معرفی بازی Dragon Hills

معرفی بازی Dragon Hills

گرایش روزافزون کاربران تلفن همراه به انجام بازی با این دستگاه، دلیل توجیه کننده ای برای ساخت عناوین مختلف در این زمینه میباشد. این روزها تنوع بازی ها به اندازه ای زیاد است که سلیقه همه مخاطبین به خوبی تامین میگردد. این موضوع شامل سنین مختلف نیز میشود و بدین ترتیب کمتر کسی را میتوان یافت که به انجام بازی با تلفن همراه خود نپردازد.

"Dragon Hills" عنوان جدیدی است که میتواند لحظات سرگرم کننده ای برای شما ایجاد کند. در معرفی این بازی اندرویدی همراه ما باشید.

Dragon Hills

Dragon Hills

اولین نکته ای که باید درمورد بازی فوق ذکر کنیم، گرافیک پویا و جذاب آن میباشد که نظر هرکاربری را به خود جلب خواهد نمود. محیط زنده و متغیر در کنار انیمیشن ها و افکت های تصویری هیجان انگیز، جذابیت خاصی به "Dragon Hills" بخشیده که موزیک و افکت های صوتی تحرک برانگیز را نیز باید جزو عوامل موثر در این موضوع به شمار آوریم. موارد نام برده تنها محدود به محیط این بازی اندرویدی نمیشوند و خلاقیت های گرافیکی در ظاهر منوهای آن نیز به چشم میخورد.

Dragon Hills

Dragon Hills

"Dragon Hills" (تپه اژدها)، داستان پرنسس خشمگینی است که در پی انتقام جویی از شاهزاده جوان بر می آید و سوار بر اژدها به تعقیب و گریز با او میپردازد. در تولید بازی فوق از سبک های متفاوتی الهام گرفته شده و نتیجه نهایی، خلق ژانری به صورت دونده-هیجانی (Runner-Action) میباشد. کنترل کاراکتر بازی راحت بوده و با کشیدن انگشت به سمت پایین و رهاکردن آن انجام میپذیرد تا از میان انبوه موانع و دشمنان عبور کنید.

در این بازی هر چه قدر که مسیر طولانی تری را پشت سر بگذارید، امتیاز و سکه بیشتری بدست خواهید آورد و میتوانید با سایر کاربران در جدول امتیازات (Leaderboard) رقابت نمایید. همچنین وجود امتیاز افزایشی و دستاوردهای متنوع در "Dragon Hills"، باعث میشود تا کاربران علاوه بر تلاش برای حفظ جان، در نابودکردن موانع و دشمنان نیز تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

Dragon Hills

Dragon Hills

در پیاده سازی گیم پلی این بازی اندرویدی از ترفندهای مختلفی استفاده شده است که از مهمترین آنها باید به تنوع موانع و دشمنان، آیتم های کمکی و عوامل امتیازآوری مختلف در طول مسیر، امکان ارتقای تجهیزات متنوع در قسمت فروشگاه و قابلیت پیشرفت به مراحل بالاتر اشاره کنیم. علاوه بر این، مبارزه با غول آخر هر مرحله نیز در کنار موارد نام برده به افزایش هیجان در "Dragon Hills" می انجامد و انگیزه انجام آن را بیش از پیش به شما القا میکند. لازم به ذکر است که در روند اجرای بازی باید مراقب از دست دادن جان بر اثر تیراندازی دشمنان و یا نابودی کامل در هنگام برخورد با موانع سخت باشید هرچند میتوانید با از دست دادن تعدادی سکه، بعد از باخت حرکت خود را از سر بگیرید.

Dragon Hills

Dragon Hills

در پایان باید گفت که برای تولید بازی فوق وقت کافی گذاشته شده است تا رضایت خاطر کاربران از هر لحاظ فراهم گردد هرچند سلیقه ها متفاوت میباشد. "Dragon Hills" در دفعات زیاد دانلود نشده اما کسب امتیاز بالا از همین تعداد مخاطب، نشان میدهد که میتواند به یک بازی محبوب تبدیل شود. امیدواریم شما نیز از انجام این بازی اندرویدی لذت ببرید.

اینها را هم بخوانید

نظرات کاربران

 1. avatar
  حجت
  بازی خوبیه ولی خب نمیدونم چرا تموم نمیشه الان مرحله 248 هستم شایدم نامحدوده کسی میدونه که بازی محدود هست یا نه؟

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   تا جایی که اطلاع دارم بازی نامجدود نیست و در آپدیت ها مراحل جدید و محدود به اون اضافه میشه.

   به این نظر پاسخ دهید