یادساز

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن یادسازنسخه 1.3.0

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : 1500 تومان
  • حجم : 602 کیلوبایت
سازنده : جلیل

اولین قدم در یادگیری یک زبان خارجی، فراگیری معنی کلمات آن میباشد که به دلیل تعداد بسیار زیاد واژه ها، کار چندان ساده ای هم نیست. موضوعی که در اینجا اهمیت دارد، به خاطرسپاری دراز مدت لغات و معانی آنها است بطوریکه تا مدت زمان طولانی در ذهن ما بماند. برای این کار روش های متعددی پیشنهاد شده و یکی از معروفترین آنها، جعبه لایتنر نام دارد.

اگر تمایل به فراگیری زبان انگلیسی و ترجمه کلمات پرکاربرد آن دارید، با معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "یادساز" که از روش مذکور برای آموزش شما استفاده میکند همراه باشید. یادساز

رابط کاربری:

در این اپلیکیشن، محیط ساده و مناسبی برای کاربران تدارک دیده شده تا بتوانند نهایت استفاده را از آموزش های آن ببرند. فونت مناسب، آیکن های گویا، چیدمان مرتب عناصر و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، از جمله نقاط قوت "یادساز" هستند. رنگ بندی برنامه را نیز میتوان به این لیست اضافه کرد هرچند انتظار میرفت برای ایجاد جذابیت ظاهری، از چند رنگ زنده و شاد هم در آن استفاده شود.

از دیگر ویژگی های مثبتی که میتوانیم برای این برنامه اندرویدی ذکر کنیم، دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از تمامی امکانات میباشد. پیاده سازی اصولی و استاندارد رابط کاربری، تاثیر بسزایی در ایجاد این خصوصیات داشته و از این بابت امتیاز خوبی به "یادساز" اختصاص می یابد. ازنظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. یادساز

کاربرد:

اولین نکته ای که در رابطه با این اپلیکیشن اندرویدی به نظر میرسد، تعداد کلمات موجود در آن میباشد. "یادساز" از این لحاظ کمبودی ندارد و تعداد لغاتی که جهت آموزش به کاربران در آن گنجانده شده، کافی است. علاوه بر این امکان افزودن کلمات دلخواه نیز توسط شما وجود دارد تا از این بابت هیچگونه کم و کاستی را احساس نکنید.

برای شروع یادگیری، میبایست بر روی آیکن مرور اشاره نمایید اما قبل از آن بد نیست به چند نکته اشاره کنیم. کلمات موجود در "یادساز"، به چند دسته شامل مقاطع تحصیلی از اول راهنمایی تا پیش دانشگاهی و همچنین سه سطح دیگر از قبیل "گام هایی برای فهمیدن"، "504 واژه ضروری" و "1100 کلمه ای که باید بدانیم"، تقسیم بندی گردیده اند. درهنگام مرور، کلمات تمامی این گروه ها برای شما به نمایش درمی آیند که میتوانید با ورود به بخش مربوطه، تعیین کنید لغات از چه دسته هایی انتخاب شوند.

حال میتوانید یادگیری را آغاز نموده و گام به گام با روش جعبه لایتنر پیش روید. در صفحه مرور، دکمه هایی برای تایید یا عدم تایید کاربر در خصوص دانستن ترجمه کلمه و  همچنین نمایش معنی و حذف لغت از لیست به چشم میخورد. در "یادساز" قسمتی هم برای آگاهی از وضعیت روند آموزش پیش بینی شده است که با ورود به آن میتوانید از تعداد کلمات موجود در مراحل هفت گانه، لیست انتظار و همچنین لغات آموخته شده اطلاع پیدا کنید. راهنمای کامل برنامه، موارد ذکر شده را به خوبی شرح داده و از بابت نحوه کار با اپلیکیشن فوق، جای نگرانی نیست.

در پایان باید گفت که این برنامه اندرویدی وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد اما هنوز هم جا برای پیشرفت و کارایی بیشتر برای مخاطبان را دارد. به عنوان مثال میتوانیم به افزوده شدن تلفظ لغات، جمله های مثالی بیشتر و حتی ترجمه کامل جملات به "یادساز" اشاره کنیم.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است. یادساز

قیمت:

با توجه به عملکرد خوب در برنامه فوق و کارایی آن برای عموم افراد، قیمت "یادساز" مناسب و منصفانه به نظر میرسد و به همین دلیل AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    parham 4.5
    لینک دانلود نرم افزار در بازار اشتباه است و گویا نرم افزار فوق از مارکت حذف شده است . با جستجوی داخلی نیز یافت نشد . نرم افزار خوبی مثل این چرا باید حذف شود ؟ در سایر مارکت ها نیز یافت نشد . جز اینکه یک نرم افزار از سازنده ای دیگر با نام مشابه و کارایی متفاوت وجود دارد و اینی که اینجا نوشته شده نیست . لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر .

    به این نظر پاسخ دهید
یادساز