پیک سلامت

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیک سلامتنسخه 1.0

3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : حمید

 

همه مردم به سلامت خود اهمیت میدهند تا به بیماری دچار نشوند اما خیلی از افراد اطلاعات کافی درمورد بیماری ها و روش های پیشگیری از آنها ندارند. این موضوع شامل رعایت نکات بهداشتی نیز میشود و بسیاری از ما آگاهی کاملی از این نکات نداریم.

اپلیکیشن "پیک سلامت" که در ادامه آن را معرفی میکنیم، در این رابطه به شما کمک خواهد کرد. بنابراین اگر تمایل به حفظ سلامتی خود دارید، در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه ما باشید.

پیک سلامت

رابط کاربری:

در اپلیکیشن فوق، دسترسی به قسمت های مختلف با سرعت مناسبی صورت میپذیرد و از این لحاظ مشکلی به چشم نمیخورد. در طراحی رابط کاربری "پیک سلامت" بیشتر سعی بر این بوده تا اصل سادگی رعایت گردد.

هرچند ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی زنده به نظر میرسد اما هماهنگی رنگ هایی که در طراحی گرافیکی آن به کار رفته است، مناسب نمیباشد و در بعضی قسمت ها چینش نامنظمی از متن دیده میشود. البته رنگ پس زمینه متن ها، دید خوبی برای مطالعه آنها ایجاد نموده و از این جهت امتیاز مثبتی به "پیک سلامت" تعلق میگیرد.

چیدمان مرتب فهرست ها، فونت مناسب و خوانا با قابلیت تنظیم سایز، آیکون های گویا و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، از جمله نقاط قوت این برنامه محسوب میشوند.

از نظر AppReview امتیاز این بخش 3 از 5 خواهد بود.

پیک سلامت

کاربرد:

مهمترین نکته ای که کاربران در اینگونه برنامه ها به آن توجه میکنند، صحت مطالب میباشد و این موضوع بستگی به منابعی دارد که در جمع آوری اطلاعات از آنها استفاده میشود. "پیک سلامت" از این لحاظ، کمبودی نداشته و میتوان به آن اطمینان پیدا کرد، هرچند همیشه مراجعه به پزشک در اولویت قرار دارد.

تنوع موضوعات و فهرست این برنامه اندرویدی که شامل انواع بیماری ها و نکات مرتبط با آنها میشود، امتیاز بزرگی به شمار می آید و میتواند برای خیلی از افراد مفید باشد. توضیحات ارائه شده نیز در حد اینکه اطلاعات کاربران را بالا ببرد، کافی به نظر میرسد.

به غیر از قابلیت کپی کردن متن به وسیله دستگیره های انتخاب، هیچگونه امکانات جانبی دیگری برای این اپلیکیشن درنظر گرفته نشده است. از این حیث، برنامه های رقیب جلوتر از "پیک سلامت" بوده و امیدواریم تولیدکنندگان محترم آن، در آینده کمبودهای موجود را برطرف نمایند.

AppReview با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

پیک سلامت

قیمت:

برنامه فوق به صورت رایگان عرضه گردیده و بدون تردید ارزش دریافت کردن را دارد. به هر حال همه ما تمایل داریم درباره نکاتی که ضامن سلامتی است، اطلاعات مفیدی کسب کنیم. این اپلیکیشن اندرویدی، امتیاز 5 از 5 را در این بخش از AppReview دریافت میکند.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


پیک سلامت