کمک به افزایش درآمد برنامه‌نویسان
برنده ۲ دوره جشنواره وب
۳۰۰۰+ مشتری خوشحال

ما در اپریویو این امکان را برای شما علاقه مندان به اپلیکیشن و بازی موبایل فراهم نموده ایم تا ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، بهترین و کاربردی ترین آنها را انتخاب کنید.
از طرفی اپریویو حامی شما توسعه دهنگان هم هست. سعی می کنیم با تجربه ای که داریم به شما در زمینه تولید محصولات بهتر و افزایش دانلود کمک کنیم.
بخش وبلاگ نیز به آموزش روش های تولید و بازاریابی برنامه ها و بازی ها و آخرین اخبار این حوزه اختصاص داده شده است.
ما فعالیت خود را به عنوان اولین مرجع معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل و مجله تخصصی اندروید در کشور، از سال ۹۲ شروع کرده ایم.

نقد و بررسی ۳۰۰۰ برنامه و بازی به در خواست توسعه دهنگان، گواهی بر اعتبار و تخصص ماست.

با خانواده اپریویو بیشتر آشنا شوید

میلاد صالحی
میلاد صالحی

موسس و مدیر ارشد سایت

هدف من ایجاد رسانه ای متمرکز و فعال در راستای حمایت از توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی موبایل و کمک به کاربران جهت انتخابی آگاهانه تر بود. اکنون این هدف با نام اپریویو، در کنار یک تیم دوست داشتنی و دلسوز و با سابقه ای درخشان که نتیجه آن بررسی صدها اپلیکیشن و بازی میباشد، به واقعیت پیوسته است.

سید ابوالفضل شرافت
سید ابوالفضل شرافت

نویسنده بخش نقد و بررسی

عاشق بازی و بازی سازی، معتقد هستم که اگر همه ما بخواهیم حتی چرخ دنده کوچکی را در جهت رشد صنعت نوپای بازی حرکت دهیم، این صنعت آن قدر فضای رشد دارد به راحتی که جایگزین تمام درامد های فانی نفتی کشور بشود.

محمد شعبانی
محمد شعبانی

صدابردار و گوینده

همه ما اینجا جمع شدیم تا برای پیشرفت صنعت بازی سازی و اپلیکیشن موبایل تلاش کنیم. با استفاده از شیوه های بِروز، کاربران را در انتخابی شایسته و بهتر یاری دهیم و برای همتراز شدن ایران و ایرانی با تکنولوژی روز دنیا و ساختن ایرانی درخشان تلاش کنیم. اینجا، در اپریویو

(~_^) پشت سر اپریویو چی میگن؟؟؟