20 سوالی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 20 سوالینسخه 1.1.2

امتیاز کاربران
3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۵۰۰ تومان
  • حجم : 5.2 مگابایت

 

یکی از سرگرمی های قدیمی که خیلی از ما قبلا آن را تجربه کرده ایم، طرح سوالاتی بود که با دریافت پاسخ آنها باید به کلمه ای که در ذهن طرف مقابل قرار داشت، میرسیدیم.

بازی اندرویدی "20 سوالی"  نیز با تکیه بر این سرگرمی فکری، ساخته شده است. در نقد و بررسی این بازی همراه ما باشید تا آن را بیشتر به شما معرفی کنیم.

20 سوالی

گرافیک و رابط کاربری:

از آنجا که "20 سوالی" برای سرگرم کردن مخاطبانش تولید شده است، سعی شده تا گرافیک جذابی همراه با رنگ بندی های شاد (همانند آنچه در طراحی رابط کاربری دیگر بازی ها میبینیم) به کار گرفته شود. البته درهمه جای محیط بازی از تصاویر به عنوان پس زمینه استفاده شده است و نه از رنگ ها. این امر در عمل باعث بالا رفتن حجم یک برنامه یا بازی میگردد.

این گرافیک شاد باعث میشود شما در حین انجام بازی" 20 سوالی" دچار بی حوصلگی نشوید و از ظاهر آن لذت ببرید. این درحالی است که موزیک متن مناسب نیز به جذابیت محیط آن می افزاید. لازم به ذکر است، میتوانید صدای بازی را قطع کنید.

از لحاظ راحتی کار با عناصر این بازی اندرویدی و دسترسی آسان به معدود بخش های آن، باید گفت تا حدودی طبق اصول کار شده است اما میتوانست روان تر از این هم باشد. با وجود راهنمای بازی - که درهنگام اجرای آن برای بار اول - نمایش داده میشود و با شرط دقت کاربر به آن، انتظار میرود مشکلی در هنگام استفاده از "20 سوالی" پیش نیاید.

فونت مناسب به کار رفته در این بازی، چینش مرتب منوها و عناصر دیگر و همچنین آیکون های هماهنگ با محیط، از دیگر موارد مثبت این رابط کاربری هستند.

امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 میباشد.

20 سوالی

گیم پلی :

در بازی هایی از این نوع، همه هیجان در کسب امتیاز بیشتر است. همین موضوع باعث شده تا تولیدکنندگان بازی "20 سوالی" بخشی برای ثبت امتیازات کاربران درنظر بگیرند و جدولی را به این منظور به نمایش درآورند.

درمورد سختی مراحل بازی چیز زیادی برای گفتن نیست چون پاسخ ها به صورت تصادفی تغییر میکنند. مسلما 20 سوالی که برای رسیدن به جواب باید طرح شود، ثابت میباشد. حال برخی از جواب ها آسان و برخی دیگر دشوار هستند و رسیدن به آنها به هوش و ذکاوت کاربر بستگی دارد!

درحین انجام بازی و برای گذر از مرحله، زمان محدودی در اختیار شما قرار داده میشود. در اصل زمانی که بعد از پایان هر مرحله باقی میماند به عنوان امتیاز آن مرحله ثبت میگردد و با امتیازات دیگر مراحل جمع میشود. این روند تا جایی ادامه می یابد که پاسخ اشتباه را وارد کنید. بعد از باخت، به شما پیشنهاد میشود نام خود را برای ثبت امتیاز بدست آمده در جدول امتیازات، وارد کنید. این نکته را هم فراموش نکنید استفاده بیش از 2 سوال، کسر 10 امتیاز به ازای هر سوال بیشتر را برای شما به همراه خواهد داشت.

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، بازی "20 سوالی" میتواند تا حدودی برای کاربر جذاب باشد اما اعتیادآور به نظر نمیرسد!

AppReview امتیاز این بخش را 3.5 از 5 تعیین میکند.

20 سوالی

قیمت:

این بازی اندرویدی هم اکنون با قیمت 1000 تومان و به صورت تخفیف خورده در دسترس قرار دارد و قیمت اصلی آن 1500 تومان میباشد. اگر مواردی را که در بررسی بازی "20 سوالی" عنوان شد، لحاظ کنیم قیمت تخفیف خورده آن منصفانه تر به نظر میرسد.  AppReview قیمت اصلی را درنظر میگیرد و به این بخش امتیاز 4 از 5 را اختصاص میدهد.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    بال 1
    به نظر من گران هست و باید خیلی رو محیطش کار بشه

    به این نظر پاسخ دهید
20 سوالی