کلینیک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کلینیکنسخه 1.3

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

  انسان در معرض بیماری های گوناگونی قرار دارد و با وجود پیشگیری و رعایت بهداشت، ممکن است ناخواسته به آنها دچار شود. در این مواقع مراجعه به پزشک متخصص بهترین راهکار میباشد اما بد نیست خود ما نیز در مورد بیماری و علائم آنها اطلاعاتی داشته باشیم. اپلیکیشن "کلینیک"، به شما کمک میکند آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید. با ما همراه باشید تا این برنامه اندرویدی را معرفی، نقد و بررسی کنیم. کلینیک

رابط کاربری:

نقاط قوتی که میتوانیم برای اپلیکیشن فوق نام ببریم، شامل چیدمان مرتب فهرست ها، رنگ بندی هماهنگ و فونت مناسب میشود. هر چند تنظیمات فونت در این برنامه به چشم نمیخورد اما رنگ متون و پس زمینه آنها به گونه ایست که قدرت دید کافی برای مطالعه را در اختیار کاربران قرار میدهد.

آیکون هایی که برای فهرست اصلی این اپلیکیشن اندرویدی به کار گرفته شده، از لحاظ ظاهری به جذابیت "کلینیک" کمک کرده اند اما بهتر بود از لحاظ نوع گرافیکی، هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

سرعت دسترسی به قسمت های مختلف برنامه نیز در حد معقولی قرار دارد و با کمترین جابجایی ممکن میتوان به متن مطالب رسید. عدم پیچیدگی در استفاده از "کلینیک" نیز یکی دیگر از ویژگی های آن میباشد. موارد اشاره شده، امتیاز 4 از 5 را از طرف AppReview برای این بخش به همراه دارد. کلینیک

کاربرد:

کثرت مطالب و گروه بندی دقیق آنها، یکی از نکات مثبت این برنامه اندرویدی به شمار می آید. با مطالعه توضیحات نسبتا کاملی که در "کلینیک" برای انواع بیماری ها ارائه شده، میتوانید اطلاعات خوبی به دست آورید.

هر چند به کامل بودن مطالب برنامه فوق اشاره کردیم اما باید گفت از لحاظ امکانات جانبی کمبودهایی در آن دیده میشود. به غیر از امکان به اشتراک گذاری و ابزار جستجو با قابلیت نمایش نتیجه در هنگام تایپ (جستجوی افزایشی)، امکانات دیگری برای افزایش کارایی "کلینیک" درنظر گرفته نشده است.

به عنوان مثال میتوانیم امکان تشخیص مطالب مطالعه شده از بقیه و یا حتی افزودن به علاقه مندیها را جزو کمبودهای این اپلیکیشن به حساب آوریم. البته مورد دوم در نگاه اول شاید غیر ضروری برسد اما دقیق تر که بنگریم جداسازی برخی مطالب، ممکن است برای کاربران مفید واقع شود.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 4 از 5 است. کلینیک

قیمت:

دریافت "کلینیک" به هزینه زیادی نیاز ندارد و بهای آن عادلانه است. آگاهی از اطلاعات پزشکی مهم و شناخت بیماری ها، ارزش پرداخت 1000 تومان را دارد. به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


کلینیک