Hover Box

معرفی، نقد و بررسی بازی Hover Boxنسخه 1.0

0 5 0
  • دسته : رقابتی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 8.2 مگابایت
سازنده : استودیو BlueBulk

آیا تا به حال قدرت و دقت کنترل دستان خود را آزمایش کرده اید؟ تمرکز بر روی حرکت بدن و به خصوص دست ها، یکی از آیتم های تست اعصاب میباشد که در امتحانات ورودی بعضی از مشاغل حساس مانند خلبانی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین از این موضوع برای طراحی خیلی از بازی های رایانه ای الهام گرفته شده است.

بازی اندرویدی که در ادامه معرفی میکنیم بر همین اساس تولید شده و البته دقت شما را نیز برای گزینش بهترین راه میسنجد! در نقد و بررسی بازی "Hover Box" همراه ما باشید.

Hover Box

گرافیک و رابط کاربری:

در اینجا با یک بازی ساده مواجه هستیم. دراین سبک طراحی از کاراکترهای فانتزی و رنگ بندی های متنوع خبری نیست اما این توجیهی برای عدم زیبایی گرافیکی نمیباشد؛ نکته ای که در این بازی رعایت شده است.

انیمیشن ها وعناصر تشکیل دهنده بازی فوق از لحاظ طراحی، در حد خوبی هستند و همخوانی بین آنها کاملا احساس میگردد. این موضوع شامل رابط کاربری "Hover Box" نیز میشود. منوها، دکمه ها و حتی فونت ها، همگی از یک سبک طراحی پیروی میکنند.

پیشنهاد ما این بود درقسمت منوی شروع، راهنما و فهرست مراحل بازی، کمی از رنگ های دیگر نیز استفاده شود تا جذابیت بیشتری برای شروع بازی به کاربر تزریق گردد.

کمبود دیگری که احساس میشود، عدم استفاده از افکت های صوتی و یک موزیک متن مناسب میباشد. این موضوع برای چنین بازی هایی که ظاهر بی روحی دارند بسیار حیاتی خواهد بود. البته در طی انجام بازی معدود صداهایی به گوش میرسد!

درکل امتیاز این بازی اندرویدی با توجه به سبک طراحی آن خوب است و AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش مناسب میداند.

Hover Box

گیم پلی:

دقت و تمرکز حرف اول را در بازی "Hover Box" میزند. نحوه بازی به این صورت میباشد که باید با حرکت دادن تلفن همراه خود به اطراف و کنترل آن، مربع سیاه رنگی را به مقصد برسانید. در این راه موانع مختلفی وجود دارد که نباید به آنها برخورد کنید. حتی تماس با کناره های صفحه نیز منجر به باخت شما خواهد شد. در اینجا لازم است به فیزیک خوب این بازی اندرویدی هم اشاره کنیم.

اجازه دهید ببینیم "Hover Box" چه مقدار توانایی برای جذب مخاطبان دارد! ابتدا روند سختی مراحل بازی را بررسی میکنیم. با افزوده شدن عناصر و انیمیشن های جدید به هر مرحله، این روند به خوبی پیش میرود.

در اصل سبک بازی به صورت پازل بوده و در هر مرحله باید یک راه حل جدید پیدا کنید تا به پایان برسید. ظهور آیتم های متفاوت در هر سطح کاربر را به ادامه بازی ترغیب خواهد کرد.

 نکته ای که حائز اهمیت است تعداد کم مراحل در نسخه فعلی "Hover Box" میباشد که بدون تردید در آپدیت های بعدی، این تعداد بیشتر میشود.

جای خالی امتیازات در این بازی احساس میشود. به منظور جلوگیری از تکراری شدن، بهتر بود یک سیستم امتیازدهی بر حسب زمان نیز برای آن درنظر گرفته میشد.

امتیاز درنظر گرفته شده توسط AppReview برای این بخش، 4 از 5 میباشد.

Hover Box

قیمت:

"Hover Box" بطور رایگان عرضه شده است و ارزش امتحان کردن را دارد. AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

توضیح: بازی فوق توسط یکی از هموطنانمان درخارج از کشور تولید شده و در بازارهای جهانی منتشر گردیده است و به همین دلیل زبان استفاده شده در آن انگلیسی میباشد.

 

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