کارت ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کارت هانسخه 1.0

4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • حجم : 639.9 کیلوبایت
دریافت برنامه/بازی کارت ها از بازار سازنده : عرفان

وجود اقشار مختلف در جوامع بشری، باعث پیدایش نیازمندی های گوناگونی در میان آنها شده است. این نیازمندی ها با توجه به پیشه افراد و دید آنها نسبت به مسائل روزمره زندگی تفاوت داشته و هرکس بنا به سلیقه خود، به دنبال موضوعات مختلف و جمع آوری اطلاعات پیرامون آنها میگردد. این روزها با پیشرفت تکنولوژی هایی مثل اینترنت و برنامه های موبایل، منابع مربوطه دور از دسترس نیستند. در ادامه برنامه "کارت ها" را به عنوان یکی از این منابع به شما معرفی میکنیم. با نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید. کارت ها

رابط کاربری:

فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا، چیدمان مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، از جمله نقاط قوت این اپلیکیشن هستند. همچنین رنگ بندی متناسب و هماهنگ، چهره کاربرپسندی به برنامه بخشیده و در عین حال محیط ساده و عاری از جزئیات اضافی را پدید آورده است. به کارگیری انیمیشن های ملایم  را نیز باید یکی از علت های ایجاد جذابیت در ظاهر "کارت ها" بدانیم.

این برنامه اندرویدی از یک رابط کاربری روان و سریع بهره میبرد و پیاده سازی اصولی آن باعث شده تا کاربران در امر جابجایی بین قسمت های مختلف و استفاده از امکانات جانبی، به مشکل خاصی برنخورند. استاندارد سازی یک اپلیکیشن از این لحاظ، تاثیر بسزایی در محبوبیت آن خواهد داشت و بنابراین باید امتیاز خوبی را برای "کارت ها" درنظر بگیریم. امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 میباشد. کارت ها

کاربرد:

مهمترین نکته ای که باید در مورد اپلیکیشن فوق به آن اشاره کنیم، دربرگرفتن موضوعات متنوع در دسته بندی های مختلف است. هرچند همه چیز در این لیست وجود ندارد اما تولیدکنندگان نسبت به آپدیت مجموعه کارت ها وعده داده اند و علاوه بر این کاربران نیز میتوانند به ثبت کارت های شخصی خود اقدام نمایند. حال اجازه دهید درمورد نحوه عملکرد "کارت ها" کمی توضیح دهیم.

قبل از هر کاری میبایست در این اپلیکیشن اندرویدی ثبت نام نموده تا بتوانید از امکاناتی همچون ارسال نظر و امتیازدهی استفاده کنید. بعد از پایان عملیات ثبت نام که به سرعت انجام میپذیرد، صفحه ای با عنوان پایگاه دسته ها باز میشود که مجموعه کارت های مختلف به تفکیک مواردی همچون تازه ها، محبوب ترین ها و غیره در آن قرار گرفته اند.

با اشاره بر روی هر مجموعه کارت، پنجره ای ظاهر میگردد که توضیحات مختصری درباره کارت های موجود، به کاربران ارائه میدهد. همچنین دکمه هایی برای مشاهده کارت ها و نظرات و یا دانلود مجموعه مورد نظر به چشم میخورد. پس از دریافت هر بسته، میتوانید از منوی سمت راست و با استفاده از گزینه ذخیره شده ها، به آنها دسترسی داشته باشید و به غیر از این گزینه، امکان مجزا کردن کارت ها در دو قسمت جعبه من و خوانده شده ها نیز وجود دارد. دکمه های لازم برای افزودن یک کارت به بخش های ذکر شده، در پشت آن قرار گرفته اند و با اشاره بر روی کارت ها نمایان خواهند شد. لازم به ذکر است قابلیت دانلود کارت ها، هم به صورت یک مجموعه و هم به صورت تکی فراهم شده و بدین ترتیب تصمیم گیری برای کاربران راحت تر خواهد بود.

به منظور ایجاد یک کارت نیز باید آیکن + در سمت چپ سربرگ را لمس نمایید. برای کارت های افزوده شده دو حالت عمومی و شخصی درنظر گرفته شده است که در حالت اول سایر کاربران میتوانند محتوای کارت را مشاهده نمایند و درصورتی که از گزینه دوم استفاده کنید، این امکان فقط برای شما وجود خواهد داشت.

از دیگر امکانات جانبی "کارت ها"، میتوانیم قابلیت به اشتراک گذاری و حذف هر کارت، کپی کردن متن ها در حافظه موقت، انتخاب تصویر به عنوان پیش زمینه (برای کارت های تصویری)، امکان مشاهده آنلاین کارت ها و ابزار جستجوی پیشرفته را نام ببریم. همچنین تعداد بازدید هرکارت و مرور آن توسط کاربران به نمایش در می آید. بد نیست به ویجت این برنامه نیز اشاره کنیم که تعداد کارت های موجود در قسمت جعبه من را نشان میدهد. موارد ذکر شده، امتیاز 5 از 5 را توسط AppReview برای این بخش به همراه دارد. کارت ها

قیمت: اپلیکیشن فوق، رایگان میباشد و از سیستم خرید درون برنامه ای بهره میبرد. البته برای دریافت برخی از مجموعه کارت ها می بایست مبالغ ناچیزی را بپردازید که با توجه به محتوای نسبتا کامل آنها، قیمت ها منصفانه به نظر میرسند. بدین ترتیب دلیل قانع کننده ای برای AppReview وجود دارد تا امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر بگیرد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


کارت ها