6000 نام ایرانی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 6000 نام ایرانینسخه 1.1

امتیاز کاربران
4.17 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : مارینو

 

بسیاری از زوج هایی که صاحب فرزند می شوند علاقه دارند نام های خاصی برای فرزند خود انتخاب کنند. البته این نام های خاص باید معنی و مفهومی درست داشته باشد و چه بهتر که ریشه ایرانی نیز داشته باشد.

امروز قصد داریم اپلیکیشن "6000 نام ایرانی" را مورد بررسی قرار دهیم. این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود در زمینه اسامی ایرانی است که تقریبا نیاز شما را در این رابطه  به شکل کامل مرتفع می کند.

6000 نام ایرانی

رابط کاربری :

رابط کاربری "6000 نام ایرانی" بسیار ساده، زیبا و کارآمد است. ظاهر برنامه از 3 بخش الفبایی، جستجو و تنظیمات تشکیل شده است که در بخش الفبایی با انتخاب حرف مورد نظر خود نام هایی که با آن حرف شروع می شوند را مشاهده می کنید. در بخش جستجو نیز امکان پیدا کردن اسم مورد نظرتان فراهم است. البته اگر قسمتی از حروف اسم را نیز تایپ کنید و جستجو را آغاز کنید برنامه تمامی اسامی که حروف تایپ شده توسط شما درون آنها باشد را نیز نشان می دهد و در بخش جستجو توانایی خوبی را از برنامه شاهد هستیم.

در قسمت تنظیمات نیز نوع نمایش اطلاعات قابل تغییر است. به عنوان مثال تفکیک اسامی پسر یا دختر یا حتی تغییر در مشاهده ریشه اسم ها که بعنوان مثال فقط اسامی ترکی قابل مشاهده باشند قابل تنظیم است. البته بخش تنظیمات امکان جستجو در میان معنی اسمها را نیز به کاربر می دهد و در صورتی که این قابلیت فعال شود در هنگام جستجو متن نوشته شده توسط کاربر در معانی اسم ها نیز جستجو می شود.

با توجه به ظاهر ساده برنامه و دوری از هرگونه حاشیه پردازی بی مورد، امتیاز برنامه امتیاز خوبی است اما رنگ بندی برنامه می توانست زیبا تر باشد البته این موضوع کاملا سلیقه ایست و بدلیل عدم تطابق آن با سلیقه اینجانب (نویسنده) "6000 نام ایرانی" در بخش رابط کاربری امتیاز 4.5 از 5 را از AppReview دریافت کند.

6000 نام ایرانی

کاربرد :

همه چیز در این برنامه مناسب است. تعداد اسامی نسبتا زیاد، تفکیک مناسب گزینه ها ، راحتی کاربر در پیدا کردن نام مورد نظر خود و البته کامل بودن اطلاعات آن همه و همه باعث می شود این برنامه در بخش کاربرد امتیاز 5 از 5 را از AppReview دریافت می کند.

6000 نام ایرانی

قیمت :

قیمت این برنامه 1000 تومان است و برای چنین برنامه ای قیمت بالایی محسوب می شود. "6000 نام ایرانی" از آن برنامه هایی نیست که مورد نیاز هر کسی باشد یا کاربردی دائمی داشته باشد. کاربرد آن معمولا در زمانی کوتاه و برای افرادی خاص است و در صورتی که نام مورد نظر انتخاب شد این برنامه عملا بی فایده می شود بنا براین قیمت 1000 تومان قیمت نسبتا گرانی برای آن محسوب می شود. شاید بهتر بود قیمت چنین ابزاری نزدیک به 500 تومان باشد تا افراد بیشتری بتوانند هزینه کنند و از اسامی آن استفاده کنند. با تمامی این موارد در بخش قیمت امتیاز 3 از 5 به آن تعلق می گیرد. البته این امتیاز می توانست کمتر از این هم باشد اما قابلیت های مناسب برنامه AppReview را مجاب کرد امتیاز کمتر از 3 به  آن ندهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  iuj 5
  :yes: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-D :-D :-D :-D :-D :-D

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  gole sahra
  aliye

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  بهروز 5
  خیلی خوبه مشکل زوجا رو حل میکنه ولی همینطور که گفتین استفاده همیشگی نداره

  به این نظر پاسخ دهید
6000 نام ایرانی