کافه اینستا

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کافه اینستانسخه 5.7.1

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

به دلیل تمایل بیش از حد انسان به زندگی اجتماعی و دسته جمعی، از شروع تاریخ بشر بر روی کره زمین اجتماعات متعددی شکل گرفت. این موضوع در عصر حاضر و در پیشرفته ترین حالت به شکل دنیای مجازی خود را نشان داده و سرویس هایی تحت عنوان شبکه های اجتماعی برای برقراری ارتباط بین مردم به وجود آمده است. اینستاگرام یکی از همین شبکه ها بوده که به دلیل محبوبیت زیاد، ابزارهای کمکی مختلفی برای کار با آن در دسترس کاربران میباشد.

در ادامه برنامه "کافه اینستا" را به عنوان یکی از این ابزارها به شما معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.

کافه اینستا

رابط کاربری :

با اولین نگاه به محیط اپلیکیشن فوق، میتوان جذابیت را در آن مشاهده کرد که این ویژگی به دلیل استفاده از رنگ های زنده و وجود نقاط قوت دیگری همچون آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه در "کافه اینستا" به وجود آمده است. هرچند ظاهر این برنامه اندرویدی کم نقص میباشد اما انتظار میرفت که با دقت نظر بیشتر در انتخاب رنگ ها و ایجاد هماهنگی میان آنها، قالب گرافیکی یکپارچه تری برای آن خلق گردد تا به نمونه های حرفه ای نزدیکتر باشد.

دیگر ویژگی های مثبت در رابط کاربری "کافه اینستا"، شامل جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات میشود که به دلیل رعایت استانداردهای لازم در پیاده سازی آن و همچنین به کارگیری تکنیک های اصولی پدید آمده اند. از این لحاظ نقصی در برنامه فوق به چشم نمیخورد و میتوان امتیاز کامل را به آن اختصاص داد.

از نظر AppReview، امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

کافه اینستا

کاربرد:

این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک میکند تا تعداد فالوورهای خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش دهید و لایک و کامنت بیشتری برای عکس هایتان دریافت کنید. درواقع "کافه اینستا" باعث میشود تا کاربران تعامل بیشتری با هم پیدا کنند و با دنبال کردن و لایک تصاویر یکدیگر، آمار صفحه اینستاگرامی خود را بهبود بخشند. در ادامه نحوه انجام این کار و بخش های مختلف اپلیکیشن فوق را نام برده ایم.

قبل از هر اقدامی باید از طریق "کافه اینستا" وارد حساب اینستاگرام خود شوید که این کار در امنیت کامل و با مجوز شبکه اجتماعی مذکور انجام میپذیرد. حال در ابتدای صفحه باز شده، تصویر پروفایل شما همراه با تعداد فالوورها و کسانی که آنها را دنبال کرده اید، به نمایش درمی آید. آمار دقیقتر حساب کاربری خود را میتوانید در بخش آمار اینستاگرام من مشاهده نمایید که شامل افرادی که آنها را فالوبک نمیکنید، شما را فالوبک نمیکنند، آمار وضعیت کامنت و لایک مربوط به 100 عکس اخیر و همچنین مجموع و میانگین لایک و کامنت برای تصاویر میشود.

حال وقت آن رسیده که برای عکس های دلخواه خود لایک و کامنت جمع آوری کنید که بدین منظور باید تعداد سکه کافی داشته باشید. در "کافه اینستا" میتوانید بسته های سکه با تعداد مشخص خریداری نمایید یا در ازای لایک کردن، کامنت گذاشتن و یا دنبال کردن، سکه بدست آورید. با لمس گزینه دریافت سکه رایگان، باید یکی از 3 پیشنهاد ذکر شده را انتخاب نمایید که نحوه عملکرد هر کدام متفاوت است. در بخش لایک کن تنها میبایست عکس هایی که به صورت تصادفی به نمایش درمی آیند را بپسندید و یا به مورد بعدی بروید. در قسمت کامنت بزار، همراه با هر تصویر یک متن از پیش آماده وجود دارد که به عنوان دیدگاه شما برای آن ثبت خواهد گردید. در بخش فالو کن، قابلیت دنبال کردن خودکار و توقف آن نیز به چشم میخورد که البته با این کار، گزینش پروفایل های دلخواه امکان پذیر نیست!

