پیامک یاب

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیامک یابنسخه 1.1.2

امتیاز کاربران
4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • حجم : 860.7 کیلوبایت
دریافت برنامه/بازی پیامک یاب از بازار سازنده : پیامک یاب

  سرگرم شدن با ارسال و یا دریافت پیامک های متنوع، به بخشی جدانشدنی از زندگی برخی افراد تبدیل شده است. این دلیل خوبی برای روی آوردن توسعه دهندگان به ساخت برنامه های پیامکی میباشد. در ادامه یکی از این نوع اپلیکیشن ها را با نام "پیامک یاب" به شما معرفی میکنیم. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی، همراه ما باشید. پیامک یاب

رابط کاربری:

دسترسی به قسمت های درنظرگرفته شده در این اپلیکیشن، به راحتی امکان پذیر میباشد. وجود دکمه هایی که با اشاره بر روی آنها فهرستی باز میشود، گواه این موضوع است. استفاده از امکانات جانبی "پیامک یاب" نیز نسبتا آسان و بدون پیچیدگی خاصی انجام میگیرد. البته مواردی هم یافت میشوند که شاید برخی کاربران را سردرگم کنند، به عنوان مثال جداسازی بخش علاقه مندیها که برای هر قسمت تفکیک شده است.

از لحاظ طراحی گرافیکی، مشخص است که برای این اپلیکیشن اندرویدی وقت و حوصله زیادی صرف گردیده و زیبایی های که در آن دیده میشود نشان از حسن سلیقه  تولیدکنندگان "پیامک یاب" دارد.

هماهنگی رنگ ها در همه جای برنامه به چشم میخورد و بخش بندی صفحه به خوبی انجام گرفته است. از سوی دیگر چیدمان مرتب عناصر برنامه مثل فهرست ها، آیکون ها و دیگر موارد، به جذابیت محیط این برنامه افزوده است. در کنار این زیبایی ها قابلیت هایی همچون تعویض نوع و اندازه فونت هم به چشم میخورد که میتوانید از منوی تنظیمات برنامه به آن دسترسی داشته باشید. امتیاز این بخش از نظر AppReview و با توجه به موارد ذکر شده، 4.5 از 5 میباشد. پیامک یاب

کاربرد:

"پیامک یاب" کتابخانه پیام های درون خود را به کمک شما میسازد! درواقع ایده این برنامه اندرویدی این است که به کاربران اجازه میدهد تا پس از ثبت نام و ورود به سایت اینترنتی آن، متن هایی را ارسال کنند. این متن ها پس از تایید، در قالب یک پیامک درون برنامه "پیامک یاب" با دیگران به اشتراک گذاشته میشوند. برای انجام عملیات ورود و ثبت نام، آیکونی در گوشه سمت چپ سربرگ درنظرگرفته شده است.

قابلیت بروزرسانی این برنامه نیز دلیل خوبی برای تعداد بالای پیام ها و تنوع موضوعات درون آن میباشد. در این میان طبقه بندی خوب پیام ها در این اپلیکیشن اندرویدی به کاربران کمک میکند تا سریعتر به نتایج دلخواه خود برسند. علاوه بر دسته بندی پیامک ها در موضوعات مختلف، دسته بندی دیگری نیز بر اساس نظر کاربران به پیام ها وجود دارد که از منوی پایین صفحه قابل دسترسی است.

امکانات جانبی "پیامک یاب" تقریبا کامل میباشد. قابلیت مهم به اشتراک گذاری، افزودن به علاقه مندیها، افزودن به خوانده شده ها، نمایش نام شخصی که متن پیام را نوشته به همراه تعداد پسندهای (لایک ها) آن  و از همه مهمتر نمایش تعداد پیامکی که هر متن ایجاد میکند، از جمله این امکانات هستند. نمایش دسته بندی های هرمتن در زیر آن نیز برای کاربر مفید خواهد بود چون به عنوان راه میانبری برای جابجایی بین دسته های دیگر میباشد. در میان این همه قابلیت خوب، جای خالی یک ابزار جستجو احساس میشود.

ویجت این اپلیکیشن را نیز نباید فراموش کرد. با فعالسازی این ویجت میتوانید علاوه بر مشاهده پیام ها، با اشاره بر روی لوگوی "پیامک یاب" متن مورد نظر خود را کپی کنید. AppReview بعد از جمع بندی موارد عنوان شده، امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. پیامک یاب

قیمت: برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی نیازی به صرف هزینه نیست. "پیامک یاب" به صورت رایگان عرضه شده و این موضوع دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    majid 5
    از مدیران پیامک یاب که این برنامه رو با این کیفیت رایگان گذاشتن ممنونم :yes:

    به این نظر پاسخ دهید
پیامک یاب