گیم ان تک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن گیم ان تکنسخه 1.2

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

  امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف، به خصوص فناوری اطلاعات و شاخه های مرتبط با آن، نیاز به وجود مراجع آموزشی و خبری با موضوعات مربوط به این علم کاملا احساس میشود.

حتما سایت ها و منابع معتبری را در این مورد میشناسید. نقد و بررسی امروز مربوط به اپلیکیشن یکی از جدیدترین این سایت هاست. در ادامه با ما همراه شوید تا این برنامه اندرویدی را بیشتر به شما معرفی کنیم. گیم ان تک

رابط کاربری:

از لحاظ سرعت دسترسی و سهولت استفاده از برنامه فوق، میتوانیم امتیاز مثبتی برای آن درنظز بگیریم. بخش بندی خوب موضوعات و وجود یک فهرست کامل، دلیل اصلی ایجاد استاندارهای ذکر شده میباشد.

ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی میتوانست از چیزی که مشاهده میکنیم جذابتر باشد اما به هر حال لازم است به نقاط قوت آن اشاره کنیم. رنگ بندی هماهنگ با امکان تغییر قالب گرافیکی، چیدمان مرتب فهرست ها، آیکون های زیبا، فونت مناسب و خوانا و همچنین عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، شامل این لیست میشود.

در مقابل مواردی که ذکر شد، محیط خشک و بی روح "گیم ان تک" و همچنین استفاده از کلمات انگلیسی به جای معادل فارسی آنها به ویژه در منوی تنظیمان را باید به عنوان نقاط ضعف این برنامه اندرویدی به حساب آورد.

در نهایت امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر گرفته است، 3.5 از 5 میباشد. گیم ان تک

کاربرد:

برای علاقه مندان به فناوری اطلاعات و اخبار و مطالب مربوط به آن، وجود یک منبع کامل میتواند مفید باشد. "گیم ان تک" در ابتدای راه است و هنوز برای پیشرفت و غنی تر شدن مطالب، نیاز به زمان دارد.

نکته قابل ملاحظه در مورد این سایت و اپلیکیشن آن، گستردگی موضوعات آن میباشد که در دسته بندی های متنوع در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اجازه دهید کمی هم در مورد امکانات جانبی این اپلیکیشن اندرویدی صحبت کنیم. قابلیت های به اشتراک گذاری و افزودن به علاقه مندی ها و همچنین انتخاب بخشی از متن و ذخیره آن، کارایی بیشتری به "گیم ان تک" بخشیده اند. البته ابزار جستجوی آن را نیز نباید فراموش کنیم چون دستیار خوبی برای یافتن مطلب مورد نظر در میان تعداد زیاد مطالب است.

بروزرسانی دستی، بخش مدیریت دانلودها و همچنین نمایش پیام های هشدار توسط این برنامه اندرویدی نیز از دیگر امکانات جانبی و قابلیت های آن میباشند.

به نظر میرسد همه موارد لازم برای راحتی کاربران، در "گیم ان تک" رعایت شده است اما همانطور که اشاره شد شرط اصلی برای افزایش کارایی آن، آپدیت منظم مطالب و انتشار موضوعات جدید میباشد. با توجه به موارد ذکر شده، امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 است. گیم ان تک

قیمت:

برنامه فوق به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و این موضوع برای این نوع اپلیکیشن ها که به صورت اختصاصی و به جهت نشر مطالب سایت های مختلف طراحی میگردند، کاملا عادی است. AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. پاورقی: همانطور که در متن نقد و برسی فوق اشاره کردیم، مطالب اپلیکیشن "گیم ان تک" از سایتی با همین نام دریافت میشود که برای بازدید از آن میتوانید از اینجا وارد شوید.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    شهاب
    واقعا دم این تیم گیم ان تک گرم کاراشون حرف نداره مخصوصا طرح هایی که برای سایتشون در نظر میگیرن :-D

    به این نظر پاسخ دهید
گیم ان تک