معرفی اپلیکیشن TVShow Time

معرفی اپلیکیشن TVShow Time

با وجود تعداد بسیار زیاد فیلم ها و سریال های تلویزیونی، دیگر زمانی برای تلف کردن در اوقات فراغت باقی نمیماند! اگر شما نیز جزو علاقه مندان به سینما و تماشای تلویزیون باشید، بدون تردید با این موضوع اتفاق نظر دارید. علاقه اکثر قریب به اتفاق اقشار جامعه به عناوین مختلف سینمایی باعث شده تا صنعت تولید فیلم های کوتاه و بلند در کشورهای صاحب تکنولوژی رونق چشمگیری پیدا کند و بدین صورت، سلیقه همه افراد نیز تامین گردد. اپلیکیشن "TVShow Time" مناسب برای کسانی است که تمایل به پیگیری فیلم ها و سریال های خارجی دارند. در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی این برنامه اندرویدی بپردازیم. TVShow Time

در شروع، شما باید یک حساب کاربری در برنامه فوق ایجاد نمایید که طی چند مرحله انجام میپذیرد. پس از وارد کردن نام دلخواه و ایمیل خود، به صفحه ای انتقال می یابید که لیست بسیار طولانی از عناوین سینمایی در آن به چشم میخورد و میتوانید فیلم یا سریال هایی که هم اکنون پیگیر آنها هستید را انتخاب کنید. پس از این کار، امکان مشخص کردن شماره فصل و قسمت هایی که عنوان موردنظر را تا آنجا مشاهده کرده اید وجود دارد. درپایان نیز میبایست ایمیل خود را بررسی و بر روی لینک تایید کلیک نمایید تا حساب شما فعال گردد. حال همه چیز آماده میباشد و تنها باید با منو و قابلیت های "TVShow Time" آشنا شوید. لیست امکانات این اپلیکیشن اندرویدی همراه با یک توضیح مختصر، در زیر آمده است. TVShow Time

گزینه های فهرست سمت راست:

Agenda(دستور کار): در این صفحه، فهرست تمامی عناوینی که برای پیگیری انتخاب و یادآوری برای آنها را فعال کرده اید با جزئیاتی همچون ساعت پخش و نام قسمت بعدی به نمایش درمی آید. با اشاره بر روی هر عنوان و رفتن به صفحه بعد، میتوانید با کشیدن صفحه به سمت چپ و راست علاوه بر مشاهده نمونه ویدئوی هر قسمت از سریال، اطلاعاتی از قبیل خلاصه داستان(OverView) و نظرات دیگر کاربران را بدست آورید.

News: این بخش مربوط به ارسال مطالب مختلف(Post) توسط کاربران اپلیکیشن فوق میشود که امکاناتی از قبیل پسندکردن و نظردادن برای آن پیش بینی شده است.

To Watch: در اینجا نیز لیستی از سریال های انتخاب شده توسط شما به همراه تعداد قسمت های پخش شده تا اکنون و تعدادی که مشاهده کرده اید، وجود دارد. لازم به ذکر است، کاربران میتوانند با ورود به صفحه هر عنوان و لمس گزینه Watched?، مشاهده آن را گزارش نمایند که نظردهی سریع با شکلک ها نیز میسر میباشد.

My Shows: بازهم فهرستی دیگر از سریال ها و اینبار به صورت نمایش تصویر بندانگشتی که مقدار قسمت های مشاهده شده توسط کاربر نیز به صورت گرافیکی(Progress bar) در زیر آن نشان داده میشود. در این صفحه امکان فیلتر کردن نمایش بر حسب گزینه هایی از جمله ادامه دار، پایان یافته و ذخیره شده در آرشیو به چشم میخورد. همچنین میتوانید عناوین دلخواه خود را به این لیست اضافه کنید که با استفاده از ابزار جستجو انجام میپذیرد.

My Friends: با استفاده از این گزینه، قادر خواهید بود با سایر کاربران "TVShow Time" ارتباط برقرار نمایید.

Explorer: در این قسمت از برنامه فوق، فهرستی از تمام سریال ها در دسترس شما قرار میگیرد که مشابه با لیست هنگام ثبت نام بوده و میتوانید موارد دلخواه را برای پیگیری انتخاب کنید. لازم به ذکر است که امکاناتی برای فیلترکردن این فهرست بر حسب سبک فیلم ها و بیشترین دنبال کننده ها قرار دارد.

Search: با استفاده از این ابزار میتوانید در میان لیست کاربران و فهرست سریال ها بطور جداگانه به جستجو بپردازید. TVShow Time

حال که با گزینه های موجود در منوی "TVShow Time" آشنا شدید، بد نیست توضیحی درمورد تنظیمات آن نیز بدهیم. با لمس دکمه سخت افزاری منو و اشاره بر روی گزینه Settings، گزینه هایی برای ویرایش اطلاعات مربوط به حساب کاربری، تنظیم یادآور پخش هر یک از سریال ها(Display & Notifications)، انتخاب شبکه های دلخواه برای نمایش لیست سریال های در حال پخش توسط آنها(Networks) و پاک کردن حافظه برنامه(Cache) در دسترس شما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است با فعال کردن ابزارک این برنامه، میتوانید لیست دستورکار(Agenda) یا To watch را در صفحه گوشی خود داشته باشید.

درپایان باید گفت، اپلیکیشن فوق در مدت زمان کوتاهی که از انتشار آن میگذرد با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان به تماشای فیلم و سریال، در داخل و خارج از کشور روبرو شده و بازخورد مناسبی داشته است.

اینها را هم بخوانید

نظرات کاربران

  1. avatar
    alireza
    من این برنامه رو ندارم میگه ناسازگاری با دستگاه شما ولی میدونم برنامه خوبیه

    به این نظر پاسخ دهید