آپدیت جدید تلگرام ارسال فایل های GIF را 20 برابر سریع تر از قبل می کند

آپدیت جدید تلگرام ارسال فایل های GIF را 20 برابر سریع تر از قبل می کند

آپدیت جدید تلگرام این اپلیکیشن پیام رسان محبوب را بیش از پیش جذاب تر و هیجان انگیزتر نموده، تصاویر GIF نه تنها جالب اند بلکه به صورت گسترده نیز در پلتفرم های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته می گیرند. چنانچه شما نیز جزء طرفداران این تصاویر باشید آپدیت جدید تلگرام توجه شما را جلب می کند، توسط این آپدیت شما قادر خواهید بود تصاویر GIF را سریع تر از گذشته ارسال کنید، علاوه بر این بوت های برخط تعبیه شده کاربران را قادر به برقراری ارتباط می کنند اما با این تفاوت که بر خلاف کاربران معمولی نیازی به افزودن دستی آنها به مکالمات نمی باشد.

blog_15937_1

برای دسترسی به بوت های برخط شما به آپدیت تلگرام خود و ذکر نام بوت مورد نظر مانند gif، @wiki@ و imdb@ نیاز دارید و در صورتی که کاربر کلمات کلیدی مرتبط با اطلاعات موردنظر را وارد کند بوت اطلاعات مرتبط را نشان خواهد داد و محتوا در صفحه در زیر قسمت مکالمات و بالای کیبورد به نمایش در خواهد آمد، بدین ترتیب کاربران می توانند هر بخشی را که مد نظر دارند در چت های خود بگنجانند و در زمان خود صرفه جویی کنند. یکی دیگر از مواردی که موجب صرفه جویی در زمان کاربر می شود به بهبود سرعت ارسال تصاویر GIF باز می گردد، به طوری که کاربران هم اکنون قادرند با سرعتی معادل 20 برابر گذشته تصاویر GIF را برای دوستان خود ارسال کنند. چنانچه شما نیز به ارسال تصاویر با فرمت GIF علاقه مندید این آپدیت مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

به بیان تلگرام افزایش سرعت ارسال تصاویر GIF به دلیل استفاده از متدهای رمزگذاری مجدد است، زمانی که کاربر یک تصویر GIF را ارسال می کند تلگرام آن را مجددا رمزگذاری کرده و تصویر را به یک ویدئو با فرمت mpeg4 تبدیل می نماید. این فرآیند حجم موردنیاز را حدود 95 درصد کاهش می دهد و هیچگونه لطمه ای به کیفیت تصویر وارد نمی سازد. علاوه بر این تصاویر GIF به طور خودکار و هم زمان با چندین فایل GIF دیگر نیز اجرا می شوند، البته در همان صفحه نمایش. با بهره گیری از قابلیت های بوت های برخط شما به سادگی قادر به ارسال تصاویر GIF با استفاده از gif@ می باشید.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید