Chicken Rider Frog

معرفی، نقد و بررسی بازی Chicken Rider Frogنسخه 1.0.10

3.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : Shexel Studio

با وجود انواع بازی ها در سبک های مختلف، تلفن همراه میتواند به یک وسیله سرگرم کننده تبدیل شود. از آنجا که سلیقه افراد در این زمینه با یکدیگر متفاوت میباشد، روزانه ده ها عنوان بازی موبایل در دنیا منتشر میگردد و تولیدکنندگان ایرانی نیز سعی میکنند تا از این قافله عقب نمانند. در سال های اخیر، این صنعت در کشور ما سیر صعودی نسبتا خوبی داشته است. در ادامه قصد داریم تا بازی اندرویدی "Chicken Rider Frog" را به شما معرفی نموده و به نقد و بررسی آن بپردازیم. با ما همراه باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید. Chicken Rider Frog

گرافیک و رابط کاربری:

بازی فوق به دلیل سبک خاصی که دارد فاقد منو و هرگونه تنظیمات میباشد و به غیر از دکمه شروع مجدد و خروج، آیکن های دیگری در آن به چشم نمیخورد. بدین ترتیب در بررسی رابط کاربری آن نکته خاصی وجود ندارد و در این رابطه هیچ امتیازی به "Chicken Rider Frog" نسبت داده نخواهد شد. البته باید گفت، ظاهر دو آیکن مذکور میتوانست بهتر و با هماهنگی بیشتری نسبت به محیط بازی طراحی گردد.

نکته بارز در گرافیک این بازی اندرویدی، سادگی آن میباشد بطوریکه عناصر موجود به چند مورد محدود میشوند و پس زمینه هم به غیر از تغییرات اندک، ویژگی جذب کننده ای دیگری برای کاربر ندارد. حتی انیمیشن ها نیز معمولی هستند و تنها نکته مثبت را باید در خلق کاراکتر و افکت های صوتی دانست. سبک بازی ایجاب میکند تا با چنین گرافیکی روبرو باشیم، اما از آنجا که " Chicken Rider Frog" از روی بازی معروف "Flappy Bird" ساخته شده است، انتظار میرفت ایده پردازی بیشتری از سوی تولیدکنندگان انجام پذیرد.

جمع بندی موارد اشاره شده توسط AppReview، امتیاز 2.5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد. Chicken Rider Frog

گیم پلی:

برای کسانی که قبلا بازی "Flappy Bird" را انجام داده اند، نحوه انجام "Chicken Rider Frog" و سبک آن که به Arcade معروف میباشد کاملا مشخص است.  شما باید کاراکتر این بازی اندرویدی را با لمس پی در پی و به موقع صفحه نمایش، از میان موانع عبور دهید و تا آنجا که میتوانید در این کار مقاومت کنید.

هرچند این گیم پلی بسیار ساده به نظر میرسد اما در عین حال میتواند علاقه مندان به این سبک بازی ها را تا مدت ها به خود مشغول کند. نکته مثبتی که از این بابت در "Chicken Rider Frog" به چشم میخورد، وجود سیستم امتیازدهی آن بر اساس تعداد عبور موفقیت آمیز از موانع است و همین امر باعث میگردد تا شما به فکر رکورد زدن در بازی فوق باشید!

با وجود اینکه درگیر شدن کاربر با گیم پلی یک بازی، شرط اصلی موفقیت آن قلمداد میشود اما باید توجه داشت که ایده پردازی بیشتر میتواند به روند این موفقیت، قوت ببخشد. این همان موضوعی است که نه در "Chicken Rider Frog" و نه در "Flappy Bird" لحاظ نشده و به همین دلیل نباید انتظار داشته باشیم که این بازی ها تا مدت های طولانی در ذهن مخاطبان باقی بمانند. امتیاز AppReview به این بخش، 3 از 5 است. Chicken Rider Frog

قیمت:

تولید یک بازی هرچند ساده مانند "Chicken Rider Frog"، کار چندان ساده ای نیست و باید گفت این بازی اندرویدی با دقت نظر بالایی از لحاظ بروز خطاهای احتمالی در طول روند اجرا، پیاده سازی شده است. از این رو AppReview، قیمت درنظر گرفته شده برای آن را منصفانه دانسته و امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


Chicken Rider Frog