گنجه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن گنجهنسخه 1.6

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سرگرمی
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 6.9 مگابایت
سازنده : سیامک رائیجی

پیامک ها میتوانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند! در بسیاری از مواقع ارسال یک پیام با متن زیبا، روابط ما را با آشنایان مستحکم میکند و حتی باعث از بین رفتن کدورت ها میشود. در صورتی که در چنین موقعیت هایی قرار بگیریم، لازم است تا یک منبع کامل از انواع پیام ها با موضوعات مختلف در اختیار داشته باشیم تا بنابر خصوصیات اخلاقی طرف مقابل، برای او ارسال کنیم.

اگر این مسئله برای شما اهمیت دارد، با ما همراه باشید تا اپلیکیشن اندرویدی "گنجه" را در این زمینه معرفی نموده و به نقد و بررسی آن بپردازیم. گنجه

رابط کاربری:

قالب گرافیکی اپلیکیشن فوق را میتوانیم به عنوان یک نمونه حرفه ای و بدون هرگونه نقص، به شمار آوریم. رنگ بندی هماهنگ، آیکن های زیبا، چیدمان مرتب فهرست ها و فونت مناسب با قابلیت تغییر سایز و نوع، از جمله نقاط قوت "گنجه" محسوب میشوند. تا اینجا برنامه های دیگری نیز سراغ داریم که دارای چنین نکات مثبتی باشند اما وجود تنظیماتی از قبیل تعیین رنگ و بافت پس زمینه و تغییر رنگ متن که بطور جداگانه برای سایر قسمت ها درنظر گرفته شده است، نشان از دقت نظر بسیار بالای تولیدکنندگان جهت خلق یک محیط جذاب و کاربرپسند برای این برنامه اندرویدی دارد.

جابجایی بین قسمت های مختلف "گنجه" با سرعت بالا و بدون ایجاد سردرگمی برای کاربران انجام میپذیرد. همچنین استفاده از کلیه امکانات بسیار راحت بوده و راهنمای تعاملی برنامه نیز در این میان به شما کمک خواهد کرد. از این بابت هم ایرادی به برنامه فوق وارد نیست و باید گفت، اصول و استانداردهای لازم برای پیاده سازی یک رابط کاربری روان رعایت گردیده است.

ازنظر AppReview، امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. گنجه

کاربرد:

مسلما قبل از هرچیز، تعداد پیام های موجود در این اپلیکیشن اندرویدی مد نظر کاربران میباشد. "گنجه" از این حیث با  وجود 30000 پیامک متنوع در دسته بندی ها و زیرشاخه های مختلف شما را راضی خواهد کرد و علاوه بر این از بروزرسانی ماهانه نیز برخوردار است. در ادامه به شرح امکانات جانبی و قابلیت های اپلیکیشن فوق میپردازیم.

هنگامی که به صفحه لیست پیام ها در یک گروه وارد میشوید، به غیر از متن پیام مواردی همچون شماره ردیف و تعداد پیامک اشغال شده توسط آن را نیز خواهید دید. همچنین قابلیت افزودن به علاقه مندی ها نیز به چشم میخورد و با اشاره بر روی هر عنوان، بقیه امکانات هم ظاهر میگردند که شامل ارسال توسط پیام رسان، به اشتراک گذاری، کپی کردن متن و خواندن آن میشود.

مورد آخر برای مواقعی مفید است که کل متن در ناحیه مربوطه نمایان نباشد و به علاوه در تشخیص پیام هایی که خوانده اید به شما کمک میکند. اگر به گوشه سمت چپ و بالای ناحیه متن ها توجه نمایید، رنگ پس زمینه شماره ردیف پیام با این کار تغییر خواهد کرد. لازم است به ابزار پیشرفته جستجو در "گنجه" نیز اشاره کنیم که میتواند کلمه مورد نظر کاربران را در فهرست موضوعات یا متن پیامک ها بیابد.

برنامه فوق، دارای یک ابزارک هم میباشد که با فعال کردن آن قادر به مشاهده پیام ها به صورت تصادفی خواهید بود و دکمه های افزودن به علاقه مندی ها، به اشتراک گذاری و کپی متن نیز برای آن پیش بینی شده است. شما میتوانید با اعمال تنظیمات برای این ویجت از طریق منوی سمت چپ برنامه، مشخص کنید که پیام ها از چه دسته ای در آن به نمایش درآیند.

با وجود مواردی که نام بردیم، به نظر میرسد "گنجه" هیچگونه کمبودی ندارد. البته درصورتی که قابلیت بروزرسانی از درون برنامه وجود میداشت، باید همه چیز را تکمیل شده میدانستیم اما میتوان در مقابل نکات مثبت ذکر شده از این نقص چشم پوشی کرد. امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است. گنجه

قیمت:

هزینه ای که باید برای استفاده از تمام محتوا و امکانات این برنامه اندرویدی پرداخت کنید، در برابر زحمت تولیدکنندگان ناچیز بوده و منصفانه میباشد. بدین ترتیب، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. پاورقی: دریافت "گنجه" به صورت رایگان انجام میپذیرد و برای در اختیارداشتن کل پیامک های آن، میبایست از طریق سیستم خرید درون برنامه ای اقدام به پرداخت هزینه نمایید.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  rezaya 5
  فوق العادست خیلی ازش راضی هستم

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  علی 5
  از نظر من بهترین برنامه پیامکیه چون علاوه بر اینکه پیامکاش متنوع و دسته بندی شده و در تمام قسمت هاش میشه جستجو کرد میشه پسزمینه ها و فونت و رنگ محیطش رو تغییر داد برا همین اصلا خسته کننده نمیشه :yes:

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  Nexus 5
  من خریدمش. عالیه. دمشون گرم

  به این نظر پاسخ دهید
گنجه