این برنامه به گونه ای انجام گرفته که میتوان با سرعت بالایی به بخش های مختلف آن دسترسی پیدا کرد. همچنین استفاده از معدود امکانات "پیامک عیدی" به راحتی انجام میپذیرد و کاربران دچار سردرگمی نخواهند شد. البته میتوانستیم شاهد ترفندهایی برای روان تر کردن این رابط کاربری هم باشیم اما در کل، از این بابت امتیاز خوبی به این اپلیکیشن اندرویدی تعلق میگیرد.

استفاده از رنگ های زنده و تصاویر بندانگشتی برای عناوین فهرست، ظاهر جذابی به "پیامک عیدی" بخشیده است. در صفحات داخلی هم سعی شده تا از همین ترفند برای زیبایی محیط استفاده شود که میتوانست توام با دقت بیشتری باشد. علاوه بر این موارد، فونت مناسب، چیدمان مرتب لیست ها، آیکن های گویا و همچنین به کارگیری انمیشن های ملایم از دیگر نقاط قوت برنامه فوق محسوب میگردند.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است. پیامک عیدی

کاربرد:

اپلیکیشن فوق موضوع خاصی را که همان ایام نوروز است دنبال میکند و بدین ترتیب نباید انتظار داشت که تعداد پیام های درون آن زیاد باشد. در "پیامک عیدی" حدود 600 پیامک در 10 دسته بندی مختلف گردآوری شده اند که مختص ایام قبل و بعد از تحویل سال مانند چهارشنبه سوری، سیزده بدر و حتی تبریک پیشاپیش عید میباشند. با توجه به این موضوع، میتوان از لحاظ محتوا امتیاز خوبی برای این برنامه اندرویدی درنظر گرفت.

قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، به اشتراک گذاری و ارسال به وسیله پیام رسان، تنها امکانات "پیامک عیدی" هستند. هرچند با وجود این قابلیت ها، وظیفه برنامه فوق به نحو احسن انجام میپذیرد اما بهتر بود امکانات دیگری از قبیل کپی کردن متن، مشخص کردن تعداد پیامک اشغال شده و ابزار جستجو نیز در آن گنجانده شود تا شاهد کارایی بیشتری باشیم.

درنهایت، AppReview امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. پیامک عیدی

قیمت:

"پیامک عیدی" با قیمت ناچیزی عرضه گردیده است و میتواند گزینه خوبی برای ارسال پیام در ایام نوروز باشد. به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    علی 5
    خیلی زیبا بود روحمون تازه شد ممنون

    به این نظر پاسخ دهید
پیامک عیدی