آموزش کاربردی شبکه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آموزش کاربردی شبکهنسخه 2.0.4

3.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۱۵۰۰ تومان
  • حجم : 5.5 مگابایت
سازنده : گروه راتین

 

علوم مربوط به کامپیوتر در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری داشته اند. از این رو افراد بسیاری در پی یادگیری آن هستند و هرکس بنابر علاقه خود، شاخه ای از رشته های کامپیوتر را برمیگزیند. یکی از دلایل مهمی که برای اینکار وجود دارد، سنجیدن سطح سواد اشخاص با آگاهی آنها از علوم رایانه ای، توسط شرکت ها و ادارات میباشد که در بخش جذب نیرو انجام میپذیرد.

یکی از جذاب ترین و البته پر کاربردترین شاخه های کامپیوتر، شبکه است. برنامه اندرویدی که در ادامه معرفی، نقد و بررسی میکنیم در رابطه با همین موضوع بوده و "اموزش کاربردی شبکه" نام دارد.

آموزش کاربردی شبکه

رابط کاربری:

در طراحی این برنامه از رنگ های زیادی استفاده نشده است و در همه صفحات با یک قالب یکنواخت روبرو میشویم که در بعضی قسمت ها، تصاویر آموزشی گنجانده شده کمی از این یکنواختی میکاهند.

البته ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی، در کل زیبا به نظر میرسد و این بخاطر پس زمینه به کار رفته در آن میباشد که به شکل یک قاب است اما بهتر بود جهت ایجاد جذابیت بیشتر برای کاربر، سلیقه بیشتری به خرج داده میشد. به عنوان مثال اگر برای دکمه های انتخابی و ادامه مطلب رنگی مناسب و هماهنگ با سایر رنگ ها انتخاب شده بود، محیط برنامه را از این هم زیباتر میساخت.

نقاط قوت برنامه فوق را میتوان در فونت مناسب آن و آیکون های گویا مشاهده کرد. چیدمان مرتب متن و دیگر عناصر را هم باید به این نقاط اضافه کنیم. در فهرست اصلی واقع در صفحه اول، گزینه های موجود  با طرح متفاوتی آرایش یافته اند و از این لحاظ کمی خلاقیت به کار رفت است.

"آموزش کاربردی شبکه"، از بخش های اصلی زیادی تشکیل نشده اما آموزش های لازم به صورت صفحه بندی در آن گنجانده شده اند و خود برنامه، شما را از هرمرحله به مرحله بعد هدایت میکند. همچنین دکمه های ناوبری موجود در پاصفحه میتوانند سرعت این جابجایی را بیشتر کنند و درنتیجه دسترسی آسانی برای کاربر به وجود آورند. در اینجا اصل سادگی رعایت شده است و شما بدون سردرگمی از مطالب موجود در این برنامه اندرویدی استفاده خواهید کرد.

AppReview امتیاز این بخش را 3.5 از 5، درنظر میگیرد.

آموزش کاربردی شبکه

کاربرد:

وظیفه این اپلیکیشن، آموزش افراد علاقه مند به شاخه شبکه های کامپیوتری میباشد. این رشته نیز مانند سایر رشته ها، از سطوح مهارتی مختلف تشکیل شده است و میتوان گفت مطالب موجود در این برنامه، شامل سطح مبتدی میشود.

البته آموزش های این اپلیکیشن اندرویدی در سطح خودشان کامل میباشند و به صورت تصویری (عکس و متن) نیز هستند که کمک زیادی به افراد مبتدی خواهد کرد.

درمورد امکانات جانبی "آموزش کاربردی شبکه"، باید بگوییم هیچ نوع امکاناتی در آن وجود ندارد. کمترین قابلیت هایی که کمبود آنها در برنامه حس میشود، به اشتراک گذاری مطالب، انتخاب بخشی ازمتن و یا حتی ابزار جستجو، میباشند. شاید دلیل نبود این امکانات، تعداد کم مقالات در این برنامه اندرویدی باشد.

باتوجه به مواردی که ذکر شد، از نظر AppReview امتیاز این بخش 3 از 5 است.

آموزش کاربردی شبکه

قیمت:

تعداد افرادی که به اینگونه برنامه ها نیاز پیدا میکنند، زیاد نیست به خصوص اگر سطح مطالب نیز مبتدی باشد. در اینگونه مواقع، قیمت کمتر دلیل خوبی برای استقبال بیشتر مخاطبان از یک برنامه خواهد بود.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 میباشد.

پاورقی: نسخه رایگانی هم از برنامه فوق منتشر گردیده است که از آیکون موجود در بالای صفحه قابل دسترس میباشد. دلیل اینکه تولید کنندگان "آموزش کاربردی شبکه"، نسخه پولی آن را نیز منتشر کرده اند، حمایت شما کاربران محترم از ایشان است. بدنیست بدانید تفاوت این دو نسخه تنها در نمایش تبلیغات میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


آموزش کاربردی شبکه