لانچرهای اندروید

آشنایی با 10 لانچر برتر اندروید

هر گوشی اندروید دارای یک لانچر صفحه خانه مختص به خود می باشد، سیستم عامل اندروید به سبب ارائه ویژگی های شخصی سازی متعدد شهره خاص و عام است و یکی از این قابلیت های کاربردی امکان تغییر لانچر صفحه خانه در گوشی می باشد. با توجه به کاربر گسترده این امکان، لانچرهای بیشماری در دسترس اندرویدی ها قرار گرفته اند و در این مطلب به معرفی 10 لانچر برتر پرداخته خواهد شد، با ما همراه باشید.

Nova Launcher

لانچرهای اندروید

Nova Launcher نه تنها یک جایگزین خوب برای صفحه خانه گوشی است، بلکه یکی از بهترین اپلیکیشن های اندروید محسوب می شود که تاکنون ساخته شده است و این اپلیکیشن به طور مستمر میزبان آپدیت های جدید می شود. آنچه موجب محبوب و متمایز شدن این لانچر شده، قابلیت های شخصی سازی بیشماری است که در آن جای گرفته اند. شاید فکر کنید این اپلیکیشن یک لانچر استوک مقدماتی است، اما قابلیت های آن بیشتر از تصور شما هستند و با کمی دستکاری می توانید صفحه خانه خود را بسیار زیبا و جذاب گردانید.

لینک دانلود اپلیکیشن


Action Launcher 3

لانچرهای اندروید

در صورتی که به دنبال یک لانچر با قابلیت های منحصر به فرد می گردید، Action Launcher گزینه مناسبی برای شما می باشد. توسط این لانچر، با هر بار تغییر تصویر پس زمینه، رنگ صفحه خانه (نوار جستجو، فولدرها و غیره) تغییر پیدا می کند، Shutters شما را قادر می سازند تا با جابجا کردن آیکون اپلیکیشن یک ویجت را مشاهده کنید، Quickpage نیز دراوری برای ویجت هاست و Covers آیکون های اپلیکیشن را به فولدرها تبدیل می کنند. این لانچر اپلیکیشن قدرتمندی می باشد.

لینک دانلود اپلیکیشن


Apex Launcher

لانچرهای اندروید

انتشار Apex Launcher نیز همزمان با Nova Launcher صورت پذیرفت و این لانچر امکانات شخصی سازی بیشتری را در خود جای داده است. اما این دو لانچر وجوه مشترک زیادی دارند و هر دو لانچرهای استوک ساده با قابلیت های شخصی سازی متعدد می باشند. می توانید ظاهر ساده و یا منحصر به فردی را با استفاده از آنها به گوشی خود بدهید.

لینک دانلود اپلیکیشن


Arrow Launcher

لانچرهای اندروید

این لانچر بسیار کم حجم و سریع بوده و توسط مایکروسافت ساخته شده است، یکی از قابلیت های اصلی آن صفحه ای با ویجت هاست که در آن عکس های اخیر، اپلیکیشن های پرکاربرد، مخاطبین محبوب و غیره را مشاهده می کنید. هریک از ویجت ها را می توان در صفحه خودشان در صفحه خانه پین کرد. اگر Bing موردعلاقه شماست، Arrow شما را قادر به عوض کردن تصویر پس زمینه بر اساس عکس های Bing می کند.

لینک دانلود اپلیکیشن


Aviate Launcher

لانچرهای اندروید

Aviate Launcher ظاهر اپ دراور را تغییر می دهد و به جای گرید یا لیست از آیکون ها که به ترتیب الفبایی مرتب شده اند، Aviate به طور خودکار اپلیکیشن های شما را در فولدرها قرار می دهد و مرتب می کند. این فولدرهای دسته بندی شده تنها با یک جابجایی انگشت در دسترس می باشند. صفحه خانه شامل 10 آیکون است و با جابجایی به قسمت بالا می توانید مخاطبین محبوب خود را مشاهده کرده و برای آنها پیام بفرستید یا یه آنها زنگ بزنید. چنانچه اهل نظم و ترتیب هستید، Aviate گزینه خوب و مناسبی برای شما به نظر می رسد.

لینک دانلود اپلیکیشن


Evie Launcher

لانچرهای اندروید

Evie Launcher یکی از جدیدترین اپلیکیشن ها در این حوزه است و این لانچر طراحی مینیمال دارد که مشابه لانچر استوک اندروید می باشد. تمامی اپلیکیشن های شما در یک دراور ذخیره شده و به راحتی می توان آنها را باز کرد. این دراور قابل مرتب شدن به صورت لیست یا گرید می باشد. با جابجایی انگشت به سمت پایین صفحه خانه یک ورودی جستجو برای تمامی بخش ها به شما نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود اپلیکیشن


ASAP Launcher

لانچرهای اندروید

همانطور که از نام این لانچر پیداست، سرعت در لانچر ASAP Launcher حرف اول را می زند. داک در قسمت پایین قابل بزرگ شدن است و این کار موجب نمایش اپلیکیشن های اخیر و محبوب های پین شده می شود. ASAP دسترسی به تنظیمات سریع را نیز به سادگی و با یک جابجایی انگشت مسیر می گرداند. با کشیدن انگشت از سمت راست، تاگل هایی برای تنظیماتی مانند نور، وای فای، بلوتوث، Airplane mode و غیره را مشاهده می کنید. این لانچر به صورت یک لیست عمودی همراه با یک نوار جستجو مرتب شده است.

لینک دانلود اپلیکیشن


Solo Launcher

لانچرهای اندروید

Solo Launcher لانچری برای DIY themers هاست و بر این ویژگی می بالد. اپلیکیشن Beautify آن، کاربران را قادر به تغییر تم، تصویر پس زمینه، فونت ها و غیره می گرداند. این لانچر جسچرهای متعددی را نیز در خود جای داده که به شما امکان ناوبری در رابط به صورت سریع را می دهد. در قسمت راست صفحه ای برای اخبار تعبیه شده و با کمک قابلیت جستجوی آن می توانید هر چیزی را سریعا بیابید.

لینک دانلود اپلیکیشن


ADW Launcher 2

لانچرهای اندروید

ADW قدیمی ترین لانچر موجود در این فهرست می باشد که مدتی کنار گذاشته شده بود، اما سال گذشته توسعه دهنده تغییراتی در آن اعمال کرد. ADW بهترین لانچر از لحاظ قابلیت های شخصی سازی است که پیش از لانچرهای دیگر به صحنه وارد شده و قابلیت های بیشماری را ارائه می دهد و یک لانچر OG برای کاربران فعال بوده و هنوز هم محبوبیت زیادی دارد.

لینک دانلود اپلیکیشن


Smart Launcher 3

لانچرهای اندروید

این روزها همه چیز هوشمند شده و در اختیار قرار داشتن یک لانچر هوشمند نیز بسیار خوب خواهد بود. این لانچر برای اینکه گوشی شما را یکپارچه تر و بانظم تر نماید، طراحی شده است. صفحه اصلی دسترسی به قابلیت های مقدماتی گوشی مانند دوربین، مرورگر، عکس و غیره را در اختیار شما قرار می دهد و اپ دراور نیز به طور خودکار به دسته بندی هایی تقسیم می شود و نوار جستجو نیز در آن تعبیه شده است. علاوه بر این، با استفاده از دو ضربه سریع می توانید صفحه نمایش گوشی را خاموش کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن

اگر از کاربران اندروید هستید، کدامیک از لانچرها را مورد استفاده قرار می دهید و دلیل انتخاب شما چیست؟

 

http://phandroid.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید