پیشخوان اول

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیشخوان اولنسخه 3.0

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : ابزارها
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 947 کیلوبایت

امروزه تلفن همراه جایگاه ویژه ای در زندگی ما دارد و به ابزاری ضروری جهت برقرای تماس با دیگران تبدیل شده است. از آنجا که تعداد مشترکان مخابرات در سال های اخیر رشد فزاینده ای داشته، اپراتورها خدمات متنوعی را برای پاسخگویی به نیاز کاربران ارائه داده اند.

"پیشخوان اول" برنامه ای جهت دسترسی به تمامی خدمات عرضه شده توسط اپراتور اول کشور میباشد. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید. پیشخوان اول

رابط کاربری:

ظاهر جذاب و کاربرپسند این اپلیکیشن، به دلیل وجود رنگ های زنده میباشد که هماهنگی خوبی نیز با یکدیگر دارند. همچنین استفاده از طیف رنگ های مختلف برای صفحات داخلی، یکنواختی محیط را از میان برده و در عین حال نقطه تمایزی برای هر صفحه محسوب میشود. البته لازم است به این نکته هم اشاره کنیم که برخی از رنگ ها برای استفاده در پس زمینه مناسب نیستند و قدرت دید کاربران را تحت تاثیر قرار میدهند.

از دیگر نقاط قوت این برنامه اندرویدی میتوانیم به فونت مناسب و زیبا، چیدمان مرتب فهرست ها و آیکن های گویا اشاره کنیم. انیمیشن های مشاهده شده در "پیشخوان اول" نیز با رعایت استانداردهای لازم طراحی گردیده و جلوه حرفه ای تری به این اپلیکیشن بخشیده اند.

برنامه فوق، پیاده سازی هوشمندانه ای داشته و با استفاده از ترفندهایی مانند لیست های آبشاری، سرعت دسترسی به همه بخش ها به حداکثر خود رسیده است. البته در برخی از قسمت ها، جابجایی های غیر ضروری و ناگهانی دیده میشود که ممکن است کاربران را کمی دچار سردرگمی کند اما در کل باید گفت، راحتی کار با "پیشخوان اول" تضمین شده میباشد.

AppReview با توجه به موارد ذکر شده، امتیاز 4 از 5 را برای این بخش تعیین میکند. پیشخوان اول

کاربرد:

تمامی خدمات همراه اول در این اپلیکیشن اندرویدی عرضه گردیده و این موضوع بزرگترین مزیت "پیشخوان اول" به شمار می آید. خدمات مذکور در بخش های جداگانه و به خوبی تفکیک شده اند تا شما بتوانید عملیات موردنظر خود را به سرعت انجام دهید.

همچنین درخواست های شما برای دریافت خدمات به وسیله کدهای USSD و به صورت آفلاین انجام میپذیرد که البته در اکثر برنامه های مشابه نیز به همین منوال است. عدم نیاز به اینترنت، مهمترین دلیل به کارگیری این روش میباشد و طرفداران زیادی بین مخاطبان دارد.

عدم امکان ذخیره طرح ها و ثبت خدماتی که بیشترین مورد مصرف را دارند، به عنوان کمبود مهمی برای "پیشخوان اول" محسوب میشود. این قابلیت به کابران کمک میکند تا دسترسی سریعتری به عملیات موردنظر خود داشته باشند و بهتر بود در برنامه فوق گنجانده شود. برخی از برنامه های رقیب، امکانات جانبی بیشتری در خود دارند که باعث افزایش کارایی آنها شده است.

AppReview امتیاز 4  از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. پیشخوان اول

قیمت:

"پیشخوان اول" رایگان است و این موضوع میتواند دلیل خوبی برای استقبال زیاد مخاطبان از آن باشد. AppReview نیز به همین دلیل امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

پاورقی: برنامه اندرویدی که در بالا آن را نقد و بررسی کردیم، به عنوان یکی از اپلیکیشن های رسمی همراه اول شناخته میشود که از وب سایت اپراتور مذکور نیز قابل دریافت میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    فریدون اصل شهریور
    خیلی عالی هست،خسته نباشید.

    به این نظر پاسخ دهید
پیشخوان اول