2D Volume

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 2D Volumeنسخه 1.0.2

امتیاز کاربران
4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : ابزارها
 • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
 • حجم : 3.3 مگابایت
دریافت برنامه/بازی 2D Volume از بازار سازنده : Digital Dreams Software

تنظیمات صدای تلفن همراه، برای ما بسیار اهمیت دارد به طوریکه در طول شبانه روز، پیوسته صدای قسمتهای مختلف گوشی را تغییر میدهیم. در ادامه برنامه اندرویدی "2D Volume" را در قالب نقد و بررسی به شما معرفی میکنیم. این اپلیکیشن دسترسی میانبری به تنظیمات صدای موبایل، ایجاد میکند. 2D Volume

رابط کاربری:

در برنامه فوق، میتوانیم نمونه یک رابط کاربری حرفه ای را مشاهده کنیم. طراحی انجام شده، کاملا با وظیفه این اپلیکیشن هماهنگ میباشد و از استانداردهای لازم بهره برده است.

این موضوع هم شامل گرافیک و هم نوع دسترسی کاربر به امکانات برنامه میشود. راحتی استفاده از "2D Volume" را کاربران غیر حرفه ای نیز حس میکنند هرچند بهتر بود زبان فارسی در آن به کار رود. البته مطالعه راهنمای کامل درون برنامه همه چیز را مشخص خواهد کرد.

بخش بندی صفحه به صورت برگه های مجزا که با کشیدن صفحه به طرفین نیز میتوان بین انها جابجا شد، تکنیک خوبی برای سرعت بخشیدن به دسترسی های لازم در این برنامه است.

نکته قابل توجه در گرافیک این اپلیکیشن اندرویدی، وجود دو قالب رنگ بندی برای آن میباشد که از منوی تنظیمات قابل دسترس هستند. در همه این قالب ها، هماهنگی رنگ ها به خوبی رعایت گردیده است. همچنین فونت مناسب، چیدمان مرتب فهرست ها و دیگر عناصر، آیکون های زیبا و از همه مهمتر افکت ها و انیمیشن های جذاب، ظاهر شیک و کاربرپسندی به "2D Volume" بخشیده اند.

موارد دیگری که میتوانید از منوی تنظیمات، مشخص کنید شامل انتخاب نوع انیمیشن و همچنین تعیین محل نمایش پنجره های شناور موجود در برنامه، میگردد.

عملکرد صحیح برنامه در نمای افقی و عمودی را نیز باید به لیست نقاط قوت آن در این بخش اضافه کنیم.

AppReview امتیاز خوب 4.5 از 5 را به رابط کاربری این اپلیکیشن اختصاص میدهد. 2D Volume

کاربرد:

برای اینکه این برنامه کار خود را شروع کند، در ابتدا میبایست آن را فعال کنید. همانطور که اشاره شد راهنمای برنامه همه موارد را بطور کامل توضیح داده است بنابراین ما فقط به آنها اشاره میکنیم.

علاوه بر تنظیم صدای تلفن همراه، این اپلیکیشن دسترسی لازم به پروفایل گوشی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. با اشاره بر روی برگه "profile" میتوانید این بخش را مشاهده کنید.

قابلیتی که کارایی "2D Volume" را بیشتر کرده است، نمایش پنجره تنظیمات صدا به صورت popup میباشد. در واقع در هرجای گوشی که نیاز به تغییر میزان صدا داشته باشید، این پنجره ظاهر شده و به شما کمک خواهد کرد.

نکته قابل توجه، امکان افزودن قابلیت های دلخواه تنظیم صدا به پنجره popup  است که از منوی تنظیمات برنامه میتوانید به این کار اقدام نمایید.

با توجه به موارد ذکر شده، این اپلیکیشن اندرویدی وظیفه کوچکی بر عهده دارد اما امکانات جانبی و مفید آن، نقش مهمی در بالابردن کارایی "2D Volume" ایفا کرده اند. از نظر AppReview امتیاز این بخش 5 از 5 است. 2D Volume

قیمت:

اینگونه برنامه ها با قیمت کمتر جای بیشتری نزد مخاطبان پیدا خواهند کرد. البته برنامه اندرویدی فوق عملکرد خوبی در حد وظیفه خودش دارد و این دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.

پاورقی: دلیل استفاده از زبان انگلیسی در "2D Volume"، انتشار آن در مارکت های جهانی است که طبق اطلاعات بدست آمده به زودی محقق خواهد شد. AppReview نیز به نوبه خود برای همه توسعه دهندگان عزیز آرزوی توفیق روزافزون و موفقیت در عرصه های بین المللی دارد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  محسن
  این خارجیه

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   2ِD Dev Team 5
   با سلام خدمت شما آقا محسن این نرم افزار کاملا فارسیه.

   به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  هادی 5
  سلام برای این نرمافزار کار مهندسی دقیقی شده که از فعلیهای داخل این برند بهتر باشه. خوبه ایشالا کارای بزرگ تر :)

  به این نظر پاسخ دهید
2D Volume