AquaPlay

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن AquaPlayنسخه 1.0

2.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 8 مگابایت
  • اندروید مورد نیاز : 2.2 و بالاتر

همه ما در دوران کودکی بازی های متنوعی انجام داده ایم که برخی از آنها به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل شده اند. حتما دستگاه های AquaPlay را به یاد دارید که حاوی تعدادی حلقه و استوانه به صورت شناور در یک مایع بودند و شما میبایست رینگ ها را درون استوانه ها هدایت میکردید. این بازی ساده در نوع خود سرگرم کننده بود هرچند دستگاه مورد نظر بعد از مدتی معیوب میشد!

در ادامه یک بازی اندرویدی را معرفی میکنیم که شبیه سازی این سرگرمی قدیمی میباشد. ما را در نقد و بررسی "AquaPlay" همراهی کنید.

AquaPlay

گرافیک و رابط کاربری:

صفحه بازی فوق، درواقع همان دستگاه AquaPlay است که از لحاظ طراحی گرافیکی بسیار ساده و معمولی میباشد. در اینجا هیچگونه خلاقیت و جذابیتی به چشم نمیخورد، غیر از انیمیشن حرکت حلقه ها در مایع که در کنار افکت صوتی بازی، کاربران را کمی تحریک خواهد کرد!

در این بازی اندرویدی هیچ منویی وجود ندارد و در پیاده سازی مواردی از قبیل شروع دوباره، زمان سپری شده و تعداد حلقه هایی که در استوانه ها قرار گرفته اند، کمترین دقت نظر ممکن صورت گرفته است.

"AquaPlay"  در این بخش امتیاز پایینی کسب میکند و از نظر AppReview، این امتیاز 1.5 از 5 خواهد بود.

AquaPlay

گیم پلی:

بیشترین امتیاز این بخش را باید به شبیه سازی نسبتا دقیق "AquaPlay" از روی دستگاه واقعی آن بدهیم. این امر به سبب فیزیک قوی و نزدیک به واقعیتی میباشد که در این بازی اندرویدی پیاده سازی شده است. همانند قبل، شما میبایست با فشار یک دکمه و حرکت دادن تلفن همراه، حلقه ها را به داخل استوانه ها هدایت کنید. ایده تولید این بازی درنوع خود قابل توجه بوده و به هرحال یک سرگرمی محسوب میشود.

هرچند AquaPlay در حالت واقعی، یک بازی تک مرحله ای است اما در اینجا کاربران با تلفن همراه و دنیای برنامه نویسی سر و کار دارند. به همین دلیل باید تک مرحله ای بودن "AquaPlay" را بزرگترین نقص آن به شمار آوریم. حتی با وجود اینکه میشد از سیستم امتیازدهی بر اساس زمان استفاده گردد، این امکان نیز برای بازی فوق درنظر گرفته نشده و باید گفت چنین گیم پلی تکراری، به زودی خسته کننده خواهد شد!

با امید به اینکه در آینده شاهد پیشرفت "AquaPlay" باشیم، AppReview امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

قیمت:

برای خرید یک دستگاه AquaPlay، باید هزینه ای بیشتر از دریافت این بازی اندرویدی بپردازید و علاوه بر این، در دست گرفتن چنین دستگاهی برای بزرگسالان معقول نیست! با این وجود و با توجه به کمبودهای اشاره شده، بهتر بود قیمت کمتری برای "AquaPlay" درنظر گرفته شود تا رضایت خاطر بیشتری برای مخاطبان فراهم گردد.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


AquaPlay