پس از اینکه تعداد سکه های شما در برنامه فوق به اندازه کافی رسید، میتوانید سفارش دریافت لایک و کامنت یا فالوور و بازدید از ویدیو را آغاز نمایید. برای هر کدام از این موارد و تعداد مشخص دریافتی، تعرفه های متفاوت وجود دارد که میتوانید هر کدام را به دلخواه انتخاب کنید. در "کافه اینستا" امکان لایک گرفتن خودکار برای 10 یا 20 عکس اخیر و در قسمت سفارش کامنت نیز قابلیت انتخاب نوع دیدگاه از بین 4 حالت سفارشی، فارسی، فینگلیش و منشن. پیش بینی شده است. شما همچنین میتوانید آمار همه سفارشات خود را از طریق منوی کناری ببینید و وضعیت انجام آنها را پیگیری نمایید. در این منو گزینه های دیگری همچون برترین کاربران، آمار سکه های برگشتی، جستجوی عکس و کاربر با درج لینک و نام کاربری، مشاهده تصاویری که پسندیده اید و خروج از حساب نیز وجود دارد.

در پایان بد نیست به دو قابلیت جالب دیگر در "کافه اینستا" اشاره کنیم که یکی از آنها، انتقال سکه بین کاربران با وارد کردن نام کاربری و همچنین تبدیل سکه بدست آمده از فالوو به لایک میباشد که از طریق منوی کناری امکان پذیر است. ویرایش و ارسال عکس، از دیگر امکانات جانبی در اپلیکیشن فوق بوده که میتوانید با استفاده از آن، عملیات افکت گذاری، قراردادن نوشته و ایجاد تصاویر پازلی را بر روی عکس های خود انجام دهید. مواردی که بدین صورت ویرایش میکنید در همین بخش ذخیره میشوند و قابل استفاده مجدد هستند.

برنامه فوق از لحاظ امکانات کامل میباشد و کمبود خاصی برای آن قابل ذکر نیست. باید گفت که "کافه اینستا" وظیفه خود را به بهترین نحو انجام میدهد و میتواند کاربران خود را تا حد زیادی راضی کند. هرچند این اپلیکیشن نیاز به قابلیت های دیگری ندارد اما امیدواریم در نسخه های بعدی آن، شاهد ایده پردازی های بیشتر باشیم و در آینده توسعه آن را ببینیم.

موارد ذکر شده توسط AppReview، امتیاز 5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

کافه اینستا

قیمت :

دریافت این برنامه اندرویدی بطور رایگان انجام میپذیرد و استفاده از آن تا جایی که نیاز به تعداد سکه زیاد نداشته باشید، بدون هزینه خواهد بود. قیمت بسته های سکه در "کافه اینستا" با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که دارد، منصفانه است و رضایت مخاطبان را جلب میکند. به همین دلیل AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

 

 

کافه اینستا

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کافه اینستا

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Farzaneh 1
  به روز رسانی کردم افتضاح شد درخواست لایک و .... میدم سکه کم میشه چیزی نمیاد خراب اندر خراب 👎

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  محمود 1
  اصلا وارد برنامه نمیشه همش ارور میده

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  ماریا 5
  عالی

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  Mohamad 2
  سلام اقا این انتقال سکش کار نمیکنه 😕 میزنم انتقال بده - میپرسه انتقال بدم ؟؟ - میزنم بله بعد دیگه هیچ کاری نمیکنه 😕😕 این چه وعضشه 😒😒☹☹ درستش کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  mohammad 5
  تکليف کافه اینستاگرام چی میشه؟ یک روز وصل میشه یک سال حذف میشه

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  آترین 5
  خیلییییی عالیییی بود فقط چرا چند روز پیش خود به خود از تو گوشیم حذف شد دیگه هم نصب نمی شه بلاک شده 😔

  به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  فرید 5
  برنامتون از رو گوشیم حذف نصف شد و هرچی تلاش کردم نصبش کنم نشد برنامتون عالی بود اما چرا این مشکل رو پیدا کرد لطفا درستش کنید آخه خیلی خوب بود

  به این نظر پاسخ دهید
 8. avatar
  Ö 3
  برنامه تون یهو از روی گوشیم پرید و هرکار کردم دیگه نصب نمیشه.چرا آخه؟راهنمایی کنید لطفا

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   آترین 5
   برای من هم همین طور شد!!!

