پیام دان

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیام داننسخه 1.0.4

4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • حجم : 2.8 مگابایت
  • اندروید مورد نیاز : 4.0.1 و بالاتر
سازنده : نیافارا

همه ما در تلفن همراه خود مخاطبانی داریم که لیست آنها شامل اقوام، دوستان، همکاران و سایر آشنایان میگردد. در این میان، یکی از مرسوم ترین روش های ارتباط با این مخاطبان، ارسال و دریافت پیامک میباشد که به صورت گسترده در میان مردم رواج پیدا کرده است. بدون تردید شما هم سعی میکنید تا پیام هایی با موضوعات متنوع برای دوستان خود ارسال نمایید و در نتیجه نیاز به یک بانک پیامکی دارید.

"پیام دان" میتواند تا حد قابل توجهی این نیاز را رفع کند پس با ما همراه باشید تا به معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

پیام دان

رابط کاربری:

از لحاظ سرعت دسترسی به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات، امتیاز خوبی به اپلیکیشن فوق تعلق میگیرد و باید گفت، استفاده از لیست های آبشاری و سازماندهی منظم امکانات، دلایل وجود این ویژگی ها برای "پیام دان" میباشد. دراین رابطه، عدم تفکیک بخش هایی مثل علاقه مندی ها و زباله دان در یک فهرست جداگانه، تنها کمبود این برنامه اندرویدی محسوب میگردد.

در طراحی محیط برنامه فوق سعی شده تا با استفاده از رنگ های متنوع و زنده، ظاهر جذابی به آن بخشیده شود. این کار تا حدودی مسمرثمر واقع گردیده اما انتظار میرفت در انتخاب رنگ ها و رعایت هماهنگی میان آنها، شاهد دقت بیشتری باشیم. همچنین نحوه چینش متن در داخل هر عنوان میتوانست بهتر باشد تا فضای کمتری اشغال گردد. از این نواقص که بگذریم، چیدمان مرتب فهرست ها، فونت خوانا با قابلیت تغییر نوع و سایز و به کارگیری آیکن های گویا و زیبا را باید به عنوان نقاط قوت "پیام دان" نام ببریم.

AppReview با توجه موارد فوق، امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

پیام دان

کاربرد:

مهمترین نکته ای که کارایی این برنامه را تضمین میکند، تعداد پیام هایی است که درون آن وجود دارد. "پیام دان" مجموعه ای متشکل از 25000 پیام را در دسته بندی های متنوع گردآوری کرده و بدین ترتیب میتواند سلیقه بسیاری از مخاطبان را تامین نماید. حال باید دید در این اپلیکیشن اندرویدی چه امکاناتی برای کاربران تدارک دیده شده است؟

درپایین متن هر پیام، آیکن هایی به چشم میخورد که به وسیله آنها میتوانید عملیات مختلفی مانند ارسال مستقیم با پیام رسان، افزودن به علاقه مندی ها، کپی کردن متن و به اشتراک گذاری را انجام دهید. همچنین برای هر پیام، تعداد ارسال آن و تعداد پیامکی که اشغال میکند به نمایش درمی آید و حتی امکان حذف پیام ها نیز وجود دارد. البته نمونه های حذف شده در بخشی با عنوان زباله دان ذخیره میگردند. "پیام دان" یک ابزار جستجو نیز در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید متن موردنظر خود را بر اساس شماره گذاری و یا کلمات استفاده شده در آنها بیابید.

قابلیت جالبی که در برنامه فوق دیده میشود، امکان افزودن پیام های دلخواه به آن میباشد. این کار را در بخش پیام های من انجام میپذیرد و مانند سایر پیام ها، امکانات جانبی ذکر شده نیز در دسترس است. این قابلیت از آن جهت مفید به نظر میرسد که به وسیله آن میتوانید بانک پیامکی خود را غنی تر کنید.

با درنظر گرفتن مواردی که به آنها اشاره گردید، امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 میباشد.

پیام دان

قیمت:

"پیام دان" با قیمت منصفانه ای عرضه گردیده است و از آنجا که میتواند کارایی خوبی برای مخاطبان خود داشته باشد، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

پاورقی: هزینه دریافت تمامی پیام ها و امکانات این اپلیکیشن، به صورت درون برنامه ای پرداخت میگردد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


پیام دان