کنکوری

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کنکورینسخه 1.1

3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : 2000 تومان
  • حجم : 2.9 مگابایت
دریافت برنامه/بازی کنکوری از بازار سازنده : میلاد معافی

موفقیت در دوران تحصیلی و دریافت مدرک معتبر دانشگاهی، نیاز به برنامه ریزی دقیق برای مطالعه دروس دارد تا بتوان از وقت بهترین استفاده را کرد. در این میان، آزمون ورودی دانشگاه ها یا همان کنکور از اهمیت زیادی برخوردار بوده و خیلی از افراد سعی میکنند تا آن را با کسب نمره عالی پشت سر بگذارند. این امر مستلزم مدیریت درس ها و مطالعه آنها با یک زمانبندی هوشمندانه میباشد.

برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم، "کنکوری" نام دارد و به همین منظور تولید شده است. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.

کنکوری

رابط کاربری :

در طراحی محیط اپلیکیشن فوق، بیش از هر چیز کارایی آن مورد توجه قرار گرفته و از این رو، ظاهر نسبتا ساده ای دارد. البته نقاط قوتی همچون رنگبندی هماهنگ و به کارگیری رنگ های زنده، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه نیز در این برنامه اندرویدی به چشم میخورد و در کل قالب گرافیکی دارای یکپارچگی خوبی است. عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی هم از دیگر نکات مثبت در چهره "کنکوری" میباشد که البته در برخی دستگاه ها دچار نقص میشود و انتظار میرفت دقت نظر بیشتری از این لحاظ صورت بگیرد.

در برنامه فوق جابجایی بین بخش های مختلف با سرعت بالا و پیچیدگی کم انجام میپذیرد و استفاده از امکانات موجود نیز راحت است هرچند پیاده سازی هوشمندانه تر رابط کاربری میتوانست باعث تقویت این ویژگی ها در "کنکوری" شود و آن را به استانداردهای جهانی نزدیک تر کند.

با توجه به نکات اشاره شده، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

کنکوری

کاربرد :

شما با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید بر روند پیشرفت مطالعه دروس خود نظارت داشته باشید و با یک زمانبندی دقیق خود را برای آزمون ورودی دانشگاه آماده کنید. نحوه کار با "کنکوری" ساده است و امکاناتی که در اختیار کاربر قرار میدهد، در عین سادگی میتواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد.

برای شروع به کار با "کنکوری"، کافی است تا نام درس های خود را با لمس دکمه + در پایین صفحه وارد کنید. بدون تردید هر کدام از این درس ها دارای سرفصل ها و بخش بندی های مربوط به خود میباشد که باید آنها را نیز به طور دقیق مشخص نمایید. پس از اینکه هر فصل را مطالعه کردید و تیک آن را علامت زدید، برنامه فوق درصد پیشرفت هر درس را بطور جداگانه محاسبه خواهد کرد. همچنین درصد پیشرفت همه دروس نیز به صورت نمودار دایره ای در صفحه اصلی به نمایش درمی آید. بد نیست بدانید که امکان حذف و ویرایش درس ها و سرفصل ها نیز با لمس طولانی عنوان هر کدام میسر میگردد.

همانطور که ملاحظه کردید، کار با "کنکوری" بسیار راحت میباشد و از امکانات خاص و پیشرفته ای در آن استفاده نشده است. البته دو قابلیت رویدادها و زمان سنج نیز در آینده به این برنامه افزوده خواهند شد که کارایی آن را افزایش میدهند. باید گفت که اپلیکیشن فوق نیاز به ایده پردازی و توسعه بیشتر دارد تا از هر لحاظ وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده و رضایت کاربران را فراهم کند.

از نظر AppReview، امتیاز 3 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

کنکوری

قیمت :

هرچند این برنامه اندرویدی کمبودهایی دارد و آنها را در دو بخش قبل نام بردیم اما در عین حال قیمت آن منصفانه به نظر میرسد. به هر حال "کنکوری"، مورد نیاز قشر وسیعی از کاربران میباشد و پرداخت هزینه در قبال امکانات پیشرفته باعث رضایت آنها میشود. امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.

 

 

کنکوری

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کنکوری

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


کنکوری