MyBaby

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن MyBabyنسخه 1.0

امتیاز کاربران
3.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سبک زندگی
 • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
 • حجم : 1.8 مگابایت
سازنده : ایران موبایل

در دنیا هیچ حسی را نمیتوان قویتر از حس پدر و مادر به فرزند یافت. مهر و محبتی که خداوند در دل والدین قرار میدهد، این انگیزه را در آنها به وجود می آورد که همواره با جان و دل مراقب فرزندان خود باشند. این مراقبت در زمان کودکی بیشتر از دوران دیگر است و برای اینکه سلامتی نوزاد حفظ شود یادگیری مهارتهایی در این زمینه الزامی میباشد.

برنامه ای که امروز قصد بررسی آن را داریم، با نام "MyBaby" منتشر شده و رهنمون های کارآمدی در زمینه کودکداری در خود دارد.

MyBaby

رابط کاربری:

این اپلیکیشن اندرویدی با پس زمینه ای که هماهنگ با نام آن است مزین شده که رنگ بندی یکنواختی دارد و از سویی دیگر با تکرار این تصویر در تمام صفحات برنامه (غیر از صفحه توضیحات) حس خسته کنندگی به کاربر القا میگردد. حتی تلاشی برای تغییر رنگ فونت استفاده شده در سربرگ نیز نشده تا کمی از این یکنواختی کاسته شود. البته ناگفته نماند تصویر مذکور با دقت نظر انتخاب شده و زیباست. نکات مثبت رابط کاربری "MyBaby" عبارتند از چینش و ترتیب خوب در منوی اصلی همراه با آیکون های مناسب که عنوان نیز دارند، چیدمان مرتب لیست عناوین درصفحات بعدی که البته در بعضی موارد بهم ریختگی متن دیده میشود، فونت مناسب و خوانا که امکان بزرگنمایی نیز برای آن فراهم شده و کارکرد درست برنامه در نمای افقی و عمودی. لازم به ذکر است در اکثر اپلیکیشن ها، تولیدکنندگان وقت زیادی صرف طراحی بهتر رابط کاربری نمیکنند و این برنامه اندرویدی نیز شامل این دسته میشود. امتیازی که توسط AppReview به این بخش تعلق میگیرد 3.5 از 5 میباشد.

MyBaby

کاربرد:

تعداد مقاله های موجود در "MyBaby" زیاد نیست اما جنبه های مختلفی از علم کودکداری را در برمیگیرد، حتی نکاتی که باید پدران بدانند. همچنین توضیحات ارائه شده برای هر مطلب نیز به قدر کافی کامل و روشن میباشد که بتواند برای زوج های بی تجربه مفید باشد. در این اپلیکیشن اندرویدی برخی از امکاناتی که در برنامه های رقیب وجود دارد، دیده نمیشود و ساده ترین آن ابزار جستجو است. تنها قابلیت های موجود برای شما، با نگاه داشتن انگشت روی متن و ظاهر شدن دستگیره های انتخاب امکان پذیر میشود، که پس از آن منویی در بالا ظاهر میگردد و میتوانید کل متن را انتخاب کرده و آن را کپی کنید یا ازطریق بلوتوث و ایمیل و... با دیگران به اشتراک بگذارید. AppReview  امتیاز 4 از 5 را در این بخش در نظر میگیرد.

MyBaby

قیمت:

برنامه هایی که در مارکت ها مشاهده میکنیم معمولا قیمت های ناچیزی دارند اما همین قیمت ها با میزان کاربردی که برای کاربر دارند سنجیده میشوند. از نظر AppReview و به دلیل اینکه مطالب موجود در "MyBaby" محدود است، میتوانست بهای کمتری داشته باشد و بنابراین امتیاز 4 از 5 به آن تعلق میگیرد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  محمد 0.5
  :-( :-( :-( دیگه شما پول نگیرید خصیص بازی در نیارید

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   محمد جان دقیقا متوجه منظورت نمیشم؟!! AppReview فقط برنامه هارو معرفی و نقد و بررسی میکنه.اینجا قرار نیست پولی از کاربر گرفته بشه.

   به این نظر پاسخ دهید
MyBaby