Antisquad tactics

معرفی، نقد و بررسی بازی Antisquad tacticsنسخه 2.04

5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : استراتژی
  • قیمت : 10000 تومان
  • حجم : 242.4 مگابایت
دریافت برنامه/بازی Antisquad tactics از بازار سازنده : صباسل آریا

تعداد افرادی که در دنیا به انجام بازی های رایانه ای علاقه مند هستند، قابل شمارش نیست و این موضوع به خاطر لحظات سرگرم کننده ای است که بازی ها برای ما میسازند. در حال حاضر کمپانی های بازی سازی بسیاری در سراسر دنیا فعالیت نموده و عناوین مختلفی در سبک های متنوع تولید میکنند تا سلیقه همه مخاطبان تامین شود.

در ادامه قصد داریم بازی "Antisquad tactics" که در سبک استراتژی تولید شده را نقد و بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا به معرفی این بازی اندرویدی را بپردازیم.

Antisquad tactics

گرافیک و رابط کاربری :

طراحی حرفه ای منوها در بازی فوق با نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، تناسب کامل قالب گرافیکی با موضوع بازی، آیکن های یکدست و زیبا، فونت خوانا، چیدمان مرتب اجزای صفحه و به کارگیری خلاقانه انیمیشن ها و جلوه های تصویری، بدون تردید انگیزه لازم برای انجام آن را در شما به وجود می آورد. از این لحاظ نقصی برای "Antisquad tactics" قابل ذکر نیست و میتوان امتیاز کامل را برای آن درنظر گرفت.

این بازی اندرویدی از منوهای متعددی تشکیل شده که به استفاده از آنها نیاز پیدا خواهید کرد. رابط کاربری "Antisquad tactics" بسیار هوشمندانه و با رعایت استانداردهای لازم طراحی گردیده و از این رو جابجایی بین منوهای آن بدون پیچیدگی و با سرعت بالا انجام میپذیرد. استفاده از امکانات موجود نیز راحت است و اگر راهنمای تعاملی را به دقت دنبال کنید، از این بابت به مشکل بر نمیخورید.

Antisquad tactics

حال به محیط اصلی بازی فوق میرسیم که تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد. در "Antisquad tactics" طراحی کاراکترها و سایر عناصر گرافیکی با دقت زیاد و توجه به جزئیات صورت گرفته که همین موضوع باعث جذابیت محیط شده است. انیمیشن های هیجان انگیز، جلوه های تصویری نزدیک به واقعیت، موزیک پر انرژی و افکت های صوتی جالب نیز از دیگر نکات مثبت در این بازی به شمار می آیند که در مجموع شما را به انجام آن ترغیب میکنند. فضای بازی نیز پیوسته در هر مرحله تغییر نموده که آن را از یکنواختی در آورده و هر سطح دارای یک محیط متفاوت میباشد.

امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.

Antisquad tactics

گیم پلی :

قبل از هر چیز بد نیست بدانید که سبک این بازی اندرویدی استراتژی میباشد و همانطور که میدانید، بازی هایی که در این سبک ساخته میشوند اغلب دارای گیم پلی سرگرم کننده و غیر یکنواخت هستند. در "Antisquad tactics" نیز به همین منوال است و شما میتوانید علاوه بر گذراندن مراحل 60 گانه در 4 سطح، با دیگر کاربران هم به نبرد بپردازید. داستان این بازی از جایی شروع میشود که یک نظامی به دلیل درگیری با فرماندهان خود از ارتش اخراج میگردد و طی اتفاقاتی که برای او می افتد، اقدام به تشکیل یک ارتش خیابانی کوچک و مبارزه با گروه های مافیایی میکند. به نظر داستان جالبی میرسد پس ادامه این مطلب را دنبال نمایید تا با سایر ویژگی های بازی فوق آشنا شوید.

Antisquad tactics

اولین نکته ای که باید در "Antisquad tactics" به آن اشاره کنیم، وجود 5 کاراکتر با قابلیت های متفاوت میباشد که هر کدام از آنها در تیراندازی با یک نوع اسلحه تخصص دارند و میتوان قدرت آنها را در سه بخش اسلحه، زره و خصوصیات جنگی ارتقا داد. با توجه به این که امکان انجام مجدد هر یک از مراحل بر اساس سه درجه سختی وجود دارد، بنابراین در نهایت باید ارتش کوچک خود را قوی تر کنید. البته این کار برای شما بدون هزینه نخواهید بود و باید تا میتوانید تلاش نموده و سکه بدست آورید. سیستم امتیازدهی در بازی فوق به این صورت است که پس از اتمام موفقیت آمیز مرحله، تعدادی سکه به شما تعلق میگیرد و علاوه بر این اگر ماموریت های محول شده را بطور صحیح انجام دهید، سکه های بیشتری بدست خواهید آورد.

Antisquad tactics

تجهیزات کمک متنوع از دیگر ویژگی های "Antisquad tactics" به شمار میرود که استفاده از آنها، انجام بازی را لذت بخش تر میکند. همچنین این امکان پیش بینی شده تا در صورت نیاز بتوانید با ترکیب تجهیزات، موارد جدیدتری بسازید و از آنها در حین بازی استفاده نمایید. با توجه به اینکه دشمنان شما نیز در این نبرد ماجراجویانه متنوع هستند و هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند، باید در اداره کردن ارتش کوچک خود و به کارگیری تجهیزات و نیروها در موقع مناسب، هوشمندانه عمل کنید.

در مورد همه چیز صحبت کردیم جز نحوه انجام بازی فوق که بدون تردید از اهمیت زیادی برای کاربر برخوردار است. راهنمای تعاملی "Antisquad tactics" تا چند مرحله ابتدایی شما را همراهی خواهد کرد و از این رو ما غیر از نام بردن برخی از ویژگی ها، توضیح بیشتری نمیدهیم. این بازی به صورت نوبتی (Turn based) انجام میپذیرد به صورتی که فرصت حمله، هر بار در اختیار یکی از طرفین قرار میگیرد. کاراکترها علاوه بر جان دارای یک مولفه دیگر به نام انرژی هستند که در صورت اتمام آن، نوبت تیراندازی یا جابجایی باید در اختیار طرف مقابل گذاشته شود. جابجایی ها نیز به صورت نقطه به نقطه صورت گرفته و نمیتوان آزادانه به هر سمت و موقعیت رفت. در پایان پیشنهاد میکنیم که همه این موارد را خودتان تجربه نمایید و ضمن کشف دیگر ویژگی های این بازی، از هیجان آن لذت ببرید.

موارد اشاره شده توسط AppReview، امتیاز 5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

Antisquad tactics

قیمت :

هرچند این بازی اندرویدی از هر لحاظ کم نقص میباشد و برای ساخت آن زحمت فراوانی کشیده شده اما انتظار میرفت که قیمت آن کمتر باشد تا رضایت خاطر همه مخاطبان فراهم گردد. البته هزینه دریافت "Antisquad tactics" برای کاربرانی که علاقه مند به انجام بازی هایی در این سبک و با این کیفیت هستند، چندان هم زیاد نیست. با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

پاورقی : بازی فوق توسط کمپانی خارجی Plug-in Digital تولید شده که شرکت "صباسل آریا" پیرو یک قرارداد رسمی آن را در ایران منتشر کرده است.

 

Antisquad tactics

معرفی، نقد و بررسی بازی Antisquad tactics

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


Antisquad tactics