کوک اس ام اس

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کوک اس ام اسنسخه 1.0.2

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : 2000 تومان
  • حجم : 2.3 مگابایت
دریافت برنامه/بازی کوک اس ام اس از بازار سازنده : رضا ر.

یکی از رسومات امروزی در باب صله رحم، ارسال پیامک برای دوستان و آشنایان است! هرچند دید و بازدید از نزدیک، حال و هوای دیگری دارد اما با توجه به مشغله های زندگی روزمره، متاسفانه این امر به دست فراموشی سپرده شده و خیلی از ما، حتی ارسال یک پیغام محبت آمیز و دوستانه را نیز از یاد میبریم!

اگر این مسئله برای شما اهمیت دارد و تمایل ندارید از یاد آشنایان غافل شوید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی "کوک اس ام اس" همراهی کنید. کوک اس ام اس

رابط کاربری:

در طراحی محیط این اپلیکیشن اندرویدی، از رنگ های کمی استفاده شده است اما همین تعداد کم به نحو مطلوبی با یکدیگر هماهنگ بوده و استانداردهای لازم به منظور جلب توجه کاربر را در خود دارند. علاوه بر این، فونت مناسب، آیکن های زیبا و گویا، چیدمان مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی را، باید به عنوان دیگر نقاط قوت "کوک اس ام اس" نام ببریم.

مهمترین نکاتی که رعایت آنها در چنین برنامه هایی بسیار مهم و حیاتی میباشد، دسترسی سریع به قسمت های مختلف و استفاده راحت از امکانات موجود است. این ویژگی ها باید به نحوی پیاده سازی شوند که همه کاربران بتوانند از یک رابط کاربری روان و سریع بهره ببرند و باید گفت "کوک اس ام اس" از این لحاظ امتیاز خوبی میگیرد.

هرچند اپلیکیشن فوق، با وجود موارد ذکر شده انتظارات را برآورده میسازد اما اگر دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری در طراحی گرافیکی آن صرف میشد، میتوانستیم شاهد یک نمونه حرفه ای و کامل باشیم. یک از نواقص دیده شده در این برنامه، بسته شدن آن با زدن دکمه برگشت گوشی میباشد و هنگامی اتفاق می افتد که در صفحات داخلی لیست پیام ها قرار گرفته اید. درنهایت، امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 است. کوک اس ام اس

کاربرد:

از دو دیدگاه میتوان به کاربرد "کوک اس ام اس" نگاه کرد. از نظر وظیفه اصلی آن که در ادامه توضیح میدهیم و از بابت یک مجموعه پیامکی جالب و کامل که برای بسیاری از کابران سودمند است. وجود بیش از 23 هزار پیامک در این برنامه اندرویدی، نیاز شما را از لحاظ ارسال پیام های متنوع برای دوستان، تا حدود زیادی رفع خواهد کرد.

تا به اینجا اپلیکیشن های مشابه زیادی را میشناسیم اما چیزی که "کوک اس ام اس" را متفاوت میکند، تعیین زمان بندی برای ارسال پیامک ها به مخاطبین میباشد. بدین منظور از دو روش میتوانید استفاده نمایید، استفاده از پیام های داخل برنامه و یا نوشتن یک متن دلخواه و در هر صورت شما میبایست زمان موردنظر برای ارسال را تنظیم کنید.

نکته قابل توجه در رابط با برنامه فوق، تعیین زمان دقیق ارسال پیامک ها بر اساس دقیقه، ساعت، روز، ماه و سال میباشد و علاوه بر این کاربران میتوانند از تاریخ شمسی بهره ببرند. این مورد را باید به عنوان مهمترین نقطه قوت "کوک اس ام اس" به شمار آورد.

شما میتوانید مخاطبین موردنظر خود برای دریافت پیام ها را از داخل برنامه انتخاب کنید. این موضوع را نمیتوان به عنوان یک قابلیت اضافه به حساب آورد چون بدون آن، عملکرد صحیح برنامه زیر سوال میرفت. اعلام هشدار پس از ارسال پیامک و نمایش آنها در صفحه اصلی برنامه با جزئیات کامل، از جمله قابلیت های قابل ذکر هستند. همچنین امکان حذف هر پیام با اشاره طولانی بر روی آن میسر میشود.

در تست های به عمل آمده از "کوک اس ام اس"، خطایی در آن مشاهده نشد اما کمبودهایی به چشم میخورد که در صورت رفع آنها، کارایی بیشتری از این اپلیکیشن خواهیم دید. به عنوان مثال میتوانیم به مشخص کردن پیام هایی که برای یک مخاطب خاص ارسال شده، اشاره کنیم بطوریکه با ورود به لیست پیامک های برنامه، بتوان تشخیص داد یک پیام برای چه کسانی ارسال شده است. نمایش تعداد پیامکی که یک متن اشغال میکند و قابلیت افزودن به علاقه مندی ها از دیگر کمبودهای اپلیکیشن فوق میباشد.

AppReview با جمع بندی موارد بالا، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. کوک اس ام اس

قیمت:

باید گفت "کوک اس ام اس" با وجود قابلیت هایی که دارد، با قیمت منصفانه ای عرضه گردیده است. بدون تردید ابزاری که فراموشی کاربران از بابت ارسال پیامک برای دوستان را جبران کند، ارزشمند خواهد بود.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 5 از 5 است. پاورقی: شما میتوانید قبل از خرید برنامه فوق، نسخه لایت آن را جهت حصول اطمینان از کارکرد آن، از این لینک دریافت نمایید. در این نسخه تنها یک بخش از پیامک های درون برنامه فعال میباشد و فقط میتوانید 30 کاراکتر تایپ کنید. لازم به ذکر است "کوک اس ام اس" لایت، قابلیت خرید درون برنامه ای برای ارتقا به نسخه کامل را دارد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    vahid
    سلام من این برنامه رو خریدم ۲۰۰۰ت ولی به اندازه ۲۰۰میلیون تومان به اعتبارم ضربه وارد شد.

    به این نظر پاسخ دهید
کوک اس ام اس