   به این نظر پاسخ دهید
 9. avatar
  امید
  سلام ببخشید من نمیدونم چرا برنامه شمارو تو بازار دیگه نمیاره واسم و من نمیتونم پیدا کنم برنامه شمارو اگه میشه یه کمکی بکنید دوباره نصبش کنم اگه بشه

  به این نظر پاسخ دهید
 10. avatar
  ارزو
  چرا هر چی سفارش میدم ،سفارشو ثبت میکنه ولی یک سوم سفارشم یا نصفش انجام میشه؟!!!؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
 11. avatar
  Reza
  نصب نکنید کلاهبرداریه وقتی شما لایک میکنید از امتیازات هم‌نمیتونید استفاده کنید نمیدونم چیش خوبه که از ۵ بهش ۵ دادید

  به این نظر پاسخ دهید
 12. avatar
  melik 0.5
  تو خود برنامه سفارشارو اکی نشون میده ولی اصلا هیچ لایک وکامنتی اصافه نشده

  به این نظر پاسخ دهید
 13. avatar
  Hojat
  100هزار تومن پول دادم سکه خریدم دو بار درخواست 3000فالوور دادم، دفه اول کلا پنج تا فالوور بهم اضافه شد پیام اومد درخواست 3000فالوور شما انجام شد!!!! دفه دومم دوباره همینطور شد!!!! اینجا 6000هزار سکه الکی پرید!!!!! آپدیت دادید اپدیت کردیم، برنامه خراب شد دیگه هم وارد نمیشه هیچکسم پاسخگو نیست حتی پشتیبانی، تکلیف پول ما چی میشه؟؟؟؟!!!!

  به این نظر پاسخ دهید
 14. avatar
  مهدی 4.5
  چرا کامنت کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  به این نظر پاسخ دهید
 15. avatar
  سیف
  اگ از کافه اینستا استفاده کنیم، سایر کاربرا متوجه میشن که لایک ها و فالورهای ما از طریق کافه اینستا بالا رفته؟

  به این نظر پاسخ دهید
 16. avatar
  YoYo
  سلام نمیشه فالور خارجی گرفت؟ من ایرانی نمیخوام پیجم خارجیه

  به این نظر پاسخ دهید
 17. avatar
  سامان
  اکانت هایی که پسورد آنها در این برنامه وارد می شوند هک می شوند. گویا شما با دسترسی به اطلاعات صفحه مخاطب امانتدار آن نیستید

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   Hojat
   دقیقا اکانت قبلی من با 36k بخاطر این برنامه از طرف اینستا بسته شد

   به این نظر پاسخ دهید
 18. avatar
  Poune
  سلام دو هفته شده نمیتونم وارد کافه اینستا بشم مینویسه رمز عبور یا نام کاربری اشتباه است در صورتیکه با اپلیکیشن اینستاگرام وارد اکانتم میشه و همه چیز درسته... لطفا رسیدگی کنید.... این چه مشکلیه اخه؟؟؟:(

  به این نظر پاسخ دهید
 19. avatar
  بیتا
  سلام خسته نباشید .استاد چرا قسمت انتقال سکه کار نمیکنه لطفا توضیح دهید

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   سلام ممنونم. لطفا دقیقا بگید که مشکل چیه و با چه خطایی مواجه میشید

   به این نظر پاسخ دهید
 20. avatar
  علی
  عالی بود اما نسخه جدیدش بدجور اشکال داره بدجووور

  به این نظر پاسخ دهید
 21. avatar
  maede
  Awliii

  به این نظر پاسخ دهید
 22. avatar
  hossein
  اگر بخواهم اکانتم را از کافه اینستا پاک کنم باید چکار کنم. یعنی دیگه اکانتم تو کافه اینستا نباشه.

  به این نظر پاسخ دهید
کافه اینستا