چند می ارزه؟

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن چند می ارزه؟نسخه 1.0

امتیاز کاربران
3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : خرید
  • قیمت : ۵۰۰ تومان
  • حجم : 2 مگابایت
سازنده : صادق_ف

خیلی از افراد هستند که به خرید و فروش وسایل دست دوم و استفاده شده اقدام میکنند. این امر به خصوص درمورد لوازم دیجیتالی مرسوم تر میباشد و شاید شما نیز تا به حال یک تلفن همراه یا تبلت کارکرده را خریده ویا فروخته باشید. موضوعی که در اینجا اهمیت دارد، محاسبه عادلانه قیمت در این نوع معاملات است. اپلیکیشنی که در ادامه معرفی میکنیم، "چند می ارزه؟" نام دارد و ابزاری است تا شما بتوانید قیمت گوشی دست دوم را محاسبه نمایید. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. چند می ارزه؟

رابط کاربری:

عملکرد این برنامه به گونه ای میباشد که نیاز به جابجایی بین بخش های مختلف وجود ندارد و تنها موردی که باید رعایت گردد، استفاده آسان از اپلیکیشن است. "چند می ارزه؟" امکانات جانبی خاصی ندارد و کار با آن، به راحتی انجام میپذیرد.

در ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی، نقاط قوتی همچون رنگ بندی زنده و هماهنگ، فونت خوانا و چیدمان مرتب عناصر صفحه به چشم میخورد. البته انتظار میرفت نسبت به طراحی قالب گرافیکی برنامه فوق، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری از سوی تولیدکنندگان صرف گردد تا در "چند می ارزه؟" شاهد محیط زیباتری باشیم.

امتیاز AppReview به این بخش، 3 از 5 است. چند می ارزه؟

کاربرد:

اولین نکته ای که در رابطه با وظیفه این برنامه اندرویدی مهم به نظر میرسد، نحوه محاسبه قیمت ها بوده و اینکه از چه الگوریتمی برای این کار استفاده میشود. درک این موضوع کمی دشوار بوده و همه چیز در پشت پرده انجام میگیرد. باید گفت تنها راه چاره، اعتماد به "چند می ارزه؟" میباشد! بهتر بود پیاده سازی اپلیکیشن فوق به گونه ای صورت پذیرد تا کاربران درک بهتری نسبت به عملکرد آن داشته باشند.

به منظور دست یافتن به نتیجه نهایی که همان قیمت دستگاه میباشد، لازم است تا به هشت سوال برنامه پاسخ دهید. این سوالات در انجام معاملاتی که منجر به خرید و فروش تلفن همراه یا تبلت میگردد، نقش کلیدی دارند و پاسخ صحیح به آنها، صحت نتیجه را تضمین خواهد کرد. نکته قابل توجه، راهنمای قدم به قدم برنامه است که به شما کمک میکند در پاسخگویی به سوالات، دچار اشتباه نشوید. برای مثال در هنگام وارد کردن قیمت روز دستگاه، لینک سایت های مرجع برای این کار در اختیار کاربران قرار میگیرد.

"چند می ارزه؟" ایده جالبی است که برای پیشرفت، نیاز به پیاده سازی هوشمندانه تری دارد و میتواند امکانات جانبی و قابلیت های کاربردی بیشتری داشته باشد. بزرگترین نقص برنامه فوق، عدم نمایش خطا در هنگام خالی رهاکردن فیلدهای متنی میباشد.

با توجه به توضیحات ارائه شده، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. چند می ارزه؟

قیمت:

تولیدکنندگان این اپلیکیشن اندرویدی، قیمت منصفانه ای برای آن درنظر گرفته اند که بدون تردید رضایت مخاطبان را جلب خواهد کرد. به همین دلیل امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    FahimMohammadi 5
    سلام ادمین عزیز لطفا همین اپلیکشن چند می ارزه رو برام بفرستید لطفا لطفا FahimMohammadi1375@gmail.com

    به این نظر پاسخ دهید
چند می ارزه؟