کارتون ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کارتون هانسخه 1.0

0 5 0
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : 800 تومان
  • حجم : 2.21 مگابایت
  • اندروید مورد نیاز : 1.6 و بالاتر
سازنده : ParsidDeveloper

 

بخشی از خاطرات کودکی ما مربوط به برنامه های تلویزیونی و کارتون هایی میشود که با اشتیاق فراوان به تماشای آنها می نشستیم. ضمیر ناخود آگاه هرشخصی تمایل به زنده کردن خاطرات زندگی خود دارد و به دنبال راهی برای بازگشت به گذشته ها میگردد.

نقد و بررسی امروز مربوط به برنامه اندرویدی "کارتون ها" میشود که سعی میکند شما را به دوران کودکی بازگرداند! ما را همراهی کنید تا این اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم.

کارتون ها

رابط کاربری:

این برنامه از قسمت های زیادی تشکیل نشده و به همین دلیل هدایت کاربر به هر بخش، بدون پیچیدگی صورت می پذیرد. منوها نیز در دسترسی کامل قرار دارند و شما را به زحمت نمی اندازند.

رنگ بندی برنامه در حد قابل قبولی قرار دارد و میتوان هماهنگی بین معدود رنگ های بکار رفته را مشاهده کرد. تغییر رنگ در فهرست بعضی از عناوین، شگردی است که برای در آوردن برنامه از حالت یکنواختی، در این اپلیکیشن اندرویدی رعایت شده است.

از دیگر موارد مثبت در این بخش میتوانیم به چیدمان مرتب فهرست ها، آیکون ها و فونت مناسب اشاره کنیم.

نقص هایی نیز در رابط کاربری "کارتون ها" دیده میشود. عدم عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی و استفاده از کلمات انگلیسی بجای معادل فارسی آنها از جمله این نواقص میباشد.

این بخش از نظر AppReviewامتیاز 3.5 از 5 را به خود اختصاص میدهد.

کارتون ها

کاربرد:

در ابتدای مطلب اشاره کوچکی به کاربرد این برنامه اندرویدی شد. در صفحه اول "کارتون ها" تعدادی از عناوین کارتون های قدیمی گنجانده شده است که با انتخاب هرکدام از آنها فهرست قسمت های آن عنوان به نمایش در می آید.

عملکرد این برنامه از این جا به بعد، منوط به دسترسی به اینترنت میباشد. درواقع شما باید قسمت مورد نظر از کارتون دلخواه خود را دانلود کنید. از آنجا که حجم فایل ها زیاد است، زمان زیادی صرف این کار خواهد شد و امکان توقف عملیات دانلود نیز وجود ندارد.

برای حل این مشکل بخشی در این اپلیکیشن اندرویدی گنجانده شده که به شما پیشنهاد دریافت یک برنامه دانلود (Download Blazer) را میدهد. همچنین برای نمایش ویدئوها با کیفیت بالاتر، میتوانید از همین بخش برنامه MX Player را نیز دریافت کنید.

کمبود امکانات جانبی از قبیل افزودن به علاقه مندی ها و یا حتی امکان نظر سنجی از کاربران، در برنامه "کارتون ها" دیده میشود.

در پایان باید ذکر کنیم که این برنامه اندرویدی مخاطبان خاص خودش را خواهد داشت و نمیتواند جایگاهی به عنوان یک اپلیکیشن پرمخاطب داشته باشد. البته زحمتی که تولید کنندگان برای تهیه این برنامه کشیده اند جای تقدیر دارد.

AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

کارتون ها

قیمت:

اپلیکیشن "کارتون ها"  با قیمت 800 تومان و با احتساب 10 درصد تخفیف عرضه شده است. این قیمت منصفانه دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را به این قسمت بدهد.

 

 

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